Автоимунен тиреоидит на Хашимото (19)

  • 51 544
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 10 705
Mindy намери друга дъвка за мозъчето и спри да се тормозиш, лекарите си знаят работата а аз нищо фатално не виждам в резултатите ти Simple Smile
Понякога се налага да се пие хормон и/или друго и без да има хашимото- както при хипо,така и при хипер функция.

# 721
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, заповядайте в новата тема

И за да остане лошото в старата тема да споделя, че сега се връщам от невролог и явно имам проблеми с вестибуларния апарат. Изписаха ми един куп лекарства и витамини и след 10 дни ще ми правят отоневрологичен тест.

# 722
  • Мнения: 8
magnet_for_happiness, мс за инфо-то - много ме успокои.
White_tulip, успех с новия тест след 10 дни и мс за поканата.

# 723
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 874
White_tulip , браво за новата тема  Simple Smile

Аз обаче съм до тук с вас. Не ме разбирайте погрешно. За себе си не намирам смисъл да продължавам по този начин - еутирокс, изследвания и т.н.

Ще хвърлям по някой поглед от време на време, защото има хора, които ме интересуват  Simple Smile

# 724
  • Мнения: 1 501
magnet_for_happiness , знам , че л-тироксина не е за отслабване , но понеже четох доста статии за това как тироксина е един от хормоните , който отговаря за килограмите , а и по пътя на логиката би трябвало наистина да действа на метаболизма си помислих , че все пак се нормализират кг след приема му. Ендокриноложката ми каза , че се изхърляла вода с него Rolling Eyes. Нищо не изхвърлям аз , поне не пълнея макар, че си броя всяка хапка и пак съм си дебела Laughing.
Момичета , аз съм с недоказана диагноза , водя се субклиничен хипотиреоидизъм. Много ми е интересно защо след като с високо ТСХ има шанс за помятане лекарите позволяват да се правят опити и казват , че проблеми няма newsm78.

# 725
# 726
  • Мнения: 106
здравеите имам нужда от съвет,ендокриноложката не ми изследва хормони ,били и свършили направленията,не ме боли  но имам някои симптоми като от време на време шум в ушите,доколкото четах обаче ме притесни това:
А-TPO 36.12 IU/ml   [ 0.000-34.00]
TSH 3,48 [0,4-6.00]

Последна редакция: чт, 22 сеп 2011, 13:15 от pupi77

# 727
  • Мнения: 4 737
здравеите имам нужда от съвет,ендокриноложката не ми изследва хормони ,били и свършили направленията,не ме боли  но имам някои симптоми като от време на време шум в ушите,доколкото четах обаче ме притесни това:
А-TPO 36.12 IU/ml   [ 0.000-34.00]
TSH 3,48 [0,4-6.00]

Имаме си нова тема, тук отдавна никой не чете/пише http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=606974.new#new

# 728
  • там край реката
  • Мнения: 104
Момичета аз имам това заболяване от месец пия мед с билки и вече спрях лекарствата,ако някой го интересува мога да помогна

# 729
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Момичета аз имам това заболяване от месец пия мед с билки и вече спрях лекарствата,ако някой го интересува мога да помогна

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=606974.new#new

това е новата тема

# 730
  • Мнения: 347
Здравейте, момичета.

При мен засега ТСХ е 1,85 и всички останали изследвания са ми в норма. Бих искала да ви попитам забелязахте ли промяна в цервикалната слуз след започване на прием на Л-тироксин? Аз лично преди да ми открият Хашимото имах много ясно изразена цервикална слуз,така както е описан състава й в различните дни от цикъла. Откакто пия л-тироксина, обаче, не забелязвам дни, в които да има обилна, разтеглива ЦС като белтък. По-рано просто излизаше като 'тапа' и описаното в учебниците чувство на хлъзгавост и влага, бе налице.

Ще се радвам да чуя мненията ви.

 Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 172
 alllure, питай в новата тема, там ще ти отговорят  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=606974.new#new

# 732
  • Мнения: 347
Благодаря!Обърках се вече коя тема е нова и коя стара, тъй като не влизам всеки ден. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт