Търновските мамчета и малките им коледарчета

  • 62 247
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 487
моарейн,а коя си ти да определяш кой какво трябва да счита за нередно?!?
успокойте топката и моля ви,по-спокойно с квалификациите.
Здрави деца ви желая!

# 31
  • Мнения: 276

[/
моарейн,а коя си ти да определяш кой какво трябва да счита за нередно?!?
успокойте топката и моля ви,по-спокойно с квалификациите.
Здрави деца ви желая!
Леле защо има толкова злоба в теб! Stop
Я малко по кротко, и ако искаш влизай тук и без това не размитаме за твоето мнение.

# 32
  • Мнения: 11 578
моарейн,а коя си ти да определяш кой какво трябва да счита за нередно?!?
успокойте топката и моля ви,по-спокойно с квалификациите.
Здрави деца ви желая!
Ти пък, спри се, не се ли усети малко поне.
Аз ако бях, щеше да ми е неудобно да пиша дори.

# 33
  • Мнения: 822
Хаха, мацки, нека я оставим да си лае... От три поста и придобих страховита представа за личността й, ако съм на нейно място, също би ме било срам, най-малкото.

Хайде, да разведря малко с въпросче - знаете ли дали ще има поща на дядо Коледа тази година? И изобщо къде можем да пуснем писмо за дядо Коледа с малката, и да получим отговор... Смътно си спомням минали години, че имаше по центъра такава поща, ама... пуст бременен мозък..  Whistling

# 34
  • Мнения: 41
Момичета, моля ви да върнем добрия тон в нашата прекрасна темичка и оттук до 50-та страница да се настройваме само за положителни емоции и заедно да изживеем вълшебните емоции на предстоящите празници Peace

# 35
  • Мнения: 17
В опит да върна добрия тон, ще задам един въпрос  Simple Smile
Трябва ми добър PR в Търново и организатор на събития. Да ме насочите към някакво име?

# 36
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
И аз с питанка...  Simple Smile Във връзка с издаването на карти за пътуване на децата ме интересува може ли снимката на картата да бъде извадена от снимка снимана с цифров фотоапарат  newsm78, а не да дам във фотото 5 лв за снимки, три от които няма да ми трябват за в бъдеще.  newsm78

# 37
  • Мнения: 822
И аз с питанка...  Simple Smile Във връзка с издаването на карти за пътуване на децата ме интересува може ли снимката на картата да бъде извадена от снимка снимана с цифров фотоапарат  newsm78, а не да дам във фотото 5 лв за снимки, три от които няма да ми трябват за в бъдеще.  newsm78

Да, аз така направих. Снимах малката, оправих снимката във фотошоп (2х2 см), принтнахме я и готово Simple Smile

# 38
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
И аз с питанка...  Simple Smile Във връзка с издаването на карти за пътуване на децата ме интересува може ли снимката на картата да бъде извадена от снимка снимана с цифров фотоапарат  newsm78, а не да дам във фотото 5 лв за снимки, три от които няма да ми трябват за в бъдеще.  newsm78

Да, аз така направих. Снимах малката, оправих снимката във фотошоп (2х2 см), принтнахме я и готово Simple Smile

Благодаря, моарейн - и аз ще направя така   bouquet

# 39
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 250
Момичета да ви питам дали знаете магазин за прежда (освен този на пазара до тотопункта)?И да знаете някъде да ремонтират офис столове??
Благодаря предварително!   bouquet

# 40
  • Мнения: 263
бебебе, прежда продават на втория етаж на Славяни (над Магро), както и по ул. Мармарлийска (отляво и от дясно).  Peace

моарейн, доколкото разбрах целият коледен панаир ще е изнесен в парк Марно поле, там ще е и пощата. Миналата година беше пред Общината, ако не се лъжа Simple Smile

# 41
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
От пазара продължаваш към бившето кино Искра. Свиваш в уличката към битака, не към поликлиниката. Преди следващата пресечка има 2 магазина за прежди от двете страни на улицата. Единия от дясната страна на улицата се слиза надолу по едни стълбички в края на кооперацията, т.е. той се пада в мазите, а другия е малко по-надолу по улицата от страната на читалище Искра, т.е. от лявата страна и се качваш по едни стълбички. Точно до него има магазин за пердета /преди и в него продаваха прежди/.

Да, целия коледен панаир и базар ще е изнесен в Марно поле и там ще е коледната поща и "отваря врати" на 6.12.2012

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
kg, само да знаеш, че аз съм пример за мама, доволна от Търновското АГ, но която няма абсолютно нищо против блогът на Моника да стои на първа страница. Всички имаме глави на раменете си и можем да преценим сами за себе си кое е най-добро.

Леле, докато изпиша поста колко момичета вече ме изпреварихте!

И аз наскоро се замислих за новогодишния базар, харесвам си го, и него и цялата шарения Simple Smile

За снимките за карта за градския транспорт - имайте предвид, че ще ви трябва такава и към края на януари  Peace

# 43
  • Мнения: 192
Момичета, може да ми се смеете .  Винаги съм виждала тази поща ня Дядо Коледа. Какво се прави?

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 76
В новата брошура на Лидл има така наречените гети или калцуни, спомням си, че се обсъждаше в миналата тема.

Monique,   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт