Фейсбук 2

  • 1 271 407
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 4 125
  • До морето
  • Мнения: 7 083
Не бих препоръчала на е-майла и във фейсбук паролите да са едни и същи!

ами те вече са различни  Wink обаче как да променя паролата на ФБ, все още е загадка за мен  Rolling Eyes

Моля, кажете как да си сменя паролата на фейса? Аз съм като индианец в тоя фейсбук, та не се учудвайте на питането ми...

Натискаш зъбното колело горе в дясно до името ти.
От там избираш Настройки на профила.
От там парола - редактирайте.


Благодаря  Hug Hug Hug

# 4 126
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
здравейте със САМСУНГ ГАЛАКСИ С 4 съм и като получавам съобщение на фейсбука много писка телефона .Как се настройва да не ме известява ,че някой ми пише .МЕРСИ

# 4 127
  • Мнения: 98
Всеки ден получавам  мейл, че някой ме е сръчкал във фейсбук. Изглежда така



Но като вляза в профила си никъде не виждам от кой е. Имам едно старо сръчкване от преди година от една позната и само то си стои. Как мога да разбера кой ме е сръчкал, ако пък не може как да огранича точно тези "сръчквания".

Щом пише "...известия от Ваши приятели.." значи ли със сигурност, че е някой от моите приятели.

# 4 128
  • Мнения: 4
Само предполагам, но ако кликнеш на "Х сръчквания" няма ли да стане ?

Аз преди се интересувах за спирането им, но ми казаха, че няма такъв вариант и въобще не им обръщам внимание вече  Confused

# 4 129
  • Мнения: 189
Здравейте, проблемът ми е следния - смених номера на мобилния си телефон. На стария номер се изпращаше код от фейсбук, който след въвеждането му влизах в профила си. Сега пробвах да влезна, но нищо не става. Пробвах какво ли не, както и това което се изизква в сайта на фейсбук при такива ситуации и нищо...
Някаква друга идея имате ли как да влезна в профила си или съм го загубила?

# 4 130
  • Deutschland
  • Мнения: 5 435
₪ Elle ₪ трябва да има опция за спиране на сръчкванията, защото съм гледала профили на мои приятели, в които това досадно сръчкай липсва. какъв е начина обаче нямам идея newsm78

# 4 131
  • Мнения: 54 489
Аз нямам сръчквания .
Не помня как съм ги спряла .

# 4 132
  • Мнения: 98
Само предполагам, но ако кликнеш на "Х сръчквания" няма ли да стане ?


Като кликна ми отваря фейсбук, но там никъде не пише, че някой ме е сръчкал. Реално само като мейл го виждам.

# 4 133
  • София
  • Мнения: 470
Здравейте,искам да попитам, като скрия някаква публикация в дневника си,как да я върна после?
Благодаря!   bouquet

# 4 134
  • Мнения: 2 962
Излиза ми следното съобщение "Вашият опит да станете почитател не е успешен. Моля, опитайте пак"
и не може да се активира "Харесва ми" . Не мога да пиша и коментари. Нещо погрешно ли съм натиснала?

Последна редакция: пт, 13 сеп 2013, 09:01 от сиси

# 4 135
  • Мнения: 127
Гледам, че все повече хора си слагат статуси от типа "feeling еди-как-си". Как се прави това?  Laughing Май е някакво приложение само за айфон или се бъркам...  Blush

# 4 136
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Гледам, че все повече хора си слагат статуси от типа "feeling еди-как-си". Как се прави това?  Laughing Май е някакво приложение само за айфон или се бъркам...  Blush

Направи си Фейса на английски и ще стане Simple Smile

# 4 137
  • София
  • Мнения: 36
Здравейте! На 10.09.2013г някой е разбил паролата ми във фб, влезнал е и от мое име е пращал искане за пращане на sms-и на приятелите ми. След това е променил името ми и не знам какво още, но сега не мога да влезна по никакъв начин, защото нито профилът нито пощата ми фигурират във фб. Не знам дали изобщо мога да си върна старият профил, но все пак да попитам при подобна хакерска атака имам ли шанс за възстановяване и, ако има моля някой да каже какво трябва да направя. Благодаря предварително за отговорите!  newsm17

# 4 138
  • София
  • Мнения: 38 570
ПОМАГАЙТЕ!
Че закъсах, а е петък вечер!
Някой знае ли как да заредя снимки и те да излизат събота и неделя, без да ги пипам?
Аз съм админ на една страница.

# 4 139
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Момичета, има ли начин на приятел да забраня достъпа до снимките ми?

Общи условия

Активация на акаунт