Търновските мамчета и малките им коледарчета

  • 62 190
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41





                                                            *
                                                         ****
                                                 ************
                                          *******************
                                 **Най-голямa мама е ДИДКА**
                         ****Най-малка мама е Мартеничка****
                ******Най-голямо дете е Христо на Дидка ******
       *********Най-малко дете е Горан на opelcorsa *********
  ******************Бременни мами: моарейн *****************




Полезна информация:
Невромедикс - тел. 606-707: Клиника където можете да намерите гинеколог, ортопед, 3Д и 4Д видеозон. Цена на преглед без направление - 30 лв /работи и с направление/
Гинеколози д-р Маринова (0888406125), Д-р Паньова (Невромедикс) - ако сте решили да идете при нея, посетете преди това блога на MONIQUE - Mайка на Aнгелче
Офтамолози - Д-р Костуркова (поликлиника, 2-ри етаж и Оптик мат- работи и с направления)
Ортопеди - Д-р Йорданов и д-р Михайлов (поликлинка)
Педиатър – Д-р Кьорчева 0888891882
Логопед - Павлина Малчева - работи в бившия Пионерски дом - сайт  - тел. 0886353766

 stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl
Училище за бъдещи родители - Happy Mums

 newsm63 newsm63 newsm63
Детска ясла „Мечо Пух" - тел. 62-20-56
Детска ясла „Слънце" - тел. 63-68-95, 62-41-07
Детска ясла „Щастливо детство” – тел. 62-24-97
Детска ясла „Пролет” – тел. 64-89-46
Детска градина „Райна Княгиня” – тел. 64-89-47
ЦДГ "Първи юни" - тел. 62-00-26
ЦДГ "Евгения Кисимова" - тел. 63-39-88
ОДЗ "Ален мак" - тел. 64-19-11 - сайт
Родителски кооператив "Слънчева пътека" - https://www.facebook.com/SlanchevaPateka, тел.: 0884038909; 0889818228. Приемат се дечица, родени през 2010, 2011 или началото на 2012 г.

МДТ "Константин Кисимов" Детски театър "ВЕСЕЛ"



Старата тема

Последна редакция: пт, 19 юли 2013, 09:44 от M0NIQUE

# 1
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 250
 Peace пу да съм първа,за да не загубя темичката!!
M0NIQUE   bouquet   bouquet

# 2
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Втора!  Stop

# 3
  • Мнения: 1 811
Благодаря за темата! Във връзка с последната публикация от последната тема: Каква полза, че на големите ученици ще са им леки чантите- да- няма лошо, но защо малките с тежки, големите с леки- къде е логиката? Shocked

# 4
  • Мнения: 822
 Simple Smile  Да не ви изтърва.

# 5
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Благодаря за темата! Във връзка с последната публикация от последната тема: Каква полза, че на големите ученици ще са им леки чантите- да- няма лошо, но защо малките с тежки, големите с леки- къде е логиката? Shocked
Много пъти съм се питала това и отговор не намирам. Или поне не ми харесва.

# 6
  • Мнения: 5
На моя приятелка детето е втори клас в Емилиян Станев и каза , че имат допълнителен комплект с учебници.  Като се замисля те учебниците не са толкова тежки , тежат допълнителните учебни тетрадки , сборници , помагала и т.н.

# 7
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
На моя приятелка детето е втори клас в Емилиян Станев и каза , че имат допълнителен комплект с учебници.  Като се замисля те учебниците не са толкова тежки , тежат допълнителните учебни тетрадки , сборници , помагала и т.н.
Всъщност само с това /удебеленото/. Няма допълнителни помагала, т.е. учебни тетрадки и сборници, освен ако родителя не ги закупи. И това е само в училищата, които имат един и същи брой класове, т.е. предишния випуск от второкласници са били същия като бройка класове като новия втори клас. В "Бачо Киро" горния випуск бяха 5 паралелки, а новия - 6, та няма втори комплект учебници, т.е. положението е различно за всяко училище.
И преди да зададете въпроса - не може ли тези които имат излишък да дадат на тези, за които не достига си припомнете, че всяко училище може да избере само издателството по чийто учебници да работи.

# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 263
Благодаря на Моник за прекрасната коледна тема!   bouquet
На мен вече ми е празнично и нямам търпение да запалят коледната украса и да направят коледния базар и къщичките. Някой има ли информация кога ще е това?

# 11
  • Мнения: 487
MONIQUE изказвам ти искрени съболезнования за изгубената рожба,сигурно е адска и непреодолима мъката,но не смятам,че е редно да слагаш историята си винаги редом до името на д-р Паньова.Навярно всеки лекар има изгубен живот в кариерата си,а и доколкото изчетох историята Паньова няма особена вина за случилото се.Наистина има един момент в който бебето трябва да излезе по един или друг начин.Аз съм родила 2 прекрасни деца при Паньова,и съм адски доволна от нейното отношение и внимание.

# 12
  • Мнения: 658
Накой знае ли фитнеса в Мола дали работи все още? Thinking

# 13
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
На мен вече ми е празнично и нямам търпение да запалят коледната украса и да направят коледния базар и къщичките. Някой има ли информация кога ще е това?
6 декември, парк Марно Поле - източник http://www.borbabg.com/?action=news&news=22442

# 14
  • Мнения: 68
Накой знае ли фитнеса в Мола дали работи все още? Thinking

Фитнесът в мола не работи  Naughty

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт