''На кафе'' - 2

  • 44 755
  • 432
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 31 277
Първа.  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 296
И аз гледам и харесвам на ,,На кафе,, Peace

# 3
# 4
  • Мнения: 1 111
незнам каква беше файдата от целия този напън за конкурс за най-романтична двойка и т.н., все си мисля,че е като един вид реклама покрай нашумелия Бг филм....
но иначе Гала ме кефи,много естествено и непринудено се държи Peace
Нещо гостите й напоследък не ми допадат,но....

# 5
  • Мнения: 1 296
Аз ги гледам избирателно. Който ми е интересен. Много ми е приятно обаче да гледам една докторка, мисля, че д-р Папазова беше. Много приятно говори и обяснява тази жена, достъпно, често дава примери със семейството си. И всеки път по нещо полезно научавам.
И когато вървеше ,,бебешката вълна,, предавания. Веднъж демострираха бебешки принадлежности. Чак ми се прииска да си имам бебе, като видях какви нови неща вече има.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
И на мен ми харесва Гала как води и как се държи. Д-р Папазова съм я засичала като говореше за алергиите, интересни теории изложи.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Да и аз харесвам Гала и предаването, Папазова бих я попитала остана ли нещо полезно към което може да посегне човек. Peace

# 8
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Разтоварва ме и ми е супер приятно сутрин с нея.

# 9
  • Мнения: 1 252
Хоби ми е да ги критикувам на стената на ФБ. Но четат и се коригат, понякога...

# 10
  • София
  • Мнения: 2 265
И аз съм в нова тема!

# 11
  • Мнения: 23 087
И аз тук,утре ще гледам,дано е свършил вече този конкурс.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 219
Да и аз харесвам Гала и предаването, Папазова бих я попитала остана ли нещо полезно към което може да посегне човек. Peace

Не! тази жена ме потриса... прекалява в някои неща.

# 13
  • Мнения: 23 087
А мен ме потриса тази..ясновидка,гадателка и каквато е там...Отвратна жена!!! По-голяма селянка в ефира на "На кафе" скоро не се е мяркала. Crazy Николета или както се казва там.

# 14
  • Мнения: 1 252
А мен ме потриса тази..ясновидка,гадателка и каквато е там...Отвратна жена!!! По-голяма селянка в ефира на "На кафе" скоро не се е мяркала. Crazy Николета или както се казва там.
Тя се мярка из всички телевизии, и всякави предавания Sick

Общи условия

Активация на акаунт