Професионални серии за коса - тема 42

  • 44 198
  • 755
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Професионални серии за коса - тема 41

   Hug  Добре дошли!    Hug 



Теми и насоки, които сме оценили:

Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.

Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване

Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги

Къдравата коса
За боите Majiblond
За естествен блясък 1 и 2
Деминерализиращи терапии  
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата

За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти


Често обсъждани продукти за коса в темите:[/size]

Kerastase Resistance(протеинова)

Kerastase Nutritive(подхранваща)

















Терапевтичните преси, които ползваме:

http://www.davidpostalmarket.com/index.php?main_page=product_inf … p;products_id=273
http://beautyexpert.bg/grizha-za-kosata/maski/podhranvashta/stud … etlina-ultra-zvuk



Предишни теми
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31], 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41



Вместо запис, споделете колко често правите протеинова терапия и каква.

Последна редакция: ср, 24 окт 2012, 11:36 от Feeling

# 1
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Бллгодаря за новата тема  Peace

По въпроса - веднъж на 2-3 седмици, предпочитани са - МШ, бамбук, колаген  Peace

# 2
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема , Feeling   bouquet
Малко ще ми е гол записът понеже досега протеинови терапии не съм правила  Embarassed

# 3
  • Мнения: 108
Feeling, благодаря за новата тема  :bouquet
Да се оплача: косата ми отново почна да се омазнява и да си губи от обема Tired Мисля, че прекалявам с хидратацията, защото едва ли въздуха е толкова замърсен Peace Мисля след като си свърша сегашните продукти да мина шампоан и балсам на Тиджи + repair rescue шампоана Peace

# 4
  • Мнения: 179

Feeling, благодаря за новата тема! Чудесно си я направила Hug  bouquet

Чакам отзиви за тази серия на Paul Mitchell  Heart Eyes

На около 10-ина дни си правя протеинова терапия. Много харесвам на МШ, интегрити терапията и колагеновата също.

Искам скоро да пробвам и бамбука  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 165
още не съм ползвала терапии...засега Laughing

благодаря за темата Simple Smile

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря на Feeling за новата тема и прекрасното оформление  bouquet
Досега не съм правила терапии/имам бамбуковата/,но още се двуомя и се чудя дали има смисъл да я правя,при положение,че съм къносана и не знам дали нещо ще проникне в косъма Thinking Confused Продължавам да ползвам проф.маски и ги държа по 20-на мин.след измиване с ш-н,надявайки се,че поне малко ще  подобрят състоянието на косата ми...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 198
още не съм ползвала терапии, но ще  се ориентирам... Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Feeling, благодаря ти за темата!   bouquet

kim kardashian, благодаря и на теб за отговора в предната тема!   bouquet
 Май ще го пробвам това олио. Набелязах си маска на Ревлон, която ще е налична другата седмица и като я поръчвам ще взема и олиото, ако още го има.

На въпроса - само веднъж до сега съм правила протеинова терапия, тази на Афоджи. Приоритет ми беше хидратирането.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Пробвах само бамбука, мисля скоро да опитам и друга, за сега само хидратирам Peace Благодаря за темата

# 10
  • Мнения: 3 248
Мерси за темичката!

Протеинови терапии гледам да правя на около 3 седмици, от пробваното най-много ми харесват милк шейк и фюзио доза на Керастаз зелен или лилав концентрат с оранжев бустер. Правя и хидратиращи терапии понякога като Хронолоджист или оранжев концентрат със зелен или лилав бустер или ботокс+еластисайзер.

 Peace

# 11
  • Мнения: 1 304
Чудесна нова тема Фийлинг!
По въпроса -на 10-тина дена правя терапията Милк шейк, и колагеновата на Шварцкоф Grinning

# 12
  • Мнения: 32
И аз още не съм ползвала терапии, но задължително ще направя когато успея да подбера подходящата. Надявам се с ваша помощ.   bouquet

# 13
  • Мнения: 154
Протеинова терапия правя през едно миене - т.е. на едно миене - протеин, на следващото - хидратация и маслени маски. От опита си съдя, че на косата ми няма да й е в повече дори 3 последователни протеинови терапии и само една хидратация, но все пак реших да спазвам баланса. Сега съм на вълна възстановяващата инжекция на Шварцкопф, която отлично отговаря на нуждите на косата ми!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Момичета , много благодаря на всички за насоките в предната тема.  bouquet

Искам да попитам какви марки са терапевтичните преси за коса, които използвате ? В сайтовете, които  открих упорито се крие марката.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт