Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 41

  • 30 066
  • 725
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 042










   


ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ


Сюжет на филма



Клипове направени от фенове в темата

 
            

Старите Теми:



Указания за момичетата ,
които искат да изгледат  пропуснатите серии:

4 ЕПИЗОД с руски субтитри
1 част  2 част

    
   
ПРОЧЕТИ
1 част 2 част



   


 





КРАТКИ РЕЗЮМЕТА НА СЕРИИТЕ
 

ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.

   

 


     



 





СЛЕД ТОВА СТУДЕН ДУШ

ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: вт, 12 юли 2011, 19:34 от mariana51

# 1
  • Мнения: 11 984


БЛАГОДАРЯ ЗА ТЕМАТА!

# 2
  • Мнения: 459
Mарианка, за новата тема! Hug

# 3
  • Мнения: 11 984


Вятъра на промяната вече е задухал...

# 4
  • Мнения: 459
Ако срещна Берен и Енгин заедно - ще ги поздравя за прекрасния сериал,  ще се снимам с тях, ще им поискам автограф, ще ги разцелувам и двамата /ако ми разрешат/ и накрая може и да "припадна" от кеф..... Grinning Grinning Grinning

# 5
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Честита ни нова Тема
Аз напредвам със сериалчето мн съм се зарибила.Вече съм на 12 епизод.Следя ви всеки ден макар и да не пиша много много , но аз не знам толкова неща за героите като вас.
Чудесно сте много ви благодаря за страхотната тема и за страхотното сериалче.

# 6
  • Мнения: 11 984


Това Нели го е слагала  в предната тема,но ще си поаволя да го сложа и тук...Много тъжен Керим,много

Последна редакция: вт, 12 юли 2011, 15:44 от Slawena

# 7
  • Мнения: 9 738

БЛАГОДАРЯ на МАРИАНА
за новата тема

И НА ВСИЧКИ ДАМИ ,КОИТО ПИШАТ В НЕЯ
ЗА НЕЗАБРАВИМИТЕ ЕМОЦИИ


# 8
  • Мнения: 0
Марианче, много хубаво си го казала "Всеки прави своя избор на фенска любов..." И аз съм за това. Пуснах сините работи да зарадвам някои хора, щото тук има и фенки на Киво. Превъзнасяне има и на Черната перла. Самите вие го знаете, защото следите фейсове, форуми и т.н. Това също идва малко в повече.

Аз лично не припадам по нито един от двамата, но ги харесвам. И двамата са определено красиви мъже и не бива на бялото да се казва черно. Не е необходимо едното да се отрича за сметка на другото.

Виж, за образованието може да се поспори Simple Smile. За скромността също, тя отдавна не е добродетел, а освен това Енгиновото не е точно скромност, а неопитност, да не кажа и отчасти недодяланост, ама това са дълги теми.

Освен всичко, което се изброява, не само от теб, изобщо, за сравняване между двамата, образование, талант, поведение и т.н., се забравя нещо много важно. Спортът, атлетиката, не знам точно как да го формулирам. Тялото помни, казват. Дългите години спорт, кондицията, която е поддържана, оставят неизбежно следа, дори и след това човек да няма възможност да поддържа същото ниво. При Киво спортът си е казал думата. Керим/Енгин малко трябва да поработи по този въпрос Simple Smile.

Нека всеки харесва, каквото иска. В сърцата ни винаги има място за още един, нали така?  Simple Smile

Тази има ли я в колекцията?
http://www.youtube.com/watch?v=D-2l8xptJoE

Düşlerde sevdim seni söyleyemedim
Обичах те в сънищата си, но не можах да ти кажа
Sessiz öptüm nefesini söyleyemedim
Целувах тайно дъха ти, но не можах да ти кажа
...

Peace forever  Peace

# 9
  • Мнения: 11 984


И по нещо разхладително...  chef  chef  chef

# 10
  • Мнения: 9 738
МАРИАНКЕ,ЧОК ЗОР С ТАЯ АНКЕТА- АМА Е МНОГО ГОТИНА Peace
МИМЕТО
Hug  много хубаво и точно е предала чувствата ни на повечето от нас Peace
Аз наистина се чудя още с кои САМО 2 опции да гласувам smile3506 smile3506

# 11
  • Мнения: 0
Сара Hug,за онова синьото откъде имаш толкова достоверна информация за местоположението на ... Innocent

Мариана да не чете  Grinning

Ами там останаха очите на много фенки, в бат Бехлюл, марар че Киво има и други филми. Нали на терасата на третия етаж целуваше Бихтер и оттам започнаха съмненията на някои "добронамерени" като Бешир и Мадмоазел за забранената любов. Много хора сънуват Киво там, на Piyasa Caddesi 109, в стаята на третия етаж или на терасата - от центъра на Стамбула града голяма на около тридесетина километра в посока Северния Босфор, на крайбрежната.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 11 984


Ами там останаха очите на много фенки....

Ами аз излязох вече от този филм и въобще не загрях Whistling Embarassed

# 13
  • Мнения: 12

                    Мацко , за новата тема !? Hug  bouquet newsm51  love001



                     

# 14
  • Мнения: 12
Честита ни нова Тема
Аз напредвам със сериалчето мн съм се зарибила.Вече съм на 12 епизод.Следя ви всеки ден макар и да не пиша много много , но аз не знам толкова неща за героите като вас.
Чудесно сте много ви благодаря за страхотната тема и за страхотното сериалче.


             pipilota_85
, добре дошла !!!  Hug  bouquet





             

Общи условия

Активация на акаунт