Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 12-та част

  • 22 178
  • 679
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 270
миниииии айде мацко,да си жива и здрава nbirthday  Gift!!!Още малко и ще се гушкате с бебон))))

# 646
  • Варна
  • Мнения: 729
f(x) - с моя лекар имах такава уговорка.  Но реално акушерките вършат цялата работа - а те са много добри.  Разбира се е редно и той/тя да е там... и трябвада е там
на мен ми дадоха макси след около час - предполагам може и по- рано, ако настояваш.  той беше в залата, както споменах.  Но не е както по лекциите на ЛЛЛ - няма да ти го сложат директно на гърдите. аз имах големи проблеми с кърменето и не получих подкрепа...педиатърката на следващата сутрин ме пипна с два пръста и заяви, че не мога да си изхраня детето...прекрасните ми впечатления свършиха в общи линии с раждането. Рени идваше да ни види всеки ден и съм и изключително благодарна за съветите и за вниманието.  но акушерките, които се грижат за бебетата ме разочароваха - повечето...има една, която ми го връщаше с уверенията, че е сменен и обгрижен, а като ни изписваха имаше две огромни рани на дупето /аз ги видях преди това и започнах да ги мажа, но.../...уф.  ако искаш като дойде време, може да си поговорим, ако мога да съм ти полезна с някакви съвети или по- скоро опит и мнение

# 647
  • Мнения: 1 798
Благодаря ви,мили момичета,
така ме стоплиха пожелания.
Че малко страх със оттичане
си замина.И не остана:))

След седмица  ще имам друг
рожден ден да похваля.
И тогава с дете  и съпруг
да съм щастлива най-накрая.

И на вас същото желая!  bouquet

# 648
  • Мнения: 560
Дани мила Какво да ти пожелая? Красотата си я имаш. Щастието е в сърцето ти. Ум? Този ти е достатъчен, за да живееш така, както искаш. Любов? За какво ти е, след като всички около теб те обичат. Тогава ще ти пожелая: вярвай в себе си и крачи уверено по пътя на живота!
И след няколко дни да си гушнеш твоя голям бузанко !

ти си пожелай какъв да ти е подаръка

Здравейте и на другите пупарланки много ви гушкам.
Аз снощи въобще не можах да спя, коремчето не мога да си го няместя.

Аселинка, къде си мила,надявам се да си добре притеснявам се за теб, а и кафенцето ми липсва.

Борянка,  с мед, мед с лимон, клеева тинктура за гаргара  Hug

# 649
  • Мнения: 169
Мини, честит рожден ден! Пожелавам ти да си здрава, много щастлива, усмихната и все така позитивна. Най-хубавия подарък ти пожелавам да получиш другата седмица и много да го гушкаш!

Борянче, чай с мед, лимон, стои на топло и се пази. Бързо оздравяване.

Звездичке, и аз като теб не можах да спя. Тъкмо се нагласих да спя и бебето се събуди, то заспа и после Пепи сънуваше кошмар, докато заспи, аз се разсъних. Ужас и днес едвам отворих очи в 12.30.


Мъжа ми днес се прибира и отново, ще имам помощ!

# 650
  • Мнения: 461
Момичета, здравейте! Най-на края съм си у дома след цял ден ходене напред назад.

Звездичка, ама как ще ти се сърдя я виж какво хубаво кафе си ни спретнала. Тук съм, ама днес бях на доплер. Отвисях се в болницата, ноооо добри новини нося. Нашият малък сладур вече е 1кг, расте детето и има супер яки бузки.  Mr. Green Вървим с една седмица напред, ура! Simple Smile Ритаме непрекъснто това дяволче малко.

Мини, ЧРД, сладурка! Желая ти да си жива и здрава, много обичана, много щастлива, много красиви моменти с любимите хора и сега най-важното ми пожелание  Laughing да родиш много бързо, лесно и да извадите онзи малък хубавец голям и здрав, бързо да се възстановиш и да си се гледате у дома! Прегръщам те синло и весел празник!  Hug newsm51

Сега ви оставям, да си почивам, че съм страшно изморена, а пък утре ще ви пиша повече! Simple Smile

# 651
  • Мнения: 261
MINI,Честит рожден ден!
Щастлив живот, прекрасна младост,
Жела я ти навред успех!
Да срещаш трудностите с радост,
да бъдеш истински човек.
 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 652
  • Мнения: 560
Ммаменца виждам, че сме към края на нашата темичка и реших да направя новата, съжалявам че е малко по рано, но не бях сигурна дали ще се справя.
Ако искате може да си завършим постовете тук и тогава да пишем там.
Направила съм я специялно с мноооого лубов, дано ви хареса, ако искате да поправя нещо казвайте ми. Hug Hug Hug

# 653
  • Мнения: 70
Здравейте от мен момичета Благодаря на всички за хубавите пожелания Надявам се всички съвсем скоро да почувствате това голямо щастие. Дори и по-раничко всичко при мен мина успешно - родих секцио, но вече все едно не съм била оперирана - чувствам се отлично..Малката е добре, сега се стремим да наддадем килограмчета. Още веднъж успех на всички, на които им предстои такава радост. Целувки от нас

# 654
  • Мнения: 696
някой ще даде ли линк към новата тема?
Хубава вечер  bouquet

# 655
  • Мнения: 560
Ето линкче към новата тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=639959.0

# 656
  • Мнения: 461
Хайде здравейте и от тук! Simple Smile


Едно сутрешно кафенце за всички ни, с пожелание за хубав и слънчев ден! Simple Smile



Аз станах рано тази сутрин и да не ви казвам какъв глад ме мореше..., направо имах чуството че ще умра, ако не хапна нещо Mr. Green. Явно от вчера ми е тръгнало, защото вчера бяхме с мъжа ми да наливаме вода в Княжево, слизам от колата и вървя с една бърза крачка да мога да си пийна водичка. Бях адски жадна, толкова бях прежадняла, че се чувствах сеедно съм в пустинята и нямам вода... #Crazy Всички чешмички бяха заети, но аз с малко по-висок тон обяснвам на мъжа ми колко ми се пие вода и един мил човек ме съжали, махна си тубата и ми каза: "Вода ли ви се пие? Елате, аз после ще си я до пълня..." Толкова хубаво ми стана, напих се и се чувствах като нов човек. Simple Smile Имало и добри хора, немога да пренебрегна този факт! Simple Smile

Сега ще се отдам на работа, обаче да ви кажа нещо вчера от многото пътуване с колата и макар че пия магнерич 3х1 се сдобих с адски гадни контракции. Днес вече всичко е ок, ама явно не съм за пътуване..., абе като цяло май съм за никъде!  Mr. Green

Прегръдки за всички!  Hug   bouquet

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Аселинка, мерси за кафенцето! И аз умирам от глад. От одеве си мисля да врътна един кекс сега като стана, че за друго нямам всички продукти.

# 658
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Добро утро и от нас!
Както обикновено ние сме будни и мрънкаме и гукаме Simple Smile
Аселинка, и мен ме гонеше жад от време - на време.И сега също, но заради кърменето.А на теб ти се налага да пътуваш колата ли?
Звезди, темичката е много хубава!   bouquet
Дони, и сега още като се събудя и си мисля какво да хапна  Grinning .Но това основно е само сутринта.След това ям по обед някъде или ако бебе е заспало, предпочитам да не ям  Laughing , а да легна и аз с него, че не се знае след това колко време ще се будува...След това храненето е на бързи обороти и колкото имаш възможност при пискащо сукалче.
Как сте всички останали?

# 659
  • Мнения: 560
Здравейте пупарланки
Много се радвам, че темичката ви е харесаля, но нещо не можем да се разберем с писането в нея, дано другите мами се върнат да изпишем първо тази. Малко бях притеснена дали, ще мога да я направя и че ще мтбва малко повече време, за това я направих по - от рано.

Аселинка благодаря за кафенцето,аз днес само ще го гледам май многоооо ме боли еиния бъбрек не знам, как ще издържа утре съм на преглед, ако не в болницата, това едвам се издържа Cry

А къде ни е рожденничката, май е било голямо празнуване, дано си е изкарала много добре Hug

Общи условия

Активация на акаунт