ЗАНИМАНИЯ С 9-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 19 057
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 265
Майче, благодаря много, намерих те!
Такова слънце, а такъв вятър издуха ни  ooooh!.
Прибрахме се и малкият ще хапва, малко се притеснявам, че много яде, ама като гледам колко енергия изразходва....

# 736
  • София
  • Мнения: 1 149
За нова тема сме!!! Пуциииии...  Praynig

# 737
  • UK
  • Мнения: 2 841
Нова тема послучай месечинката на Кица!

# 738
  • Мнения: 343
Може би пк трябва да е с малки букви темата, защото освен Кицка, няма други на 10м. Както решите де.
Мели, аз съм същата квачка. Затова се питах аз ли само съм ненормална. Една приятелка имам, синът й също на 8м проходи, но супер безстрашен и далеч по-стабилен де. Но и той доста падал. Мен ме е страх да го оставя. Пък е дебел и пада като тапа, стрхувам се да не строши ръчичка, главичка. Баба ми разказваше за бебе, което проходило, паднало и получило комоцио и съвсем се спекох. Като го видя да се изправи или да се пусне, скачам със скоростта на светлината, за да разперя ръце около него. Да те питм още нещо: кога се научи да се катери и слиза от леглата? Коко на леглото не успява, но на възглавница до леглото - стъпва и се изкатерва, което значи, че му трябва нюню.. Качи ли се, не може да слезне, страх го е на ръба, но много и не мисли... Все го въртя откъм дупе, за да знае да слиза назад, ама не прихваща...
Теди, отивам да те приема. Колко сте големи вие?

# 739
  • София
  • Мнения: 1 149
НОВА ТЕМА!

Позволих си...  Embarassed Embarassed Embarassed Карайте ми се, ако не трябваше  Peace

Общи условия

Активация на акаунт