Eлектронни четци - VI

  • 56 853
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Да, по принцип точно затова е clouda

Не знам какво е "clouda" , но когато пробвах да синхронизирам телефона с киндъла ми изписа, че е много далече от устройството. Ако има по - лесен начин с удоволстеие ще го ползвам Simple Smile

# 736
  • София
  • Мнения: 691
Извинявай. Simple Smile Cloud/облак/ е нещо като виртуално пространство, където можеш да съхраняваш информация и след това да я достъпваш от различни устройства и места. Нещо като отдалечен сървър или де да знам и аз как да го обясня... Там ти стоят всички книги, които си купила официално от амазон или си изпратила по email и след това използвайки акаунта си можеш да ги сваляш на различни четци, компютри, телефони и др. устройства с инсталирано киндъл приложение...

Това е теорията. На практика аз не мога да се оправя със синхронизацията, но сега нямам време да ровя. Ако науча нещо повече, ще пиша.  Peace

# 737
  • Мнения: 0
При мен синхронизацията работи само на по-форматираните книги (купени от Амазон и някои от читанка). Наистина е много удобно, аз чета от Киндъла и телефона и ми върши страхотна работа (когато работи). Важно е да не се забравя, че трябва и на двете устройства да им е пуснато Wi-Fi-то (или 3G-то)

# 738
  • Мнения: 734
Извинявай. Simple Smile Cloud/облак/ е нещо като виртуално пространство, където можеш да съхраняваш информация и след това да я достъпваш от различни устройства и места. Нещо като отдалечен сървър или де да знам и аз как да го обясня... Там ти стоят всички книги, които си купила официално от амазон или си изпратила по email и след това използвайки акаунта си можеш да ги сваляш на различни четци, компютри, телефони и др. устройства с инсталирано киндъл приложение...


Извинявам се за глупавия въпрос, но как точно става свалянето от облака на киндъла? Embarassed

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Вижте какво видях случайно: http://reviews.cnet.com/8301-33198_7-57484866-286/amazon-offering-$47-kindles-to-amazon.com-visa-card-holders/

Може би вече е време да се появят нови версии.  Simple Smile

# 740
  • София
  • Мнения: 691
Извинявай. Simple Smile Cloud/облак/ е нещо като виртуално пространство, където можеш да съхраняваш информация и след това да я достъпваш от различни устройства и места. Нещо като отдалечен сървър или де да знам и аз как да го обясня... Там ти стоят всички книги, които си купила официално от амазон или си изпратила по email и след това използвайки акаунта си можеш да ги сваляш на различни четци, компютри, телефони и др. устройства с инсталирано киндъл приложение...


Извинявам се за глупавия въпрос, но как точно става свалянето от облака на киндъла? Embarassed

Първо да уточним, че там са само твоите си неща. Има два варианта - ако на киндъла имаш папка архив или нещо такова, би трябвало от там да можеш да ги отвориш. Ако не, отиваш в акаунта си в амазон, виждаш какво имаш и го пращаш на устройството, което искаш.  Peace

# 741

Общи условия

Активация на акаунт