Мързеливи красавици - 9 (още мааалко и ще имаме юбилей!)

  • 38 120
  • 758
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ДЕВЕТАТА поред възродена тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици  Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.




Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Глезим се и с маникюр и педикюр, дори сами вкъщи. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита, което вече го издига на пиедестал.



Напоследък в темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Това е първата ни баш-лятна-тема, според календара. Mr. Green Затова пожелавам на всички мързеливи и красиви душици да се поместят в стегнати и изпечени тела, да се радват на живота и да не спират да мечтаят! Да не забравя да ви почерпя по едно  Mr. Green:



Пу за мен Мохито-то!  Mr. Green

Ето и предишните теми:

# 1
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Влизам в новата тема, преди някой да ме е изпреварил.
Черпя ви с тези:


И заминавам да готвя   bouquet

# 2
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219

Повод или просто ей така?!  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 372
Tyra,       bouquet


Хайде, вече съм и    pletka

Ще взема да ги поръчам най-накрая тези миниатюри на ББ кремчетата.   Crazy

# 4
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Човек няма нужда от повод, за да яде chocolate cupcakes !

Дори и ако е на диета  Mr. Green .

# 5
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Влизам. Grinning
Аз продължих да се обяснявам в предишната тема, та сега съм дошла само за сладкото  Mr. Green И "димм няма няма", както казва малкия Laughing

# 6
  • Мнения: 3
Тайра, поредна прекрасна тема   bouquet

Бобз, данке за почерпката, много обичам къп кейкчета, хеле пък шоколадови  Hug Аз мога да предложа... таратор  Mr. Green Че и с орехи, даже.

# 7
  • София
  • Мнения: 980
хайде и аз тук
и за да не е спам , в момента съм с маска на косата
и се чудя какъв лак да си сложа за утрешната сватба

# 8
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
и се чудя какъв лак да си сложа за утрешната сватба

Строяваш армията, затваряш очи, теглиш и каквото изтеглиш - това е жертвата  Mr. Green .


Черпя  Mr. Green направо разврат сея в тази тема, трябва да се спра  Laughing .

Мога да покажа и как се гримосах за излизане, мноУ съм 'убава  Mr. Green .

# 9
  • Мнения: 3
Мога да покажа и как се гримосах за излизане, мноУ съм 'убава  Mr. Green .
Чакаме  Hug

# 10
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Цък
после пак

Всички тези космалаци, които се виждат, всъщност не се виждат  Laughing . Недостатъка на полу-професионалната камера!

# 11
  • Мнения: 3
Всички тези космалаци, които се виждат, всъщност не се виждат  Laughing . Недостатъка на полу-професионалната камера!
Ее, това е задължЕ, аз също излизам като Чубака на такива снимки, а иначе - йок вежди, йок всичко  Mr. Green
Инак - страхотен грим   bouquet

# 12
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Оф, добре, че не обичам сладко.  Wink

Аз съм фен на солените, месни и зеленчукови папканета.  Mr. Green
Аре, кат се е почнало, черпя с нещо много любимо:



grrrl, мерси за тараторЯ, много обичам!

lepidopteria, с кви дрехи ще си? Въпреки всичко мисля, че френча и червеното нямат значение от останалия аутфит. Вечните цветове за нокти!  Peace Разбира се, сега е лято, може да мацнеш и коралче, любимото ми.  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 980
bobz вкусноо
Tyra и салатката няма да откажа  Mr. Green
червеното няма да отива на обувките и чантата , а с френския не се справям добре
ето я роклята http://shop.mango.com/BG/p0/mango/clothing/dresses/slim-fit-cock … ;ts=1339145016780 черна
чантата и обувките http://3.bp.blogspot.com/-xZHij4FTCRE/T6-psFeqJCI/AAAAAAAAAcA/2v … 1600/PIC_8797.JPG
аксесоари http://2.bp.blogspot.com/-jTewH_IT9T0/T8twyUnUxzI/AAAAAAAAAjA/J3 … 1600/DSC00420.JPG
обмислям този лак , ноне съм сигурна http://1.bp.blogspot.com/-2UOADXUUY94/TwPquP0Y2PI/AAAAAAAABwY/uG … G+TINSEL+TOWN.png

# 14
  • На острова
  • Мнения: 1 275
И аз не ща сладки тестенки, обаче и на мен салатата ми е най-любимата на света.
Цял следобед обяснявам на майка ми за домашно песто. Имам домати, имам и моцарела, сега ще трябва за босилек да ходя  Crazy Вместо кедрови ядки слагам вътре орехи и става, нечовеееек.

Днес само ще си изтрия лака. А, и се обръснах, ама и това си е разкрасяване какво  Mr. Green
Бях на плаж с майка ми и малкия. Грижих се за косата с един спрей, мазах лицето с 30- ти фактор, тялото с 20-ти. Слагах шапка, махах шапка. Страшна кипра бях  Joy Хванах приятен загар.

Тъмният лак също няма значение, за аутфита. За т'ва обичам червено/коралово, френч и черно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт