Fragrancedirect.co.uk- 17!

  • 49 553
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122


Доставка за Европа

Въздушна поща 2.49 + 1.99 за всеки следващ продукт. Тази услуга е валидна за поръчки под 60 лири.
С тракинг номер 6.50, за всеки следващ продукт +2.50 /таксите са в британски лири/

При регистрация над полето Postcode има следния надпис : натискате го, за да се регистрирате в сайта и продължавате със указаните стъпки

Ръководство за пазаруване

Кодчета за отстъпки
131 - 5% отстъпка без минимална сума

Expires 31st December 2012.

All the below are valid on no minimum spend. All take 5% off.

120
121
124
131
133
229
290


тема 1 тема 2 тема 3 тема 4тема 5тема 6тема 7тема 8тема 9тема 10тема 11тема 12тема 13тема 14тема 15тема 16

# 1
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Хайде  и аз втора,скоро нищо не съм поръчвала.

# 2
  • Мнения: 17 546
И аз нищо не съм поръчвала скоро, но ми се ще. Laughing
Честита ни нова тема!  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 617
Май сме много, които не сме поръчвали. Не са обновявали много асортимента наскоро.

Благодаря за темата!

# 4
  • Мнения: 5 790
Получих крема на Skin Doctors SD White за избелване на пигментни петна. Не смея да кажа нищо, но май има ефект.

# 5
  • Мнения: 17 546
Получих крема на Skin Doctors SD White за избелване на пигментни петна. Не смея да кажа нищо, но май има ефект.
Тези кремове не бяха ли по 7-8 лири! Shocked

# 6
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Получих крема на Skin Doctors SD White за избелване на пигментни петна. Не смея да кажа нищо, но май има ефект.

Избелващи кремове се ползват от ноември до април, т.е. когато няма силно слънце. От дерматолог го знам.  Peace


Това вместо запис. Laughing

# 7
  • Мнения: 685
 Rolling Eyes Моите кремове за лице от сума време са на свършване и все не го докарвам до края, но определено идва време да си купя нещо  Rolling Eyes ама какво да е не зная. Мисля си, че съм с нормална кажа, проблеми нет пу пу, но идея нямам какво да купя.

# 8
  • Мнения: 5 790
Навсякъде /Ибей, Амазон и т.н./ този крем е около и малко над 20 лири. Тук е 13.95, затова го взех от тук. Аз зимата нямам проблем с петната, избиват ми лятото от слънцето. А работата ми е такава, че няма как да ходя с петна, иначе не ме притесняват особено.
http://www.fragrancedirect.co.uk/invt/0020461/&temp=productdetail

# 9
  • Мнения: 17 546
Навсякъде /Ибей, Амазон и т.н./ този крем е около и малко над 20 лири. Тук е 13.95, затова го взех от тук.
Ааа, добре, Алексче! 'Hачи на есен и аз ще си го купя от тук! Hug

# 10
  • Мнения: 5 790
Навсякъде /Ибей, Амазон и т.н./ този крем е около и малко над 20 лири. Тук е 13.95, затова го взех от тук.
Ааа, добре, Алексче! 'Hачи на есен и аз ще си го купя от тук! Hug

Чакай да се избеля, да сме сигурни, че действа, пък тогава и ти!  Mr. Green

# 11
  • Варна
  • Мнения: 256
Аз също поръчах sd white и коректорчето за пъпки. Ще видя на мен дали ми действа Wink

# 12
  • Мнения: 17 546
Навсякъде /Ибей, Амазон и т.н./ този крем е около и малко над 20 лири. Тук е 13.95, затова го взех от тук.
Ааа, добре, Алексче! 'Hачи на есен и аз ще си го купя от тук! Hug
Чакай да се избеля, да сме сигурни, че действа, пък тогава и ти!  Mr. Green
Ууу, та па нали си една черна и петниста... hahaha Ще рекат хората кой знае как трябва да се избелва! Heart Eyes Hug

# 13
  • Мнения: 659
Получих онзи ден една малка поръчка,почти всичко беше за сестра ми,че аз напоследък бая неща взех и не ми трябва нищо вече  Laughing
Но ето тази спирала взех и я препоръчвам,има 3 степени на напластяване на четката:
http://www.fragrancedirect.co.uk/invt/0041169/&temp=productdetail

# 14
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
И аз имам петна от 7 г,появиха ми се по време на бременността.
Дала съм над 1000 лв за кремове,маски и процедури.
Нищоооооооооооо
Зимата изчезват и лятото се появяват.
Алекс задължително почни да го ползваш от есента,сега слагай сутрин крем 50+
Целогодишно ползвам слънце защитен.
Но избелващи само от есента до пролетта.
С един хубав коректор ,ще прикриеш всичко.

Общи условия

Активация на акаунт