Маркова козметика на изненадващо ниска цена - enzo.bg 2

  • 64 360
  • 714
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 193
След първоначалното притеснение, че сайтът е със съмнително ниски цени на някои продукти, всеобщото впечатление е, че продуктите в сайта са оригиналниPeace

Доставката е 6лв., идва в рамките на 3-7 дена (понякога има забавяне) чрез Спиди. При първо отваряне на сайта имате възможност да въведете e-mail и да се възползвате от намеление (било то процентно или в лв.). Плащането става в брой при доставка. Не се получава втори e-mail за изпратена пратка, само sms  от Спиди.

Приятно пазаруване!  Crazy

# 1
  • Мнения: 681
Хоп! Първа! Party
Само да споделя, че и моята поръчка е от 6-ти но още ни вест ни кост.  Cry

# 2
  • София
  • Мнения: 4 751
И аз тук  Party Като си получа нещата, ще споделя впечатления. Laughing Поръчала съм продукти за коса и парфюм (познавам го перфектно, така че ще позная, ако ми пратят менте)

# 3
  • Варна
  • Мнения: 37
Благодаря за темата. IL. , сподели. Ще чакам, че и аз се интересувам от парфюмите.

# 4
  • Мнения: 38
Хоп и аз се цопвам с все още неполучена поръчка от 6-ти.  
А аз сериозно вече обмислям втора  Crazy
Мерси за темичката  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 980
тук
скоро време ще си поръчам и парфюмче

# 6
  • София
  • Мнения: 5 656
И аз тук с една перфектна парфюмна поръчка и обмисляща втора  Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Аз днес смятам да пусна първата си поръчка - топката на Тиги, маслото Макадамия, шампоан за обем на Лореал и вероятно и маската за обем Simple Smile

# 8
  • Мнения: 372
Хоп! Първа! Party
Само да споделя, че и моята поръчка е от 6-ти но още ни вест ни кост.  Cry


Сериозно ли?   Confused
Пиши ми на ЛС, ако нямаш възможност, аз ще се обадя.     Hug

Аз подготвям трета поръчка тези дни. Пфу, наистина нямаме срам!   Mr. Green   Blush

mari6a, ще те помоля за отзиви от маслото Макадамиа, понеже смятам да попълня цялата серия.   Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 43
Аз все отлагам втората ми поръчка, защото дебна да се появи парфюмът, който исках да си взема, но едва ли ще дочакам  Mr. Green

# 10
  • GYM
  • Мнения: 814
Уф, и аз съм в отбора на зарибените Embarassed В петък си получих поръчания парфюм и сега замислям нова поръчка. Някой може ли да ми препоръча продукти за косопад - шампоан, ампули, лосиони? Косопада ми е сезонен, е има и малко стрес намесен   bouquet

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 841


mari6a, ще те помоля за отзиви от маслото Макадамиа, понеже смятам да попълня цялата серия.   Crazy
Непременно! Кажи ми какво друго имаш, че и аз се замислям дали да не поръчам и нещо друго. Като че ли съм се насочила към финиш продукт от серията, ама изобщо нямам идея какво да е. Тепърва започвам сериозни грижи към косата си и засега само събирам информация и се уча от вашия опит  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 372


mari6a, ще те помоля за отзиви от маслото Макадамиа, понеже смятам да попълня цялата серия.   Crazy
Непременно! Кажи ми какво друго имаш, че и аз се замислям дали да не поръчам и нещо друго. Като че ли съм се насочила към финиш продукт от серията, ама изобщо нямам идея какво да е. Тепърва започвам сериозни грижи към косата си и засега само събирам информация и се уча от вашия опит  Heart Eyes

Разбира се!      Hug

Вече пробвах маската, не знам дали си ме чела в темата за проф. продукти.   Heart Eyes
Разкошна, наистина дълбоко възстановява, без да утежнява.   Heart Eyes
Имах и балсама. Той е подхранващ, лек, подходящ за честа употреба. 
Маслото май и за финиш можеше да се ползва, а може и като интензивна терапия с отмиване.    Flutter

# 13
  • Мнения: X
И аз обмислям трета поръчка!Обаче шампона п/в косопад на Шварцкопф хич не ми харесва.....Още на другия ден косата ми се омазни и миришеше странно.....Шампоана е безцветен и едва доловим аромат.Не знам колко ще е ефективен,но ако всеки ден трябва да си мия косата......

# 14
  • Мнения: 681
И аз обмислям втора поръчка, ама нека дойде първата и тогава. Blush И спрете да изкупувате лосиона за тяло към парфюма Alien. Naughty Искам го и аз!  Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт