Калории броим,здравето ценим и кила топим!- тема 4

  • 67 062
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
рачето - добре дошла! Верно ли ДНЕС имаш РД? Ай, честито значи!  nbirthday    party023  newsm67 ura bdbaloni   bouquet  bouquet  bouquet

# 736
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
После, ходиш пак по същия начин в премерените 10 м (или повече) и преброяваш крачките. Правиш така пак 3-4 пъти, като си свирваш да не създаваш лошо впечатление и случайно наблюдаващите те....
hahaha hahaha hahaha

Маями, и без това бабите ме гледат подозрително от страни на игрището, та сега съвсем ще ми излезе име... Mr. Green

Раче, добре дошла в темичката ни!!! Hug

Момичета и момче, време е за нова тема. Който желае да пуска, че аз хич не обичам...или по-скоро ме мързи и бягам по тъч линията!!! Mr. Green

# 737
  • Мнения: 1
После, ходиш пак по същия начин в премерените 10 м (или повече) и преброяваш крачките. Правиш така пак 3-4 пъти, като си свирваш да не създаваш лошо впечатление и случайно наблюдаващите те....
hahaha hahaha hahaha

Маями, и без това бабите ме гледат подозрително от страни на игрището, та сега съвсем ще ми излезе име... Mr. Green

Непокорна - ми то не е проблем аз да вземе да ти размерЯ стадиончето, ма после ще трябва пак аз да тичам вместо теб!  Laughing

# 738
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Маями,  hahaha !!!
Аз друго се замислих - крачките при ходене и тичане еднакви ли са?  newsm78

# 739
  • Мнения: 1
Непокорна - естествено, че НЕ СА еднакви... Никой не е казал, че бягайки ще правиш същия брой крачки! Трябва само да оразмериш някакви метри по някакъв начин... После метрите си остават метри!  Twisted Evil А ти си избери с кой вид ще оразмеряваш.... по-лесно и по-вярно е с ходене!  Peace

# 740
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Непокорна - естествено, че НЕ СА еднакви... Никой не е казал, че бягайки ще правиш същия брой крачки! Трябва само да оразмериш някакви метри по някакъв начин... После метрите си остават метри!  Twisted Evil А ти си избери с кой вид ще оразмеряваш.... по-лесно и по-вярно е с ходене!  Peace
Joy Joy Joy Joy Joy
Ах, не!!! Ще падна от стола от смях от собствената си глупост!!! Жегата ме напече и почнах и аз да давам дефекти , сори!!!  hahaha Отивам да си лягам, че почнах глупости да ръся!!! Blush

# 741
  • Мнения: 1
Междувременно, пуснах нова темичка и може да пишете вече в нея!  Peace

Ето я тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=665430.0

# 742
  • Мнения: 0
Здравейте днес ми е обикновен млечен ден с мандарини, краставици, киви... Да видим дали ще издържа Rolling Eyes Успех на всички newsm10

Общи условия

Активация на акаунт