Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте,
нова съм във форума. Чета в нета ,че има жени,които слагат вендузи и биене на гърнета.Това помагало за забременяване.
Ако някой знае адрес на такава жена, моля споделете.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 372
категорично не помага за забременяване това нещо.

# 2
  • Мнения: 1 186
категорично не помага за забременяване това нещо.
Peace
 ooooh! Whistling ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 4 884
Миличка,виждам,че си на 38,не си някое дете да вярваш на такива неща,моля те!Вземи се в ръце и отиди в клиника по стерилитет,както сме направили ние.Ако тези работи помагаха,нямаше да има доктори в областта на репродуктивното здраве Peace

# 4
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 814
категорично не помага за забременяване това нещо.

що бе, чувала съм, че при настинка помага Simple Smile

# 5
  • Мнения: 896
 Joy
Цитат
биене на гърнета.Това помагало за забременяване.
Е, те това с гърнетата някой да ми го обясни!?? За пръв път чувам за такъв "метод"
 Joy

# 6
  • Мнения: 4 737
Здравейте,
нова съм във форума. Чета в нета ,че има жени,които слагат вендузи и биене на гърнета.Това помагало за забременяване.
Ако някой знае адрес на такава жена, моля споделете.

Аз явно живея в голяма заблуда, ама защо си мисля Thinking Mr. Green че гърнетата (ако говорим за едни и същи) се ползват с друга цел newsm78 Joy
За съжаление ... не мога да съм полезна, нито са ми слагали вендузи, а на гърне #Crazy нито са ми гледали, нито са ми били Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 16 691
Здравейте,
нова съм във форума. Чета в нета ,че има жени,които слагат вендузи и биене на гърнета.Това помагало за забременяване.
Ако някой знае адрес на такава жена, моля споделете.

Аз ще ти дам адреса ми, заповядай, ще бия и гърнета и тъпани......пък и пари ще изкарам ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! И после, защо имало шарлатани- ми ще има......докато има толкова заблудени хора ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 8
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Това с биенето на гърнета силно ме заинтригува. Чак се замислих как не съм разбрала за тези алтернативни процедури, а все по репродуктивни клиники се мъкна ooooh! ooooh!
Разказвайте как става това с гърнетата и вендузите къде се поставят  newsm78 Laughing

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
В ''искам бебе'' имаше една подобна тема..сълзи ми излязоха на очите от смях като  четях за забременяване със жаби..
Трябва да прибавим  гърнетата и вендузите към жабите Joy Joy
Към авторката на темата- ако имате проблем - идете в клиника,ако нямате - яко секс! Peace

# 10
  • Мнения: 17 995
безкрайно се извинявам, но това с жабите силно ме заинтригува. да кажем че гърнетата и вендузите някак си приемам, ама това с жабите.......... някакъв определен вид ли са или стават и нашенски  Thinking Thinking Thinking

 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

# 11
  • София
  • Мнения: 16 691
В ''искам бебе'' имаше една подобна тема..сълзи ми излязоха на очите от смях като  четях за забременяване със жаби..
Трябва да прибавим  гърнетата и вендузите към жабите Joy Joy
Към авторката на темата- ако имате проблем - идете в клиника,ако нямате - яко секс! Peace
а жабите ядат ли се или кво hahaha hahaha hahaha

# 12
  • Мнения: 17 995
моля те , не бъди лоша. дай да намерим статията и ще видим какво се правят тия пусти жаби

# 13
  • София
  • Мнения: 3 669
Вико, подозирам, че искаш да разшириш бизнеса  Joy

# 14
  • Мнения: 4 737
Вико, подозирам, че искаш да разшириш бизнеса  Joy
Joy Joy Това с жабите newsm78 #Crazy звучи интересно Mr. Green и същевременно налудничаво Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт