Мързеливи красавици - 10 - ЧЕСТИТ НИ ЮБИЛЕЙ!

  • 27 957
  • 721
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Добре дошли в ДЕСЕТАТА, ЮБИЛЕЙНА поред възродена тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици  Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.


Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.


Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!

Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Глезим се и с маникюр и педикюр, дори сами вкъщи. ЕТО КАК горе-долу става това...

На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита, коет издиго вече гоа на пиедестал.

Напоследък в темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.
В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Това е втората ни лятна тема, но не просто втората - това е НАШИЯТ  юбилей! Пожелавам на всички все такова хубаво и уютно настроение, което сами си създаваме, много мързел, защото без него нямаме място тук Mr. Green, и красота, която да ни заобикаля постоянно!

Ето и предишните теми:

# 1
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 170
Чудесна темичка, Юле!
Аз сега си избирам с кой лак да си направя маникюра и педикюра - с покупката на Golden rose Fantastic color 122 - вече имам 50 лака  Embarassed
Може и малко пска с трици на лицето да си направя и вана със соли на стъпалата....
дано осъществя поне половината от замисленото

# 2
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Хайде, честит ни юбилей  Heart Eyes

Така съм се разпльокала на спалнята до малкия, че съм прихванала от неговия блажен сън и ме мързи да напиша дори два реда  Crazy

# 3
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Много е уютно сред вас - редовно ви чета, но рядко пиша.  Blush
Днес си направих хидратираща маска на лицето и... само това по отношение на красотата засега.
Честит юбилей!  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 243
Айдееее, честит юбилей   bouquet

Миа, аз пък съм сама и яко дЪни музика вкъщи  Party Как не дойде някой съсед да се оплаче, не знам  Blush

# 5
  • Мнения: 94
Илиянка, http://www.lepidopteria.blogspot.com/2012/07/vichy-normaderm-new … la-bulgarian.html . Заповядай! Забравих да спомена в предната тема, че аз може да имам готини нокти, но ти пък имаш най-якото дупе У целия форОм!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Whistling Whistling

# 6
  • Мнения: 243
Илиянка, http://www.lepidopteria.blogspot.com/2012/07/vichy-normaderm-new … la-bulgarian.html . Заповядай! Забравих да спомена в предната тема, че аз може да имам готини нокти, но ти пък имаш най-якото дупе У целия форОм!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Whistling Whistling
Пфффф, хахахахахахах  Joy Joy Joy
На зайчето- да  Heart Eyes
МоЙто дупИ иЧ не е за показване  Blush

Сега ще прочета за кремчето- мерси   bouquet

# 7
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 472
Честито, красиви! Hug
Аз заминавам на пазар да си купя от онзи страхотния лидълски хляб за 3 кинта (ще видя дали няма някакво име) и възнамерявам пак 4 дни само него да ям, с Филаделфия и диня. Heart Eyes
След вчерашото сафари с джипове из Странджа съм толкова изтощена, че още не съм се погледнала в огледалото Rolling Eyes и току заспивам от време на време...
Утре пак съм в Търново. Нямаме ли някоя съфорумка от там?

# 8
  • София
  • Мнения: 980
Юленце мерси за темата
днес бе голям мързел
лакирах си ноктенцата в https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/48 … _1921369776_n.jpg също и крачката, но тях няма да показвам  Mr. Green
иначе си сложих малко бадемово масло на косата за 4 часа , след което и маската от макадамия Wink
също си направих и педикюрче със зехтин
и вече 2 ден съм на диня  newsm44 на ден опукбам по 6-7 кила  Blush добре че wc е до стаята ми  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 540
и аз тук  Flutter мерси за новата тема  Hug

Докато бяхме на морето нищо не съм правила освен лак на ноктите и бръснач, сега трябва да наваксвам с много неща. Планирала съм тази вечер еластисайзъра на Тайра, ако не ме домързи много   Mr. Green
Ама много хубаво беше, искам пак  Heart Eyes

# 10
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Мили мои, честита юбилейна темичка  Hug
Аз два дни не мога да мръдна от мързел. Вчера за цял ден успях да си лакирам краката, да епилирам няколко показали се косъма и да си направя бъркоч на главата. И туй то. Цял ден лежа на де що легло или диван има из нас. Оставих си един пласт лак на ръцете за днес, че трябваше да излизам и познайте - днес ме домързя да се долакирам  Mr. Green Затова пък спах до 12:48, и станах, понеже миуото ме събуди. Днес си отрязах едни стари дънки на шорти и ако се получат, мятам още 1-2 чифта  Laughing

И още нещо - два дни се развявам с къса пола. Не бях обувала такова чудо от поне година и половина  Flutter И открих, че все пак не съм отслабнала колкото искам. Понеже нямам кантарче, преценявам по старите дрехи  Whistling

Приятна вечер, момичета  Hug

# 11
  • Мнения: 549
Запис в юбилейната.
Благодаря за новата тема. С пожелание за повече свободно време, мързел и разкрасителни процедури

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Честит юбилей   bouquet
От три  дни съм по цял ден на плаж и нямам време за нищо.Утре е краино време да се погледна че работата е леле малеее  Laughing Laughing

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Честит юбилей!
Два дни на плаж, кеф Grinning
Измих си косата, сешоар, преса, омазах се с вазелин и съм готова за лягане.

Утре пак съм в Търново. Нямаме ли някоя съфорумка от там?
bobz е от Горна Оряховица.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 474
Здравейте и честита ни юбилейна тема!

 Днес цял ден обикалям София,къде по кафета с приятелки,къде по задачки  Laughing В 10.30 съм излезнала и се прибрах преди половин час,е такъв маратон не помня да съм имала скоро.
 А почивката ми за идната седмица се провали и много ме е яд  #2gunfire За успокоение ме очаква една идея по-лека седмица,но в София. Crossing Arms Надявам се и аз да мога да се разпиша с някой плаж  Laughing
 
 Днес си взех най-сетне коприната на Чи,да видя как ще ми подейства на мен  Mr. Green И маската на Виши,хидратиращата даже вече я пробвах,е не е като на Кларинс,с която аз даже си спях,ама и цените им не могат да се сравняват.Ще видя като я ползвам по-дълго как ще се чувствам,може пък да е от по-бавно действащите.

Общи условия

Активация на акаунт