H&M - Тема 5

  • 48 163
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62

Пазаруването от H&M е меко казано предизвикателство дори и за тези който пазаруваме от самото начало,изненадите дебнат от всякъде!
Доставката до англ. адрес е 3.90 паунда. До България директна доставка няма! Стъпките за пускане на поръчка накратко са следните:
1.Избираш си посредник.Засега май само Габко и Емпреса не са ни забранили да им ползваме адреса,така ,че избора не е труден.
2.Регистрираш се в сайта с вашето име и имейл(за предпочитане международен) и адреса на посредника.
3.За поръчката- в една поръчка може да се ползват 2 кода.Кода се вкарва на 2-ра стъпка Checkout info. Под артикулите излиза празно поле Apply discount code, където се пише кода и се натиска ОК. Веднага отстъпката се отразява по вашата поръчка. При всяка поръчка или добавяне към вече пусната поръчка(сайта дава такава възможност) винаги се въвеждат данните от картата и се блокира сума от 1.40 до 1.96 лв.,която е за проверка на картата и си седи блокирана докато банката ви не я освободи.Поръчката се вижда в Pending Orders, а изпратените/успешните в  Order History където срещу поръчката има номер,като кликнеш на него си следиш движението на пратката. Ако поръчката изчезне от Pending Orders и не е в  Order History,значи е неуспешна не я чакайте.От H&M не ви уведомяват,че ви я отказват просто я анулират(изчезва).Ако това се случи следва нова регистрация(сменя се името и имейла)адреса и картата може да са същите и пак се пробва.
4.След като видите,че поръчката ви е успешна(има Parcel number) уведомявате посредника с имейл,че очаквате пратка(от кой сайт,името,адреса и т.н.)За условията на посредниците може да прочетете в сайтовете им или,ако нещо не ви е ясно ги питайте.
5.Ако всичко е ок и поръчката ви е успешна от сайта я доставят на посредника,а той на вас,като при получаването и вие му плащате транспорта.

Може да си проверявате движението на поръчката и от тук: http://www.hermes-europe.co.uk/  излиза по-подробно описание.
Действащи кодове в момента са:
1304 - 5 паунда отстъпка
8964 - маха 25% от цената на най-скъпия артикул.
Кодовете може да се ползват многократно. След като поръчката ви получи номер за проследяване ще може да си пуснете отново поръчка със същите кодове.

Предишните ни теми:
Хип-хип! Най-после и HM онлайн магазин с доставки до UK!
H&M с доставка до английски адрес- тема 2!
H&M - Тема 3
H&M - Тема 4 

Специални благодарности на Dzuls Simple Smile
Приятно пазаруване!

Последна редакция: пн, 13 юни 2011, 21:18 от {5q}

# 1
  • Мнения: 659
Записвам се  Simple Smile
Чакам една поръчка тази седмица,ще се похваля като я взема  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 252
Запис и благодарности!
{5q} , само ако е възможно актуализирай списъка на посредниците. Гъбата и Емпреса са превозвачите, а списъка на посредниците се промени напоследък.

# 3
  • София
  • Мнения: 424
{5q}    bouquet
Много добре оформена тема само не е лошо да коригираш Items awaiting delivery на Pending Orders и Delivered items/Returns на Order History.

# 4
# 5
  • Мнения: 12
Пренасям малко моя проблем в новата тема, но... не видях къде да изтрия артикула от Edit. Там имам само опции Save и Cancel. Всъщност ми пише, че поръчката ще ми бъде разделена на две и неналичния артикул ще бъде доставен, когато е наличен. Следващото изречение гласи: " Тъй като втория пакет е с поръчка под изискуемия минимум, той няма да се достави." От това разбирам, че потника няма да ми автоматично ми го махат от поръчката, но аз пак съм съгласна.  Simple Smile Според вас дали имам шансове да се надявам на тракинг номер?  Praynig

Поздравления за темата, {5q}!

# 6
  • Мнения: 1 668
И аз тук с проблем. Тракингът показва това, а пратка на адреса не е оставяна, нито някъде наоколо. Някой с подобен проблем ?!
http://www.hermes-europe.co.uk/tracker.html?trackingNumber=59537 … ;Postcode=SY120RD

# 7
  • Мнения: 160
Пренасям малко моя проблем в новата тема, но... не видях къде да изтрия артикула от Edit. Там имам само опции Save и Cancel. Всъщност ми пише, че поръчката ще ми бъде разделена на две и неналичния артикул ще бъде доставен, когато е наличен. Следващото изречение гласи: " Тъй като втория пакет е с поръчка под изискуемия минимум, той няма да се достави." От това разбирам, че потника няма да ми автоматично ми го махат от поръчката, но аз пак съм съгласна.  Simple Smile Според вас дали имам шансове да се надявам на тракинг номер?  Praynig

Поздравления за темата, {5q}!

Щом дава да запаметиш или откажеш, значи трябва преди това да си направила някакви промени. Edit-а е в горния десен ъгъл на пендинг ордър. Говоря на изуст, но мисля, че в едит срещу всеки артикул има remove /премахване/. Цък на него и готово.


И аз тук с проблем. Тракингът показва това, а пратка на адреса не е оставяна, нито някъде наоколо. Някой с подобен проблем ?!
http://www.hermes-europe.co.uk/tracker.html?trackingNumber=59537 … ;Postcode=SY120RD

 smile3511 Ще те затрудни ли да пуснеш линк от другото проследяване, че пробвах, но не ми се получава. Да видим и там какво пише. Няма да те успокоя, но от четирите поръчки, които пуснах последния месец, само една успях да проследя без проблем, на всички други проследявания пишеше глупости.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Ей тук да си ви чета Hug

# 9
  • Мнения: 4
Колко паунда излиза доставката с тези превозвачи?  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 12
Е,не!!!!!  smile3511 Тия от този сайт са направо безобразни! #Cussing out Пак ми изтриха поръчката... newsm45


Щом дава да запаметиш или откажеш, значи трябва преди това да си направила някакви промени. Edit-а е в горния десен ъгъл на пендинг ордър. Говоря на изуст, но мисля, че в едит срещу всеки артикул има remove /премахване/. Цък на него и готово.



Що се отнася до Едит - не съм правила никкави промени - даже този път си влизах в профила единствено и само от компютъра в офиса (не знам дали това има значение, реших, че мин. път са ми затрили поръчката заради различните IP-та)... Ох, обезнадеждена съм ... Cry

# 11
  • Мнения: 52
да ви следя макар че май се отказах от този сайт..много е труден за пазаруване.. Crazy

# 12
  • Мнения: 414
Момичета,имате ли представа защо три пъти блокирани по 1,95лв накрая са си ги изтеглили?

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 5
И аз тук с проблем. Тракингът показва това, а пратка на адреса не е оставяна, нито някъде наоколо. Някой с подобен проблем ?!
http://www.hermes-europe.co.uk/tracker.html?trackingNumber=59537 … ;Postcode=SY120RD

Пратката ти е оставена в пощенската кутия. Миналата седмица имах същата ситация с пратка от Асда и си я получих без проблем.  Peace

# 14
  • Мнения: 12
Има ли смисъл да опитвам да пусна нова поръчка от същия акаунт или да правя нов??? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт