Отговори
# 750
  • Мнения: 48
Еми тогава какво те жаля 3 дни нищо не са мен ме чакат още 14  #Crazy

# 751
  • Мнения: 70
Здравейте и втория ден мина успешно за мен - 1.00 кг. знам че е течности но е доста мотивиращо.Това че ходя на зъболекар донякъде ми помага защото почти не мога да се храня вчера например едва хапнах един портокал.Повече я карам на фреш и чай.
Вие къде изчезнахте newsm78

# 752
  • Мнения: 0
Привет от мен! От 4-ти до снощи успях като за начало. Снощи се изкуших от една зелева салата с моркови и хапнах, но само това. Напълно споделям и подкепям с две ръце мнението на Одет. Засега свалих 4 кг. Ще опитам да ги задържа, макар че знам поне единия ще си го върна- продължавам занапред с  плодове през деня, а вечер ще се ограничавам със салата, пълното плодуване ми е ужасно трудно. Пък и нищо не ми пречи след някой ден пак да опитам -  видях че мога, стига да искам. Успех на всички упорити дами! Продължавам да ви следя с интерес.

# 753
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Здравейте, плодоранки. Ден осми- минус 100 гр. Все си е напредък. Simple Smile

# 754
  • Мнения: 3 576
И аз така: 8-ми ден -100гр  Confused

# 755
  • Мнения: 61
Здравейте,
пък аз съм с плюс 0,200 след 7 -я ден плодуване.До сега само -2,5 кг.  newsm78
Обаче,съм заредена с още повече воля...все ще почнат да падат тези килограми #Cussing out

# 756
  • Мнения: 39
Здравейте момичета! Тук съм, с вас, ден трети. Ще станат и 20, знам Laughing Добре съм и пращя от енергия, витаминките подскачат, хахаа. Та и аз така  Grinning

# 757
  • Мнения: 48
Зравейте и на мен днес ми е 8 ми ден и съм -1кг вече съм 68 от 73 Laughing Stop Party

# 758
  • Мнения: 61
Днес сутринта - 0.7 Wink.Резултат до тук след 8 дни - 3,2 кг.
Успех на всички!

Между другото сме за нова тема,
може ли някой от по опитните да я пусне?

# 759
  • Мнения: 70
Здравейте, третия ден приключи с -0.800 гр.
Днес отново ще карам на фреш и чай, понеже още не съм приключила със зъболекаря и ми е трудно да дъвча, пък било то и плод.
Това за нова темичка и на мен ми хареса Laughing
Успешен ден и от мен!

# 760
  • Мнения: 3 576
9-ти ден: -500гр, общо до тук -5,6кг.
Леле, имам още 10!!! Rolling Eyes
Явно няма да стане от първия път, ще се наложи да повторя плодуването...

# 761
  • Мнения: 39
Момичета, утре луната влиза във фаза, което много помага на тялото да изхвърли всичко ненужно. Та, тъй или иначе ядем плодове, може да комбинираме двата режима и да пием само фреш за 24 часа. Гледам, с.м.н. вече изкара няколко луни  Hug По- силните може да се пробват и само на вода. Аз лично ще пиша деня воден. И без това се тъпча безобразно с плодове, ще дам почивка на стомаха. Успешен ден за всички, за мен четвърти!

# 762
  • Мнения: 8 972
Нова тема

Не съм правила нищо, просто копирах първият пост от старата.

Общи условия

Активация на акаунт