Аватарно - горещо мъжка / Тема No 6

  • 12 910
  • 694
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 129
Добре дошли в новата тема!


Линкове към предишните



До този момент сме играли по следните задачки:

Скрит текст:
1. Аватар и подпис отговарящ на стила и форумната визия на някой от останалите

2. Наши лични снимки

3. Мърдащи картинки

4. Ориенталски

5. Деца

6. Тумбесто - еротични

7. Латино

8. Деветте музи

9. Четирите елемента

10. Рок

11. Скандинавски полуостров

12. Чудеса сътворени от човека

13. Водно-подводен свят
[/size][/color][/b]

Досегашните ни победители

Скрит текст:

˘Galeto˘ в ориенталската

Машонка в детската

loca в тумбестата

joy_r в латино

Полu в музите

Geraldine в четирите елемента

Мама на Боян в рок темата

Syn в скандинавската

Акаша в чудеса сътворени от човека
Нашите правила:

- От понеделник до сряда, участниците имат време да се преоблекат по зададената тема. Темите избира победителят от предишната игра. Той се нагърбва и с още две задачи. Първата е, да събере всички участници в един пост и да цитира "облеклата", с които участват и второ, да преброи гласовете и да обяви новият победител. Последното трябва да се случва най-късно до петък.

- След като победителят вече е ясен, той има време до понеделник, за да измисли и представи тук - в темата новата задачка, а останалите, от своя страна, имат време до сряда, за да намерят и харесат снимки и картинки, отговарящи на зададената тема.

- Можете да се преобличате колкото пъти поискате по време на играта, защото знам, че докато търсите харесвате много неща, които искате да покажете и все пак, смятам, че макар и да имате 5 комбинации, трябва първо да сложите тази, с която участвате и за която останалите ще гласуват. След като вече сте цитирани с нея, можете да се преобличате колкото поисакте.

- Не сте длъжни да харесате и подпис и аватар. Можете да участвате в играта и само с едното или само с другото.

- И тъй като участниците се увеличават всеки следващ път, предлагам да гласуваме не за 3-ма, а за 5 човека. Съответно, както до сега, по точки. Гласуването става в темата, за да е по-лесно на човекът, който брои точките. Ако все пак някой се притеснява много, просто да опомене в темата, че е пуснал своят вот на лично съобщение.

- Всеки има право да гласува, без значение дали се е включил в преобличането или не. Ако след като номинирате своите 5 фаворита, все още искате да отчетете някой, който много ви е харесал, можете да го направите в категорията приз. Тя е за хора с интересно виждане, собствен стил или просто такива, които искаме да бъдат част от гласуването ни

Победителка в предната игра беше Машонка

Ето с каква визия ни завладя тя


 

А ето и всички останали, които участваха в задачата поставена от Акаша - Водно-подводен свят:

Скрит текст:
nezito
 

Малвина~Ина


   

plami89



la vida loca



 

Adellle



kikaha1



 

loryn



    Dolphins Chillout

╚Sisley╝



 

Пoлu

 

Ms.Gorgeous



Evridika

 

˘Galeto˘





Майола Бени



medissa

 

Sunny Sky



 

mds



 

Geraldine

 

silveto_



 

RadoLin4eto_Mac!



   

loca

 

joy_r

 
 

Мишчица

 

Sellene



 

Syn



 

Tumba_lumba





Ева на третия етаж

 

Акаша



 

Естел


 

Sophia L.




Новата тема е .... МЪЖЕ


Време е за сексапилни, горещи и страстни мъжкари...

Списъкът с победителки трябва да се увеличава, така че...

Сега е ваш ред!

# 1
  • Мнения: 150
Поли, благодаря за прекрасно оформената тема   bouquet

# 2
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Поли, поздравления за темата и за избора на мъж. Grinning

# 3
  • Мнения: 170
Чи да драсна една сметанова следа, а....

# 4
  • София
  • Мнения: 1 781
Поли   bouquet. Италиански голи футболисти и доктор Хаус.....какво му трябва повече на човека  newsm18 Hands Clap

# 5
  • Мнения: 30
Поли, благодаря за темата  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 331
Поли,  bouquet И  Crazy за избора ти на аватар и подпис. Този мъж е уникален актьор и макар че е бая възрастен за моите 24 години има нещо секси в него Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 692
Поли, пак си ни заформила чудно оформление на темата!   bouquet

# 8
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Фръъц и от мен Grinning

Поли, Hug

# 9
  • Мнения: 426
Поли благодаря, темата е чудесно оформена, както винаги    bouquet

# 10
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ехх, гугутки, ако ви се гледат наистина страхотни мъже, в момента тече олимпийският финал на висок скок. То дълги крака, то изящна стойка, то рамена... Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 129
Ехх, гугутки, ако ви се гледат наистина страхотни мъже, в момента тече олимпийският финал на висок скок. То дълги крака, то изящна стойка, то рамена... Heart Eyes
 

hahaha преди да дочета си помислих, че говориш за хвърлянето на диск и се ококорих стреснато.

Аз си чакам Ивет...

# 12
  • София
  • Мнения: 1 781
Аз да си покажа Хю  Laughing
Скрит текст:

# 13
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Поли благодаря за темата    bouquet  bouquet  bouquet

Я аз пак да запитам,тез дет са скриха предния път,Кой има Фейс бук веднага на секундата да казва  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Не мога да приема,че само 3 имаме Crossing Arms Давайте,че съм зла  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 1 129
Аз имааам  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт