Набор 93-и вече изкласи- 3

  • 48 203
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 701
Добре дошли в новата тема!

Дано на всички да е на късмет!

Пожелавам на всички зрелостници успех и късмет!

И дано да премине по-късно темата в студентски трепети и вълнения!


Линк към старата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=628478.0

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Пак да попитам - кога най - рано да чакаме резултатите от матурата , за колко време ще смогнат да ги проверят  ?


Досега, други години са излизали за около 10 дни.

А знаете ли кога ще изкарат на сайта на МОМН  целия тест и верните отговори?
Следобед, най-вероятно.
Ще ни изнервят пак,докато ги изкарат!Толкова ли е трудно да ги качат още сега и да си сверяват децата верните отговори!

Не е трудно, но не е приключил изпита.Качват ги , когато приключи. Изпитът не започва в 8.00,а когато и на последния зрелостник бъде даден изпитен комплект. Т.е може и да е 8.30, може и да в 9.00/ зависи от организацията в училището и техниката. Peace
Как да изкарат верни отговори, когато изпитът още тече.

Последна редакция: пн, 21 май 2012, 13:01 от Джемма

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Успех на всички дечица и дано да са се справили с матурата  newsm10

А ние ще продължаваме да стискаме палци и на ръцете и на краката , докато научим резултатите  Grinning

Джемма, дано и тази година побързат  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 13 153
Важното е, че отхвърлиха едната матура. Хубаво, лошо, вече мина.  Grinning  Дано имат късмет и на втората и да се порадват на баловете.

# 4
  • Мнения: 37
МОМН - още не са публикували теста, явно като предишни години ще го публикуват след 15ч.

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

Не. Зависи, кога е започнал. Изпитът е 4 часа. Ако е обявено начало 8.15 примерно- в 12.15 ще свърши. Във всяко училище е различно и зависи колко бързо отпечатат теста, комплектоват го и го раздадат на учениците. Peace

При нас например миналата година започна в 8.20, но тази година не знам- в отпуска съм, но имаме 90 зрелостника с 3 принтера. Предполагам, че по-късно е започнал.

# 6
  • Мнения: 86
Дъщерята каза че е написала 5 страници,но общо взето не и е допаднала темата.Според нея темата може и да ти звучи добре и да не се справиш,а може да си напипал същината и на такава привидно завъртяна тема.Освен това текста ,по който са писали си казвал всичко-дори не било необходимо да си чел"Под игото",за да се справиш.Дано преценката и съвпада с критериите на проверяващите.
Теста бил средна хубост според блиц проучване между съучениците и  Laughing.И това също било нормално...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 365
Важното е, че отхвърлиха едната матура. Хубаво, лошо, вече мина.  Grinning  Дано имат късмет и на втората и да се порадват на баловете.
После да съберат сили през лятото и през е есента едно хубаво начало

# 8
  • Мнения: 633
Поне темата можеха да напишат в сайта, както бяха обещали - в 12 ч. Аз набързо говорих с дъщерята как й се е видяла, но пропуснах да я питам как точно е била формулирана.

# 9
  • Мнения: 2 022
И моят син се обади. Като цяло е доволен. Тестът бил лесен, а темата в началото му се видяла кофти. Имал идея какво да пише, но не му допадала много. А като започнал да пише, мисълта му потекла в съвсем различна посока (цитирам по памет) и написал хубаво съчинение.  Shocked Дано не го лъже усещането.

Важното е, че отхвърлиха едната матура. Хубаво, лошо, вече мина.  Grinning  Дано имат късмет и на втората и да се порадват на баловете.

Точно това си мисля и аз!  Hug

Иренче, темата е "От здравия разум до поетическото безумие" в романа "Под игото" на Иван Вазов.

# 10
  • Мнения: 565
И нашата е писала ЛИС. Темата я формулира като досадна. Дано резултатите излезнат по-рано от обявения срок.

# 11
  • Мнения: 75
Хич не ми хареса темата...и аз писах ЛИС.

# 12
  • Мнения: 2 820
На моят син са казали, че резултатите ще излязат към 18 юни  Shocked и дано не е вярно.

# 13
  • Мнения: 1 437
На 16 юни са им казали на децата  Rolling Eyes

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Досега май винаги са го качвали след като навсякъде е приключило писането

Общи условия

Активация на акаунт