Професионални серии за коса - тема 39

  • 48 610
  • 695
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Професионални серии за коса - тема 39

   Hug  Добре дошли!    Hug 



Теми и насоки, които сме оценили:

Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.

Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване
Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата

[url=http://forum.blackhairplanet.com/blogs/leentora/83-guide-protein.html] За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата

Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги

Къдравата коса
За боите Majiblond
За естествен блясък 1 и 2
Деминерализиращи терапии  
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата

За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти


Често обсъждани продукти за коса в темите:[/size]

Kerastase Resistence

Kerastase Nutritive













Предишни теми
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38



 Вместо запис, споделете:
1. Продукт(или серия), който ще си купя отново задължително.
2. Продукт(или серия), който никога няма да си купя отново.
3. Продукт(или серия), който мечтая да изпробвам.
   

# 1
  • Miami
  • Мнения: 412
Feeling , благодаря за темата   bouquet

Гласувах с две опции - лека дехидратация и косопад.

# 2
  • Мнения: 21 275
И аз благодаря за темата Feeling ! Hug
И аз гласувах с две : леко дехидратирана,но като цяло в добро състояние.
Сега да Ви попитам за това някой ползвал ли го е,доволни ? Thinking
На въпросите :
1. Продукт(или серия), който ще си купя отново задължително - Kerastase Cristaliste
2. Продукт(или серия), който никога няма да си купя отново -Шампоанът Force Vector
3. Продукт(или серия), който мечтая да изпробвам - Kerastase Chronologiste

Последна редакция: пн, 27 авг 2012, 13:03 от малката лисичка

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 711
Отговорих с :имам лека дехидратация и косопад.

# 4
  • София
  • Мнения: 580
Feeling, благодаря за труда!  bouquet Чудесно оформена тема, както винаги!
И по предложение на Епона отговарям на следните въпроси:
- продукт (или серия), който ще си купя отново задължително - Kerastase Ciment Thermique и Kerastase Force Architecte
- продукт (или серия), който никога няма да си купя отново - все още нито един продукт не ме е разочаровал толкова Heart Eyes
- продукт (или серия), който мечтая да изпробвам - Комплект Хроноложист Kerastase

# 5
  • София
  • Мнения: 160
   bouquet   за новата тема!

Задължително бих купила отново серията Архитект на Керастаз, както и Милк шейк терапия бих правила, с ултразвукова преса.
Мечтая да ползвам Хроноложист Керастаз - това ми е най-най голямото желание.  Flutter

Гласувах за:
  - има лека дехидратация
  - цъвти, къса се, но все още не съм била на море, което ми предстои...

# 6
  • София
  • Мнения: 5 474
Благодаря за новата тема   bouquet

 За първо лято успях да запазя косата хидратирана в добро състояние след 10 дневна почивка на морето.Използвам серията за слънце на Лакме,мисля че тя ми помогна доста:
http://zlatnaribka.com/komplekt-za-zashtita-ot-slynceto-lakme-su … html#.UDtFB6Ab6-E
 Както и млечната маска на Лакме,също е един хубав продукт,когато косата е застрашена от пресушаване-най-вече лятото.И червените шампоан и балсам на Тиджи от серията urban antidotes.

# 7
  • Мнения: 434
Feeling   bouquet  за новата тема

На анкетата отговорих: лека дехидратация  Peace

1. Продукт, който ще си купя отново задължително- Kerastase Ciment Thermique   (има и доста други продукти,но 1-во за този се сещам)  Grinning
2. Продукт, който никога няма да си купя отново- CHI Silk Infusion
3. Продукт(или серия), който мечтая да изпробвам- Kerastase Cristaliste  Flutter

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Гласувах с:  има лека дехидратация

Относно сериите - от скоро прохождам в професионалната козметика и нямам кой знае какъв опит. Но определено един от любимите ми продукти е шампоана за руси коси на Тиджи, както и серията Макадамия - шампоан, балсам, олио. Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 648
Благодаря за новата тема  bouquet в момента ползвам шампоан Rejuvenating и  хидратиращия балсам с отмиване на Макадамия, шампоана не пресушава косата, а балсамът е лек, хубаво омекотяващ. Доволна съм.

# 10
  • София
  • Мнения: 43
Feeling  bouquet  

1. Продукт, който ще си купя отново задължително- протеиновата терапия на Милкшейк и Л2
2. Продукт, който никога няма да си купя отново- лилавата топка на Тиджи
3. Продукт(или серия), който мечтая да изпробвам- маска Олео релакс

относно анкетата: лека дехидратация (но тя е по-скоро от боята, отколкото от сезона)  Peace

# 11
  • Мнения: X
Да не казвам голяма дума, но тази година се разминавам с ножицата след горещото лято  Heart Eyes краищата ми са в перфектно състояние,а по принцип често си цъфтят.

1. Продукт(или серия), който ще си купя отново задължително: Макадамия Deep Repair маска
2. Продукт(или серия), който никога няма да си купя отново: крема и олиото Макадамия
3. Продукт(или серия), който мечтая да изпробвам: Митик Ойл серията  

# 12
  • Мнения: 3 342
Едва от месец-два използвам само и единствено професионални продукти за коса - доскоро използвах такива от време на време, така че нямам особено голям опит, но все пак ще споделя:

1. Продукт(или серия), който ще си купя отново задължително - Маска за суха и изтощена коса Macadamia Natural Oil Deep Repair, Крем за подхранване и оформяне на къдрици Loreal Spiral Splendour, Mythic Oil.
2. Продукт(или серия), който никога няма да си купя отново - Шампоан срещу накъсване на косата Loreal Форс Вектор.
3. Продукт(или серия), който мечтая да изпробвам - REDKEN Fresh Curls, Kerastase Cristaliste.   

# 13
  • Мнения: 1 282
Благодаря за новата тема! Чудесна е, както винаги! Hug

На въпросът от анкетата, гласувах с лека дехидратация от слънцето. Силно дехидратирана е косата ми в момента заради изсветляване на косата, което си е моя грешка. Tired


1. Продукт(или серия), който ще си купя отново задължително- 2 минутен реконструктор Афоджи, протеин в две стъпки Афоджи, ботокс ампула
2. Продукт(или серия), който никога няма да си купя отново- Шампоан за силно изтощена коса Loreal Absolut Repair
3. Продукт(или серия), който мечтая да изпробвам- тук списъка с продукти е много, много дълъг. С удоволствие бих пробвала всеки един продукт/ серия, които досега не съм пробвала.   


Благодарение на Feeling се сдобих с маска, балсам, олио и крем на Макадамия. Hug Пробвах вече всичко, което имам, но мисля, че ще е много по- коректно да се разпиша с отзиви след още няколко проби и тествания, за да не подвеждам останалите. На първо четене само мога да кажа, че от всичко останах с чудесни впечатления. Мислех, че продуктите ще бъдат много тежки за тънката ми коса, но съм сбъркала.  Heart Eyes
Ще се включа пак с отзиви, обещавам!

# 14
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря за темата   bouquet

Гласувах с първата опция в анкетата  Peace

По въпросителните:

1. Продукт(или серия), който ще си купя отново задължително. - никога не оставам без милк шейк терапията, бамбука на алфапарф, ботокс серум, шампоани, маски финиши на Керастаз + матрикс подсилващите  Peace

2. Продукт(или серия), който никога няма да си купя отново. - изглаждащи, промазващи продукти.

3. Продукт(или серия), който мечтая да изпробвам. Пробвала съм всичко, което съм искала, за сега няма нещо, което да ме предизвиква  Peace

Общи условия

Активация на акаунт