Тwilight/Здрач - тема 77 - We are going to Cannes, baby!

  • 29 413
  • 755
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Тази година Филмовият фестивал в Кан ще бъде едно събитие, което няма да пропуснем!
Робърт, Кристен и Тайлър ще минат по червения килим, представяйки новите си проекти, които и ние очакваме с нетърпение!



Официален сайт / Фейсбук страница


"Cosmopolis"
He didn't know what he wanted. Then he knew. He wanted to get a haircut.



История, която трудно може да бъде разказана. Изключително смел проект с който се заема режисьорът Дейвид Кроненберг. В главната роля на Ерик Пакър ще видим Робърт. Филмът е екранизация на едноименната книга на Дон ДеЛило, която описва светът на двадесет и осем годишния мултимилиардер... Ексцентричен, гениален, властен, но и толкова изгубен и тъжен...
Премиерата на филма в Кан е на 25.05.2012г.
Официален сайт / Фейсбук страница
Ревюта, новини, както и информация премиерни дати в различните страни може да потърсите и тук: http://cosmopolisfilm.com
Скрит текст:

"On the road"
The only people for me are the mad ones, the ones who are mad to live, mad to talk, mad to be saved, desirous of everything at the same time, the ones that never yawn or say a commonplace thing, but burn, burn, burn like fabulous yellow roman candles exploding like spiders across the stars and in the middle you see the blue centerlight pop and everybody goes "Awww!"



Филм, който е направен по една от големите американски класики "По пътя' от Джак Керуак. В него Кристен си партнира с Гарет Хедлънд, Сам Райли, Виго Мортенсен, Ейми Адамс и още много имена, които предполагат страхотен каст! Режисьорът Уолтър Сейлс е успял да събере тези актьори, за да разкаже отново историята за хората от онова време, в което много рядко някой се е опитвал да избяга от предначертания скучен живот. Време, в което трима млади души търсят съдбата си, търсят себе си, търсят свободата си... по пътя.
Премиерата на филма в Кан е на 23.05.2012г.
Официален сайт / Фейсбук страница
Скрит текст:
"Tracers"


За момента детайлите около филма не са ясни, но по време на фестивала може би режисьорът Даниел Бенмайър ще повдигне завесата.
Героят на Тай ще бъде въвлечен в света на изкуството паркур, екстремно, носещо адреналин. Не се и съмняваме, че тази с тази роля би се справил отлично!


Въведение за новодошлите Темата е посветена на поредицата "Здрач"/"Twilight" -сагата на Стефени Майер, състояща се от 4 публикувани книги и 1 недовършена, както и филмовия франчайз, който пренася книгите на големия екран. Първият филм- "Здрач" излезе по кината през декември 2008 г. (вече и на DVD),  докато снимките на вторият- "Новолуние" приключиха неотдавна, с премиера на 20.11.2009 г. Третият филм- "Затъмнение" успяхме да видим на  на 09.07.2010 г. /предпремиера 02.07.2010/ , а четвъртата книга ще бъде екранизирана в две части. Официалната премиера на част 1 е на 18.11.2011г., а за част 2 - 16.11.2012г. Предполагаме щом вече се намирате тук, то няма нужда да обесняваме кои са главните актьори... Остава да кажете към кой отбор се причислявате - Робини, Тейлъринки, Робстени и т.н. Надяваме се да намерите своето местенце в темата, защото нас Здрачът в душата не ни пуска и няма изгледи това да стане. Редовно се публикуват материали за предстоящите проекти на любимците ни, снимки, клипове, фен арт. Чувствайте се свободни да споделите своите мании по тях тук  Hug
Вмъкване на линкове и снимки
 Можете на намалите вмъкнатата снимка в поста си, като влезете в скобите преди адреса на снимката и след "img" допишете празен интервал и "height=300" (или 200, 100, 150..., като така снимката се намали до съответната височина. ( т.е. между "[" "]" трябва да е изписано "img height=400")  Ако се цитира мнение със снимка, желателно е в цитата тя да се намали (до 150 или 200 пиксела), за да не се натоварва темата.
Помощна тема при вмъкване на снимки в линкове, намаляването им, цитирането и т.н.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0
Също може да ползвате този сайт, който автоматично ще осъразмери снимката ви след качване. Само трява да копирате BB кода в мнението си
Вече има и бутонче за скрит текст, може да го използвате, ако публикувате спойлери


 Полезни линкове

Официален сайт на Стефени Майер
The Twilight Saga Official site


Български фен-страници форуми:
Twifanzone  Twilight foromotion   TL
                                                                          
Twitter акаунти на нашите Здрачковци
Peter Facinelli, Alex Meraz, Nikki Reed, Julia Jones, Billy Burke, Anna Kendrick, Мichael Sheen, Kellan Lutz, Ashley Greene, Jamie Campbell Bower, Daniel Cudmore, Rachelle Lefevre, Michael Welch, Christian Serratos, David Slade, Tinsel Korey, Chris Weitz, Gil Birmingham, Chaske Spencer, Jackson Rathbone, Bronson Pelletier, Guri Weinberg, THE TWILIGHT SAGA


Книгите, преведени на български може да четете онлайн тук.


Предишни теми
Тема 76/ Тема 75/ Тема 74/ Тема 73/ Тема 72 / Тема 71 / Тема 70/ Тема 69/ Тема 68/Тема 67/Teма 66/ Тема 65/ Tема 64/Тема 63/Тема 62/ Тема 61 / Тема 60 / Тема 59 / Тема 58 / Тема 57/ Тема 56 / Тема 55 / Тема 54 / Тема 53 Тема 52/ Тема 51 / Тема 50 / Тема 49 / Тема48 / Teма 47 / Тема 46 Teма 45/ Teма 44/ Тема 43 / Тема 42 / Тема 41 / Тема 40/ Тема 39/ Тема 38 /Тема 37 / Тема 36 / Тема 35 / Тема 34 / Тема 33 Тема 32 / Тема 31 / Тема 30 / Тема 29/ Тема 28 Тема 27 / Тема 26 Тема 25 / Тема 24 Тема 23 / Тема 22 / Тема 21/ Тема 20/ Тема 19/ Тема 18 / Тема 17 / Тема 16 / Тема 15 / Тема 14 / Тема 13 / Тема 12 / Тема 11 / Тема 11 / Тема 10/ Тема 9 / Тема 8/ Тема 7/ Тема 6 /Тема 5 /Тема 4 /Тема 3 /Тема 2 /Тема 1

# 1
  • Мнения: 630
Понеже Роб в Кан винаги ми е любим, се записвам първа. Mr. Green Де да можех и да отида там, когато е фестивалът...
Браво, Цвети Hug

# 2
  • Мнения: 885
Пу втор  на мотор JoyJoy Joy

Това го чух от батито:)))))

# 3
  • Мнения: 943
На мен Роб ми е любим навсякъде Mr. Green в Кан , в Берлин...в банята Joy нямам търпение да го видим нашето изящество на червения кански килим
Черпя ви едни черешки Heart Eyes



п.с.Трети на рекети Laughing

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 737
Цвети, благодарско за темата - чудна си както винаги  Hug


Тихо и кротко се записвам с новичкия Джазуърд



Вярно, че Кан чука на вратата. Жалко, че на 23 и 25.05 нямам да ме има до късно вечерта. Няма да видя стрийм, но ще чакам кой какво е изагентствал - тук в темата.  Blush Наготово  Blush

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Тематично - из Кан явно вилнеят бури, защото се е срутил покрив на кино. Тази седмица май го дават все дъждовно и студено, няма да се наслаждаваме явно на Роберто много.

Цвети, супер ни е темата, както винаги.
А, Дор ме изпревари, че и красота постнала  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 10
Ол неворятна тема  Hug Завърнах се и аз тамън,щях да пиша и реших да изчакам докато пусне Цвети новата тема  Heart Eyes Днеска се завръщам след матура по БЕЛ  Flutter

# 7
  • Мнения: 943
Да и аз забравих най-важното Цвети Бравос


Уф то с този наш късмет , много ясно че ще вали, Кан е един път , а то дъжд

# 8
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Тематично - из Кан явно вилнеят бури, защото се е срутил покрив на кино. Тази седмица май го дават все дъждовно и студено, няма да се наслаждаваме явно на Роберто много.

Цвети, супер ни е темата, както винаги.
А, Дор ме изпревари, че и красота постнала  Heart Eyes

Защото идват звезди, а звезди под покрив не стоят - те трябва да греят  Hug
Ох, д-р Роб, ах д-р Тейлър ....

# 9
  • София
  • Мнения: 923
аз голяма заспа пропуснах една тема  ooooh! нищо да се запиша поне в тази  Peace

# 10
  • Мнения: 6
Hug

Да ви развеселя с едно литературно четене на Фифти от.......... Шарлийз, Кристен, Сам и Крис  Joy
Джош просто е велик в идеите си за интервюта  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 943
Момичета много съм тъпа Outta Joint ooooh! забравих...
Днес аз имам имен ден , а мъжа ми е рожденник.Пращам ви една виртуална почерпка за наше здраве

# 12
  • Мнения: 3
Момичета много съм тъпа Outta Joint ooooh! забравих...
Днес аз имам имен ден , а мъжа ми е рожденник.  Пращам ви една виртуална почерпка за наше здраве

 Joy  Чар, и аз не падам по-долу.    Да сте живи и здрави, да се обичате и разбирате.   Hug  Гледай си ти половинката, че Роберто вятър го вее на бял еднорог  Grinning 



Честито и на всички останали с повод   bouquet

Цвети, литературното чететене от Фифти голям смях  Grinning  Черлийз е най-артистична  Joy   поорн  коорн  Joy  Само не разбрах кой момент ги караше да четат, та така се сконфузваха  Grinning

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Чар, да ти е живо и здраво името и рожденника!!
Моят мъж е именник заведе на ме кръчма и сега съл леко пърхаща  Joy
Много се смях с Фифтенското четене, смях не смях , бестселър стана  Shocked

# 14
  • Мнения: 943
Благодаря ви много за хубавите думи Hug Красе ам...личи си , че си пърхаща я се виж какви словосъчетания правиш Mr. Green Да ти е жив и здрав именника и да слуша много , че Роб чака на вратата и да не го замени Wink
Цитат
Моят мъж е именник заведе на ме кръчма и сега съл леко пърхаща  Joy

п.с.Всъщност аз не съм истинска именничка май Rolling Eyes казвам се Евелина кръстена съм на баба си Елена и от малка празнувам на Св.Константин и Елена...че баба нали съм и име Simple Smile

Лека вечер на всички и , който има празнуващи около него весело изкарване на празника

Общи условия

Активация на акаунт