Какво има след смъртта?

  • 522 640
  • 11 927
  •   1
Отговори
# 1 200
  • София
  • Мнения: 3 099
....
А във вътрешното усещане вярваш ли? Аз - Да! Точно според него не вярвам в прераждането. А доста съм ги премисляла нещата, дори съм се опитвала да възприема идеята за не толкова нереална!

Вътрешното усещане е все пак субективно и не винаги е на смяна!  Laughing

# 1 201
  • Мнения: 3 181
Освен да си пуснем тема "Какво има след смъртта извън християнския догматизъм" и да информираме модератор, когато спамят с библейски цитати...  Thinking Дано успеем да разменим МИСЛИ.
Peace
Моля, някой да се погрижи, ние като едни добри души Wink ще отстъпим настоящата тема на ревностните тълкуватели на Библията..........съмнявам се, че без нас ще просъществува дълго........скука, скука, скука

# 1 202
  • Мнения: 50
Ивонска, разкажи ни малко повече за този рибъртинг, моля!

    

Последна редакция: вт, 30 авг 2011, 08:18 от cherri

# 1 203
  • Мнения: 741
ani27, виждаш че разискваме вашата теория и в момента не се говори за християнство. И да, права си - наистина е скучно, наистина - нищо интересно!

# 1 204
  • Мнения: 3 181
Моля, заповядайте, в новата тема: Има ли живот след смъртта, извън християнския догматизъм.......... оферираното от Ивонска заглавие........... за да няма недоразумения и недоволни:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=606458.0

# 1 205
  • Мнения: 741
 wavey    и честито!  smile3525

# 1 206
  • Мнения: 335
Не разбрах според кой догматизъм трябва да се отговаря в другата тема.

ПП
"Има ли живот след смъртта от гледна точка на атеизма" кога излиза?

# 1 207
  • Мнения: X

ПП
"Има ли живот след смъртта от гледна точка на атеизма" кога излиза?

И аз я чакам тази тема.  Grinning

# 1 208
  • Мнения: 335
И аз я чакам тази тема.  Grinning

Предлагам ти нещо дотогава:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=537112.0;topicseen  



# 1 209
# 1 210
  • Мнения: 0
  - Дявола има много пипала,това заглавие трябва да сложи на новата тема ani 27.I kak "такти4но"избяга в друга тема заклеймявайки единствено християнството.Хората не напразно са казали - Дяволът от тамян бяга.   

Последна редакция: вт, 30 авг 2011, 03:15 от Q VADIS

# 1 211
  • Мнения: 335
Да не умря темата?!

Прероди ли се? Усвои урок да го дава по джиджи-биджи за задържане на вниманието? или просто се люспи Simple Smile

Ето пак един пример за отговор на въпроса в тази. (Да не излезе, че нещо за Библията ми е мисълта, но примерът е за възкресение)
http://science.actualno.com/news_332094.html

Щом дори на човек, дори сега, му е възможно да възкресява замразени трупове, защо някой свръхчовек да не може да го направи и с нас един ден. Не задължително на същия принцип, нито като в Библията или друга приказка, но все някак си?

# 1 212
  • Мнения: 741
Да не умря темата?!
Прероди ли се? Усвои урок да го дава по джиджи-биджи за задържане на вниманието? или просто се люспи Simple Smile
Не, просто се опита да си почине от ей такива :    tantrum  Banghead  bash   като теб и сие.
Ама, май няма да успее, като виждам твоята нестихнала още вулканична емоция!  Joy

# 1 213
  • Мнения: 335
...Не, просто се опита да си почине от ей такива :    tantrum  Banghead  bash   като теб и сие.
Ама, май няма да успее, като виждам твоята нестихнала още вулканична емоция!  Joy
Това да не е приятелски огън  Laughing ?

# 1 214
  • Мнения: 741
Ти кажи какво беше, щото и аз се чудя!  newsm78  Защо не го дадохте по-спокойно, защо просто не бяхте по-убедителни... Хем виждате, че теорията ви е слаба, хем пък си го изкарвате на когото не трябва!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт