Системата МИНУС 60- 32 тема

  • 51 791
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Днес имам рожденник в къщи - дъщеря ми, вчера направихме заедно торта Гараш за днес и как ще удържа фронта...не е много ясно, но ще направя всичко възможно...

А, не - за здравето на щерка ти трябва да изядеш поне няколко хапки! Да ти е жива и здрава!  Heart Eyes
Това си е друго, важното е да не се нарушава без повод, но при рожден ден на близък - позволено е.  Simple Smile

Аз пък днес се чувствам странно подпухнала, дори пръстите ми са подути - от какво ли задържах тези течности? Снощи ядох кебапчета и кюфтета на скара, купих ги готови, сигурно са били наблъскани със сол.  Sick

# 706
  • София
  • Мнения: 969
Kally May, Честит Рожден ден мила. Много здраве и успехи ти желая и нека първият да бъде невероятна фигура съвсем скоро  Hug
цветна, не съм още стигнала целта, въртя се в омагьосан кръг 55.6 - 56.3. Ама ще стане, не си давам толкова зор, все пак свалих 7кг от края на януари.
Менюто днес:
з. бисквитена торта и чай с мед
о. телешки дроб с домати
в. шопска салата може би
Хубав и усмихнат ден от мен

# 707
  • Мнения: 848
Kally May ей, пожелавам ти пълноценна, щастлива и системна година Hug Нека силата бъде с теб  Mr. Green

valya3 да ти е живо и здраво детенцето, много да радва света и да му се радва Simple Smile

Менюто за днес ще го пиша по-късно, само искам да обърна внимание на цвеклото от вчера, бях забравила колко стомахоизцеждащо действа, та ще се пробвам веднъж седмично да го включвам по обяд Mr. Green

# 708
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,от доста време ви чета с удоволствие и днес попаднах на темата за това реших да се регистрирам най-накрая Simple SmileИ като за първи пост ми се иска да споделя как "-60" ми помогна да отслабна и да задържа килограмите си.След раждането пробвах много диети и йо-йо ефекта се завръщаше с пълна сила след всяка от тях.И така април месец 2011-та кантара закова на 97 килограма Embarassed Embarassed.Излишно е да ви обяснявам колко се депресирах...на кратко...реших,че ще си стоя дебела завинаги и се отказах от всякакви диети.Един ден,след разходка с малката се прибрах,отворих си пощата пред нас и заедно със сметката за тока и телефона имаше една листовка,изобщо не я "отразих" в началото.После се зачетох в нея и там накратко една рускиня беше описала системата си за отслабване "-60".Стори ми се интересно,и реших да направя последен опит да отслабна по нейния начин....отначало не спазвах всичко стриктно,но после организма ми сам се приспособи към този начин на живот и не беше проблем да го спазвам.Бях спряла да се тегля защото това направо ме отчайваше,но след около 1 месец на "-60" забелязах,че някои дрехи ми стоят по-свободно Simple SmileТогава се надъхах и станах стриктна ииии.....резултата бавно дойде.От края на месец май 2011та до днес общо свалени килограми -38!!!Останаха ми още 5 килограма до заветните 54 килограма и се присъединявам към вас...Стана доста дълъг пост BlushКакто и да е,пожелавам ви късмет мили момичето с топенето на килограми и ще се радвам да си обменяме рецепти и опит в темичката Hug

# 709
  • Мнения: 30
Ден 10-ти:
З-овесени ядки с пр.мляко,1капучино
О-миш-маш,1домат с извара,1 банан
В-печен п-р с извара и сирене

# 710
  • Мнения: X
От края на месец май 2011та до днес общо свалени килограми -38!!!Останаха ми още 5 килограма до заветните 54 килограма и се присъединявам към вас...


38 свалени килограма със Системата е абсолютен рекорд!  smile3501

Никой в тази тема не го постигал досега - ти ще си ни шампионът тук!  newsm20

Значи си смъкнала от 97 на 59 кг., така ли? Та ти си се стопила наполовина! Страхотно!


Аз да си отчета обяда: 4 яйца, бъркани с масло + шопска салата
Довечера - пържолки на фурна

# 711
  • Мнения: 848
barborina85 браво момиче! Велик резултат, продължавай в същия дух!  Grinning

Жасмин магданозът много помога при задържани течности, между другото днес имаме почти идентичен обяд  Mr. Green

Reni Bancheva за мен няма проблем, но според системата банан на обяд не може, за това е добре да го зачеркнеш  Peace

днес
з: овес и т.н.
о: 4 бъркани яйца със сирене, голяма шопска салата
в: стъргана ябълка, прясно мляко и мента

# 712
  • Мнения: X
Жасмин магданозът много помога при задържани течности, между другото днес имаме почти идентичен обяд  Mr. Green
о: 4 бъркани яйца със сирене, голяма шопска салата

Направо си е идентичен.  Laughing Hug Само дето моято сирене беше в салатата, не в яйцата.
Телепатия системна явно!

# 713
  • Лондон
  • Мнения: 403
От края на месец май 2011та до днес общо свалени килограми -38!!!Останаха ми още 5 килограма до заветните 54 килограма и се присъединявам към вас...


38 свалени килограма със Системата е абсолютен рекорд!  smile3501

Никой в тази тема не го постигал досега - ти ще си ни шампионът тук!  newsm20

Значи си смъкнала от 97 на 59 кг., така ли? Та ти си се стопила наполовина! Страхотно!




БРАВО!  smile3501

barborina85 ,  хайде да напишеш повече за тази една година.Какво ти беше  менюто,имаше ли задържане на килограми, какво те мотивираше,всичко което се сетиш.

Много ми е приятно и ми действа надъхващо ,като чета за такива постижения.

# 714
  • София
  • Мнения: 969
Barborina, браво и от мен. Винаги съм се възхищавала на такива като теб, които са успели да свалят толкова много кг. Аз признавам си, сигурно не бих могла, добре че не съм стигала повече от 73кг след раждането на дъщеря ми.
И на мен менюто на Рени за обяд ми се струва доста богато  Peace Аз гледам да се ограничавам до 2 вида храна.

# 715
  • Мнения: 0
Благодаря за топлото посрещане момичета Heart EyesПисах ви за да ви мотивирам максимално и да знаете,че няма невъзможни неща:)Майка ми също свали 20 килограма със системата....стана като предай нататък защото моя приятелка видя резултата при нас двете и също започна да я спазва,при нея резултата е най-вдъхновяващ-от 115 на 55 отново за година!
ЕМСИ имало е моменти на застой,но всъщност вече бях наясно,че така или иначе за мен друга диета на практика не е останала(изпробвала съм почти всичко за което може да се сетиш)А и това дори не мога да го нарека диета,ям си любимите храни до 12 на обед,много вода до 3 следобед,когато хапвам обикновено голяма зеленчукова салата,вечеря нискомаслено кисело мляко.Много вода в интервалите и нещо,което мисля,че доста помогна при мен-ограничих месото до минимум,не на сила,просто така усетих нещата за себе си.Наблюдавах как когато съм вечеряла месо кантара си стои на едни килограми,изключих месото от вечерята и застой не е имало след това.С няколко думи-месото преди обед,"тревичките" и млечните за следобедна закуска и вечеря.Яла съм сладко на вечеря и изобщо не ми е попречило да отслабна,даже напротив Grinning
А какво ме накара да отслабна ли?Две случайно чути думи от близък човек"Станала е мечка"....

# 716
  • Мнения: 5 873
barborina85, страхотен резултат! Браво!!!! Heart Eyes
Страшно ме мотивира,наистина!!!Благодаря!  bouquet

Браво и на приятелката ти,и на майка ти!  bouquet


"Системата" е уникален режим и се радвам,че го открих. Heart Eyes

# 717
  • Мнения: X
ям си любимите храни до 12 на обед,много вода до 3 следобед,когато хапвам обикновено голяма зеленчукова салата,вечеря нискомаслено кисело мляко.

Значи, ти закусваш, обядваш, ядеш салата в 15 ч. и вечеряш само кисело мляко, така ли?  Simple Smile

# 718
  • Мнения: 0
ям си любимите храни до 12 на обед,много вода до 3 следобед,когато хапвам обикновено голяма зеленчукова салата,вечеря нискомаслено кисело мляко.

Значи, ти закусваш, обядваш, ядеш салата в 15 ч. и вечеряш само кисело мляко, така ли?  Simple Smile
Не закусвам Simple SmileСутрин оставям малката на градина,1 час Синди Крауфорд пот и мъка,обилно ядене в 11,салата в 15 и млякото в 18 Laughing

# 719
  • Мнения: 0
barborina85, страхотен резултат! Браво!!!! Heart Eyes
Страшно ме мотивира,наистина!!!Благодаря!  bouquet

Браво и на приятелката ти,и на майка ти!  bouquet


"Системата" е уникален режим и се радвам,че го открих. Heart Eyes
  Hug

Общи условия

Активация на акаунт