кръвен тест, който определя кои храни са подходящи за всеки индивидуално

  • 41 748
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 114
Купих си книгата "Правилният начин на готвене за вашата кръвна група" на д-р Питър Д`Адамо и Катрин Уитни. Тя е на издателство Кибеа и струва 10.00 лв. В нея е описано подробно за коя кръвна група кои храни се препоръчват и кои трябва да се отбягват. Има и рецепти.

Ако някоя мама се интересува от тази книга, мога да й я подаря. Аз си я купих преди време, но нещо не ме заинтересува.

# 61
  • Мнения: 1 455
Мамче Миа, и аз се интересувам от теста и съм решила да го направя, та ще съм ти благодарна за всякакво инфо.
Благодаря ти   bouquet

# 62
  • Мнения: 817
Получават се един преведен вариант на тест резултата ,както и оригиналния с датата на правенето на изследването и подпис на извършилия го!
Освен това изследване се прави и изследване за Кандида и резултата от него също се отбелязва.Това е гъбичка която я има във всеки организъм ,но в различно количество.Когато тя е в повече от допустимото се предизвикват различни смущениия влияещи върху диетата в случая.Оказва влияние върху пропускливоста на червата / а именно от там се извежда храна в кръвта ,за да се усвои от организма/Други симптомии на Кандида са :
силно желание за захари
болки в мусколите
необяснимо покачване на теглото и трудното му сваляне
липса на концентрация
храносмилателни проблеми
главоболие
депресивни състояния
отслабвание на имунитета и др.
Понякога с храната която приемаме ние храним въпросната гъбичка и тогава се налага за известно време строга диета съчетана и с медикаменти.Понякога я храним и с храните от зеления ни списък ,за това ако се открие в кръвта се изготвя индивидуален режим / от позволените храни/ и тн.Аз за щастие нямам и за това мога да консумирам всичко от моя зелен списък.
Друго важно условие е да се направи консултация с ендокринолог и изследвания на щитовидната жлеза и инсулин.Това е важно защото ако има някакво метаболитно нарушение резултата от теста няма да е 100% гарантиран а и ще се получи забавяне на действието.
Ако се интересувате от нещо по-конкретно питайте.За сега се сещам само това като най -общо за самия метод.

# 63
  • Мнения: 521
Получават се един преведен вариант на тест резултата ,както и оригиналния с датата на правенето на изследването и подпис на извършилия го!
Освен това изследване се прави и изследване за Кандида и резултата от него също се отбелязва.Това е гъбичка която я има във всеки организъм ,но в различно количество.Когато тя е в повече от допустимото се предизвикват различни смущениия влияещи върху диетата в случая.Оказва влияние върху пропускливоста на червата / а именно от там се извежда храна в кръвта ,за да се усвои от организма/Други симптомии на Кандида са :
силно желание за захари
болки в мусколите
необяснимо покачване на теглото и трудното му сваляне
липса на концентрация
храносмилателни проблеми
главоболие
депресивни състояния
отслабвание на имунитета и др.
Понякога с храната която приемаме ние храним въпросната гъбичка и тогава се налага за известно време строга диета съчетана и с медикаменти.Понякога я храним и с храните от зеления ни списък ,за това ако се открие в кръвта се изготвя индивидуален режим / от позволените храни/ и тн.Аз за щастие нямам и за това мога да консумирам всичко от моя зелен списък.
Друго важно условие е да се направи консултация с ендокринолог и изследвания на щитовидната жлеза и инсулин.Това е важно защото ако има някакво метаболитно нарушение резултата от теста няма да е 100% гарантиран а и ще се получи забавяне на действието.
Ако се интересувате от нещо по-конкретно питайте.За сега се сещам само това като най -общо за самия метод.

колко пари струваше твоя тест?

# 64
  • Мнения: 170
Пожелавам успех на Mam4e mia с теста и след няколко месеца да стане най-стройната мама от форума!

[/url]

# 65
  • Мнения: 5 713
Mam4e mia, ти на кой тест се спря, колко струваше? И за Кандида пак ли кръвен тест се прави?

# 66
  • Мнения: 817
Аз си направих Нютрон тест/ единствения официално представен в БГ/Цената му е 1350лв.Платих я на два пъти първия като ти вземат пробата се дават 700лв и след две седмици при получаване на резултата останалите 650лв.
Изследването за кандида е включено към самия тест и е много важна част от изследването и съответно процеса на отслабване.
Друго нещо е че освен храните които съд. непоносими за организма тела трябва да се внимава и с миризми ,козметика и тн. които съд- същите съставки Cryнапример при мен бадемите са ми от забранените и съответно козметика която съд. бадемово масло и тн ми е забранена-Защото чрез кожата сътавките пак попадат в кръвта. newsm78

# 67
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ще ми бъде интересно да споделеш дали наистина действа , като откажеш храните.
И имат ли нещо общо с т.нар хранене според кръвната група или така като сравняваш храните, които не ти понасят и кръвната ти група се разминават/дали ме разбра какво питам Embarassed/

# 68
Компютърната диагностика на храненето се осъществява чрез апарат"WAVEMATRIX 1".

Апаратът "WAVEMATRIX 1" е биоелектронен инструмент от последно поколение с интегрирани дигитални технологии.

биоенергийния тест,който се провежда чрез този апарат позволява да се постигне биоенергиино регулиране на целия организъм.

Програмата за отслабване включва тест за около 200 вида храни и хранителни продукти.

Чрез този тест се наблюдават толерантността или интолерантността на храните към нашия организъм.

Изследването е с продължителност един час.Дава гарантирани резултати за здравословно отслабване без глад и диети.

Целта на програмата е да се научи клиента да изгради собствен правилен хранителен режим,който да вкючва всички необходими вещества за неговия организъм.

 

# 69
  • Мнения: 3 376
Освен това изследване се прави и изследване за Кандида и резултата от него също се отбелязва.Това е гъбичка която я има във всеки организъм ,но в различно количество.Когато тя е в повече от допустимото се предизвикват различни смущениия влияещи върху диетата в случая.Оказва влияние върху пропускливоста на червата / а именно от там се извежда храна в кръвта ,за да се усвои от организма/Други симптомии на Кандида са :
силно желание за захари
болки в мусколите
необяснимо покачване на теглото и трудното му сваляне
липса на концентрация
храносмилателни проблеми
главоболие
депресивни състояния
отслабвание на имунитета и др.

За тези, които четат английски, ето още малко инфо по въпроса с Кандидата:

http://chetday.com/candida2.html

# 70
  • Мнения: 13 512
Аз си направих Нютрон тест/ единствения официално представен в БГ/Цената му е 1350лв.Платих я на два пъти първия като ти вземат пробата се дават 700лв и след две седмици при получаване на резултата останалите 650лв.
Изследването за кандида е включено към самия тест и е много важна част от изследването и съответно процеса на отслабване.
Друго нещо е че освен храните които съд. непоносими за организма тела трябва да се внимава и с миризми ,козметика и тн. които съд- същите съставки Cryнапример при мен бадемите са ми от забранените и съответно козметика която съд. бадемово масло и тн ми е забранена-Защото чрез кожата сътавките пак попадат в кръвта. newsm78


А теста в Холандия или Англия е изпращан?

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Ще ми бъде интересно да споделеш дали наистина действа , като откажеш храните.
И имат ли нещо общо с т.нар хранене според кръвната група или така като сравняваш храните, които не ти понасят и кръвната ти група се разминават/дали ме разбра какво питам Embarassed/

Моля, кажете... действа ли !?!? Wink

# 72
  • Мнения: 817
Да определено има ефект Laughingне знам много за свалянето / имах 5 кг. след бременоста/ и ги свалих за около месец и половина.но аз и доста спортувам в момента Wink
но е факт ,че имам повече енергия ,настроението ми е по- добро , кожата ми се изчисти много и най- важното целулита изчезна Party
По принцип го препоръчвам ,койтоима възможност да си направи.
наскоро ми откриха едни хормонални проблеми и се свързах с ендокринолог ,занимаващ се вчастост с метаболитни проблеми ........ като му казах за теста каза ,че са пълни глупсти #Crazy ,тази седмица по план ще въведа и храните от последния ми списък и ще ми останат само тези от червения/абсолютно забранение/ докато дойде чрешовото време ,защото от червения ми списък само от тях не мога да се лиша..........
И още нещо въпреки ,че картофи ,ориз и мн. др. въглехидрати са ми позволени аз значително се въздържах , картофите са ми позволени ,но не съм си правила експеримент да ям предимно пържени.От месата всички са ми позволени ,но аз предимно ям пилешко и телешко/шол/...............така че наистина не знам и не агитирим никой да се знае Naughty

# 73
Здравейте,
аз също ходих в Ралис и съм много разочаровна.  Много лъжат вземат ти косъм уж да ти определят кво а ядеш,а понеже съм завършила генно инженерстяо я питах ква е връзката между ДНКато в косъма и кръвната група,а тя се смути Simple Smile,После те ти питат и ква кръвна група си, за да препишат от книжакта какво да ядеш Simple Smile. Програмите са супер смотани и само лъжат и вземат парите на хората. Яд ме е че си дадох парите.
После ходих в СПА студио Сабина - там работят само медицински лица, момичетата са много коректни и точни. Маските са истински, а въпросният тест за храненето сперед кръвните групи ти го дават безплатно. Аз правих най-скъпата програма за 378 лв и отслабнах 7 см в корема и по 4 на бедрата. казаха ми че не са имали клиент без резултат и по-евтините програми  също имат ефект, но аз имах пари и ги дадох. Сега не съжелявам и ходя само на поддържащи.
Ако няко се интересува, тела на студиото е 9836633

# 74
  • Мнения: 1 455
Ами аз като предупреждавам за "Ралис", няма кой да чете  Rolling Eyes
А за Сабина Спа съм писала само хубави отзиви  Peace!

Общи условия

Активация на акаунт