ВМ НВХ част 49

  • 38 689
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 564
Да не се засечем в самолета ?  Simple Smile
Ееее, би било страхотно!
Скрит текст:
Аз летя другия понеделник - 30-ти, с Луфтханза
Напоследък авокадото го ям намачкано със сирене, понякога добавям и нарязан домат.
Марги, защо мислиш че не се връзва маслиновта паста с режима? newsm78 Аз я считам за идеална даже - примерно намазана на кашкавал  (въпреки, че напоследък рядко се сещам да похапвам от нея).

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Bobeto,говорех за спининга, че  не се връзва много добре с режима, а не за маслиновата паста. Нали принципно силовите тренировки са по-подходящи за нашия режим, затова коментирам спининга и се надявам на мнения и коментари.

# 722
  • Мнения: 425
Аз също не правя силови тренировки ,а от месеци играя Трейси Андерсън-първо 30-дневния метод,а сега Метаморфозите-добре се чувствам,допадат ми упражненията и нейната концепция.
Маслинова паста обожавам-открила съм една дето не е солена-от зелени маслини.

# 723
  • Мнения: 6 346
Вярно, че силовите тренировки дават много добри резултати, особено в съчетание с ВМ-НВХ, но аз си мисля, че всякаква форма на физическа активност, която носи удоволствие, става Wink

Ех, и още по една тема се замислих тези дни: колко ни е погрешно мисленето (нашето явно вече не, но на повечето хора Embarassed). Смята се, че умереното хранене с по малко от всичко е най-добрият вариант в дългосрочен план. Какво означава обаче умерено - това не ми е ясно. Със сигурност се храня много по-разнообразно, откакто започнах да намалявам въглехидратите или по-точно да заменям картофите, хляба и ориза със зеленчуци, а и съчетанията с месца и яйца станаха повече, може би защото започнах да се интересувам повече от различни рецепти, а преди се движех в едно русло, което смятах за нормално хранене Rolling Eyes

И също чета темите тук във форума, а и разговарям с различни хора, питат ме аз как съм се хранила, склонни са да пробват, но май все с нагласата, че ще свалят някакъв брой килограми и после ще си се върнат към стария начин на хранене... И ще мрънкат, че не могат да си задържат теглото Rolling Eyes Толкова ли е трудно да се проумее, че храната има едно и също действие върху организма и че като спреш "диетата" и се върнеш към предишните си навици, които са те докарали до качването на килограми, килцата ще започнат да се връщат? Да, разбирам, че на хората им се иска да си хапват всичко (ужасно се ядосвам, че съществуват и навсякъде се продават всякакви боклуци #Cussing out и от деца свикваме да ги свързваме с удоволствие и да ги търсим). Иска им се, но явно не може - поне не при всеки организъм и не след определена възраст. Моите наблюдения са, че в детските и младежките години повечето организми се справят добре и с по-големи количества въглехидрати, и с много "бърза храна", и с какви ли не издевателства. Но с времето, рано или късно, повечето започват да "дават фира", което води до нарушаване на метаболизма, качване на теглото и всевъзможни проблеми. Ами, тогава вече не можеш да продължиш като преди Sad Естествено, най-добре е още от детството да се създадат и цял живот да се поддържат здравословни навици - това ми е още една тема, източник на страхотно разочарование и недоволство - колко погрешни разбирания има за правилното хранене Rolling Eyes Но и този "диетен" манталитет - минаваме сега на диета (безумни много често, например кленовия сироп ми се струва истинско извращение), сваляме килограмите, после диетата ни обещава, че ще си запазим теглото и ние си живеем спокойно, ядем си всичко и... си връщаме килограмите, а качваме и още. И се питаме защо Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: 0
Сутрин все още си хапвам плодове.Не мога да им устоя.Имаме толкова много в градината и са ми прясно откъснати.Много ми харесва комбинацията от пасиран плод, заквасена сметана и желатин.Става много вкусно кремче и тези дни закусвам с такова.По този начин засищам и глада си за сладко  Mr. Green Учудвам се, че толкова лено се разделих с хляба а си мислех, че ще ми е голям проблем. За сега се адаптирам лека по лека към режима и се чувствам добре.Спортувам 4/5 пъти седмично.Интервално кардио (велоергометър) и после упражнения с гирички.Общо към 45 мин. С времето предполагам, че тренировките ми ще станат по интензивни и по дълготрайни и лека полека предполагам, че и с омразните кила ще се разделя  Praynig
Cioccolata, много добра насока на мислите.Съгласна съм с тебе  Peace

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Благодаря на всички, които коментират темата за спорта и съвместимостта му с нашето хранене. Cioccolata,  напълно си права. И на мен често ми се въртят подобни мисли в главата.
Понеже сме на морето, всеки ден се удивлявам колко са затлъстели хората,  а как се тъпчат. Дори малките деца са тлъсти и с целулит. Полудявам като гледам как родителите ги учат да ядат боклуци. Скоро до нас на плажа имаше момиче на около 17 години, което вече в тялото приличаше на 50 годишна лелка. В рамките на 1 час изяде 1 кроасан,  а малко по-късно си отвори чипсче за разкош. Дори моята дъщеря се втрещи как се храни. Аз често говоря на щерката кое е полезно и кое вредно. Много искам да и' изградя  добри хранителни навици,  без да се вманиачавам. Надявам се да успея. В тази връзка бих искала да попитам какво давате на дечковците си за закуска?

# 726
  • Мнения: 78
Добър вечер от прохладна Варна !
Абсолютно съм съгласна с Cioccolata за диетите и храненето...Не знам дали съм напълно адаптирана...все още лакомията само се е спотаила...Така си мисля.  

Явно обаче вкусът ми се е изострил В момента си хапвам десерт от сметана , тахан и десетина замразени боровинки...Преди щяха да ми се сторят кисели , сега са ми толкова сладки....Днес на обяд в "Годзила" зелената салата ми беше чак гадно сладка - някакъв дресинг може би с балсамико...към стека ми от сьомга .
Колкото до гладуването Лазар пише нещо много интересно , а и аз съм го установила...и аз съм правила гладуване с Мадал Бал .

# 727
  • Мнения: 1 280
Ето ме, идвам си от зумба..Не бях закусила, не ми се ядеше, джурнах едно кайве с малко сметанка и хайде на танци... Обещавам най тържествено , че няма да пия кленов сироп!  Joy
Сега си забърках 2 яйца със салата и 2 с,л сметана.. ами облизах си чинийката ... Blush  Странно  е за мен да не закуся, че и на тренировки да хукна гладна, но аз си го обяснявам с хубавата ми вечеря..ако беше малка, сигурно щях да съм гладна сутринта.
Галабина,  според мен се опитай да пиеш кафенцето без захар и без мед ,или каквито и да е подсладители...знам,че не харесваш каквото ти написах, но .. Hug, аз го пия от 28 години  насам само с малко мляко или сметана, ама не суха де...и не сладка..може би затова ми е лесно, но да ти кажа с всичко се свиква.. Laughing  
УАСП < браво , храненето си го изчистила много добре, дори ми се вижда малко , ама аз нали сега пак се намествам към режима и  те първа трябва да намаля порциите си... та очите към храната ,все още са ми ей такива.. Shocked    , Joy
Наистина силовите тренировки най-извайват телцето, аз днес преди зумбата 15 минути правих разни силови упражнения ,ама то 15 минути за кое по напред ? 45 мин, кардио, според мен е абсолютно достатъчно, аз по толкова тичках на пътеката, сега зумбата ми е 1 час, води се кардио тренировка, вярно е, че много пот се лее../защото имам от къде да ми се лее, ха ха ха/..Привечер, отивам в залата до нас, да меткам гирички .. Да ви попитам, някой ползвал ли е тези неопренови колани ?- дето се изпотяваш с тях много? Много хора ги отричат, но аз имам много хубави спомени от тях, помогнаха ми наисина да стопя сланинките по шкембака и талията...или поне така си мисля де.. днес ще се омотая с един такъв имам нов...

# 728
  • Мнения: 4 615
Ееех, ужасно ме е яд понякога, че и тук няма бутон "харесва ми" Simple Smile

За спането, да. По два, три часа, до 5 макс стигам. Аз никога не съм била фен на спането, но пък и за два часа също не съм се наспивала. м/у 4 и 6 и веднъж седмично 8 ми е бил оптималния вариант. Сега планирам да открия как да не си лягам никога Simple Smile Шегувам се с това, разбира се. Болката ми е, че просто няма какво да правя по нощите.

За кафенцето и заместителите. Пробвала ли си, galabinatankova да го пиеш чисто? Ако не можеш вероятно със сметана, в началото повечко ще ти е добре.

# 729

Общи условия

Активация на акаунт