Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL

  • 102 402
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 346
в пикадили има кленов сироп.

# 751
  • Мнения: 0
а кленовия сироп по същия начин ли деиства като  MADAL BAL  Wink ????

# 752
  • Мнения: 0
и ако деиства по същия начин какво количество ще ми трябва за 10 дневна диета с кленов сироп Simple Smile

# 753
  • Мнения: 6
Здравейте, искам да попитам дали 500ml от сиропа ще ми бъдат достатъчни за 7-дневната програма или да си поръчам 1000ml? Предварително се извинявам ако сте коментирали този въпрос по-рано Simple Smile

# 754
  • Мнения: 76
Здравейте,
прочетох с голям интерес много от темите за отслабването с продукта и сега чакам доставката за да
започна.
Аз свалих 18 кг за 3 месеца с разделна диета, но до идеалното тегло имам още 15.
Вече съм в състояние да си гладувам напълно без никакъв проблем.
Ще ви разказвам какво се случва с красивата ми фигура Laughing Joy
Дано има бърз ефект защото вече се отегчавам от чакане да се видя в добър вид.

# 755
  • Мнения: 76
Втори курс означава че правя прочистване за втори път. Предния беше преди 5 месеца.
Английска сол не пия. За мен тя е вредна и не я употребявам!
А и не мисля че ще са двойни резулатите!
А за 14 дни ...аз не бих рискувала. 14 дни без храна за мен е рисковано! Особено момента с захранването!

Не се притеснявай, няма нищо по-хубаво от глада. Рисковано е ако нарушаваш глада по безразборен и неразумен начин. Това може да увреди стомаха , който се е свил и има затихнали функции. Да нарушиш глада си е неправо страшно и даже през ум не ми е минавало. Аз съм гладувала преди почти 10 години по 7,14 и 18 дни като между тях правих само захранвания. Но резултатът не беше чак толкова добър както би бил ако се прилага  пречистващ продукт. Примерно в месец в който гладувах 14 дни и после се захранвах - отслабнах само с 9 кг. Определено изчистването на организма има огромна роля и затова реших сега да опитам с MADAL BAL

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 15:59 от ***Kalina333***

# 756
  • Мнения: 18
Здравейте момичета, Искам да направя Съкратената версия, но незнам дали въобще ще има ефект?
Нека ако някой я е правил да сподели резултати. Също така не мога да разбера каква е разликата в сиропа Madal Bal (който в сайта на Гарабитов е 55лв.) и Кленовия сироп, който се продава в био магазините и за същото количество излиза около 34лв.

# 757
  • Мнения: 8
 Здравейте и от мен!Вчера получих Madal Bal и днес почнах.Искам да сваля 6-7 кг..Не са много,но още от днес не ми е лесно.От обяд изпитвам глад,който се усилва.Пия коктейли,ама само за малко ми притъпяват глада.От глад не ми се пият течности,да на говорим че и на вкус не ми е приятен въобще.Исках да направя пълната 10 дн. програма,но не съм сигурна ще издържа ли newsm78.Радвам се за тези,които успяха.Както някой писа по-напред-ще карам ден за ден.Успех на останалите! Peace

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Момичета, някой да пусне нова тема.

# 759
  • София
  • Мнения: 2 265
Ще се запиша и аз.
Ще си поръчам 1000 мл и за колкото ми стигне...
Надявам се да издържа!
Ще започна след вторник, че сега ми правят зъбите и не знам как ще ми понесе упойка...

# 760
  • Мнения: 513
Здравейте, искам да попитам дали 500ml от сиропа ще ми бъдат достатъчни за 7-дневната програма или да си поръчам 1000ml? Предварително се извинявам ако сте коментирали този въпрос по-рано Simple Smile

Да, ще ти остане дори.Поръчай си 500 мл

АЗ   август правих 5 дни  и после 5 захранване и свалих 6-7 килца, но след голямото  ядене по празници   и застояването по време на майчинство у дома, качих  4 кг.

Вече  минаха 6 месеца и мисля да започна  на 01.03 , като направя пак 5 дни с надежди да сваля 6-7 килца отново Simple Smile

Успех!!!

# 761

Общи условия

Активация на акаунт