Как се става кучка?

  • 42 619
  • 458
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 135

Пф, дано и аз да изглеждам така като баба.  Praynig

На конкурс ли ще се явиш тогава!!!  Laughing
Само ни подгрей отрано и фен клуб ще ти спретнем!!!  Laughing
Действително познавам доста жени къде петдесетака дето изглеждат превъзходно... но това е така през моите очи, щото и аз не съм първа младост!!!  Laughing

# 406
  • Мнения: 7 006
Аааа,има,има..Какви засукани каки има.. Embarassed newsm10

# 407
  • Мнения: 1 262
Има ми, тя майка ми е една от тях та и аз не губя надежда, но майка ми все пак има 2-3 пластични операции, спортува редовно, спазва специален хранителен режим, изобщо страшна работа.
Сваляли са я мъже по-малки от мен. ДАже с някои искаше да ме запознава да ходя аз с тях (това като бях сама де), че били по-подходящи за мен. А те по-малки от мен и бяха луднали по нея.  Joy  Абе то и мен ме харесват тийнейджъри ама зарежи.
А не мисля да се явявам на конкурс, просто искам да изглеждам и да се чувствам добре. Не приемам начина на живот, който някои жени имат - омъжат ли се, имат ли деца, остареят ли, да се запуснат и занемарят и да гледат само храната и чистотата. Не че е лошо, но жената трябва да си остане жена - демек хубавица.  Wink

# 408
  • Мнения: 135

 Не че е лошо, но жената трябва да си остане жена - демек хубавица.  Wink

Правилно... та макар и да е кучкаLaughing

# 409
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

 Не че е лошо, но жената трябва да си остане жена - демек хубавица.  Wink

Правилно... та макар и да е кучкаLaughing
А, тя нека е кучка, па ще видиш две жени, кога цъфнат налъмите.  Mr. Green

# 410
  • Мнения: 135

А, тя нека е кучка, па ще видиш две жени, кога цъфнат налъмите.  Mr. Green

Ахаа... кучето или кучката Сомбре.. обаче скачат според тоягата... а по злите стоят вързани на дебели вериги!!!! Whistling  Laughing
Инак жената е кротко котенце което може да ни докара кучешки живот!!!  Mr. Green
За целта си имате скрити оръжия!!!  Laughing

# 411
  • Мнения: 1 262
 Joy sote-full, добре че си ти, че да ме развеселиш.  Joy Бе аз съм от по-злите ама не виждам някой да ме е вързал.  Joy Сомбрето е права - кучките действат само в свой интерес. Не угаждат на мъжете.  Wink

# 412
  • Мнения: 135

 Joy sote-full, добре че си ти, че да ме развеселиш.  Joy Бе аз съм от по-злите ама не виждам някой да ме е вързал.  Joy

Ахаа... ти си от отвързаните скитащи кучки... така ли да го разбирам!!!  Laughing
Ма то рано или късно всеки си намира подходящият стопанин!!!  tooth

Скрит текст:

# 413
  • Мнения: 1 262
sote-full, каквото искаш си мисли, само знай, че си мнооого далече от истината.  hahaha
Ама никак не си на прав път. Единствено мога да ти подскажа, че на мъж не угаждам, останалото вече са си твои свободни съчинения.  Laughing

# 414
# 415
  • Мнения: 7 006
Бе тя си се е научила вече..
Да брои  и сортира по марка,цвят и качество,обувките на конкуренцията.. Whistling Joy Joy Joy
Така де..Зер дама..ъъ..таквоз де..Кучка от класа,ще си има земане даване с някоя обута с чехли от пазара.. Naughty

# 416
  • Мнения: 3
majat mi me obvinqva v iznevqra a to ne e taka molq da mi pomognete ako mojete na kratko istoriqta
 
otidah da se vidq s priqtel vav tqh no apsolutno ni6to ne sme pravili toi iska6e kakto i az no kato se vidqhme toi se eti za priqtelkata si kakto az za maja mi i dvete mi deca i mu kazah 4e neiskam ni6to kakto i toi kaza taka po dobre 4e taka stana za6toto i dvamata 6tqhme da sajelqvame i tova be6e daje si govorime za moq maj kak me obijda i rugae i za negovata priqtelka sedqh v tqh 20 min ne pove4e i az na ediniq krai na legloto toi na drugiq posle daje maja mi mu zvana i toi mu kaza ni6to nqmah s jenati iskahme ama nestana za6toto se setihme za polovinkite i 6te6e da ni e gadno nqmalo e ni6to pi4 to4no tova mu kaza ta na kratko tova e

i sega maja mi iska da se razdelim za6toto ni6to 4e e nqmalo ni6to fakta 4e voob6te sam iskala e bil dostata4en
molq pomegnete kak da si zadarja maja i ba6tata na 2 deca blagodarq 4akam otgovori po skoro ako moje vednaga

# 417
  • Мнения: 21 632
  Значи хем нищо не направихте, хем сега мъжът ти иска да се разделите. Видя ли сега, защо не трябва да се отказва човек.
 Язък.

# 418
  • Мнения: 81
  Значи хем нищо не направихте, хем сега мъжът ти иска да се разделите. Видя ли сега, защо не трябва да се отказва човек.
 Язък.
Joy Joy
сега сериозно:Освен да извъртиш нещата и да кажеш ,че си го направила защото си се съмнявала,че още те обича и си искала да предизвикаш малко ревност и внимание.Друго не ми хрумва.
Р.Р. Може ли да пишеш на кирилица.
И защо трябваше да му казваш къде ходиш и какво правиш?

# 419
  • Мнения: 21 632
  И как мъжът ти разбра, че си искала, но си се отказала, ти ли му каза? Това е обидно.
 Ще твърдиш докрай, че нищо подобно, не сте се разбрали, не си искала нищо да правиш с никого и това са глупости.
 А, видях, другия му е казал, ей че тъпанар Joy

Последна редакция: вт, 09 окт 2012, 15:11 от Iris04

Общи условия

Активация на акаунт