Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 486
  • 740
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1
mama na Sani  Hug
 На мен ми анулираха изпита  Confused  Тази седмица ще се отдам на почивка и четене на хубави книги  Simple Smile
 Не забравяйте да си напишете желанията  Whistling Аз си ги пиша в една тетрадка, със син химикал, по двадесет и пет и не ги горя. Изобщо не ги поглеждам, така ми е по лесно да ги пусна.
Лека вечер  Heart Eyes

# 121
  • DE
  • Мнения: 2
Момичета, благодаря ви за поздравленията Simple Smile Да ви се връщат! Нека утре всички желания на всички ни се сбъднат и да се хвалим една през друга за успехите си Simple Smile

 Hug Hug Hug

# 122
  • Deutschland
  • Мнения: 5 420
Гра, със закъснение честито и от мен   bouquet

Днес се пишат желания, така ли?

# 123
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Здравейте позитивки ,  Wink

Миналия път съм писала желанията на празната луна и нито едно желание не се сбъдна , сега ги написах преди празния курс . Успех на всички  Grinning

Искам да ви попитам докато писах желанията , а в това време съпруга ми чистеше , имахме кръст които седеше на хладилника - падна и се счупи , има ли някаква полиджба ?

# 124
  • Мнения: 0
Здравейте момичета искам да ви питам ,аз си написах желанията в едно тефтерче, могат ли да си останат там или трябва да скъсам листа и да го оставя на специално място newsm78

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Не знам. Аз си пиша желанията в тефтерче и ако някое стане го задрасквам.

# 126
  • София
  • Мнения: 4 177
Аз ги пиша на отделни листове и стоят под една картонена пирамида. Мисля, че няма някакво значение това. Както всеки си реши.
Аз ги написах рано, рано. Посях паричките, с които после ще платя разни сметки и подрънках зелената кутийка.

# 127
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Споделям това чудно местенце за да не само запис  Sunglasses
http://chudo-sega.com/poshta/

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Написах желанията, с помощта на Вселената съм сигурна, че ще се осъществят!

Пожелавам на всички сбъднати желания! Hug Hug Hug

# 129
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Благодаря за позитивната темичка Simple Smile
Съставих моите желания и да бъде Simple Smile

# 130
  • Мнения: 1 351
Хайде и моите желания написах  newsm44

# 131
  • Мнения: 21
И аз написах желанията (11 бройки, топли-топли...), просто такава муза ми дойде, че като стигнах до финансовите инжекции, вече бях на номер 11, ама нямаше начин, та го добавих  hahaha hahaha hahaha
И парички посях, Клемче, златна да си, че напомни  Hug Hug
Вчера имах гости, близки роднини, които прецених, че ще се стресират от 2-та чифта червени гащи на полилея, и ги свалих. Сега обмислям пак да ги пера и пак да им танцувам на гащите, и чак тогава да ги слагам пак горе на високото.

Между другото, да споделя всъщност най-важното от миналата седмица: Вован чува молбите! Но за мен най-голямото чудо е, че майка ми, силно религиозна и праволинейна доскоро жена, повярва в него, изпълни й много сериозно желание и тя сега му пече сладкиш със сливи  Laughing Laughing

Мама сподели, че 1-2 пъти му е звъняла мило и умолително, ама нищо. Когато ножа вече беше опрял до кокала, такава реч му дръпна, аз бях до нея, когато му звъня, че генералите от армията спокойно могат да й завидят какви заповеди му раздаде.  Joy Joy Joy

# 132
  • Мнения: 72
Здравейте феи! Някой ще ми каже ли до кога е празният ход на луната, че нещо изоставам с желанията newsm78

# 133
  • Мнения: 48
Здравейте феи! Някой ще ми каже ли до кога е празният ход на луната, че нещо изоставам с желанията newsm78

Мисля, че е до 15.55ч. Пиши смело, празен ход или не, важното е как го чувстваш от вътре   Simple Smile

# 134
  • Мнения: 72
Благодаря, svedd  smile3525 Започвам ги

Общи условия

Активация на акаунт