Търновските мамчета и малките им коледарчета

  • 62 261
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
Момичета, радвам се, че темата ви харесва и дано предстоящите празници бъдат изключително  сърдечни и изобилстващи от любов за всички нас и нашите семейства!

MONIQUE изказвам ти искрени съболезнования за изгубената рожба,сигурно е адска и непреодолима мъката,но не смятам,че е редно да слагаш историята си винаги редом до името на д-р Паньова.Навярно всеки лекар има изгубен живот в кариерата си,а и доколкото изчетох историята Паньова няма особена вина за случилото се.Наистина има един момент в който бебето трябва да излезе по един или друг начин.Аз съм родила 2 прекрасни деца при Паньова,и съм адски доволна от нейното отношение и внимание.


kg, блогът ми е публикуван много отдавна от друга мама, която преди създаваше темата. Ако и останалите мами решат, че мястото му не е там, ще го премахна! Решението не е било мое! Но мисля, че бъдещите мами имат правото да знаят и за рисковете и за условията при които се ражда тук. Защото в блога не е разказана само моята история... Има около 50 коментара, които също не са особено бляскави като отзиви за търновското РО. Темата е дискутирана хилядократно. Който е доволен, също има право да създаде страница, която ще бъде публикувана тук! Позволи ми и да не се съглася с теб относно твърдението ти, че въпросната лекарка е нямала вина. Аз не съм била някакъв безнадежден случай. Отидох да си раждам съвсем нормално с износено бебе 3,490 кг. в 40 седмица... Ако не могат да ти помогнат, когато се създаде проблем, ами то наистина би било по-добре, да си раждаме по къщите! #Cussing out

Всички останали, моля да ме извините за емоционалното отклонение Praynig

# 16
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
В Славейков и в Спортното училище нямат втори комплект учебници децата,нито малки,нито големи.

# 17
  • Мнения: 11 580
Мерси за темата, Моник!
Я споделете къде ще карате Нова Година.
Ние днес решихме да ходим на вила и сега се чудя къде да търся, то всичко е заето вече сигурно.

# 18
  • Мнения: 29
и аз се записвам

# 19
# 20
  • Мнения: 822
Моник, ти си прекрасна и си една от най-силните жени, които имам щастието да познавам лично! Преживяла си много и заслужаваш само щастие!

kg, как не те е срам, това ли ти извади очите?! Знам, че на всички тук им е писнало постоянно да се дърлим ЗА и ПРОТИВ Търновското РО, ама ей така като се изпльоска някой с умозаключение и полудявам. За твое сведение, Паньова изобщо не е чиста като сълза, супер непрофесионалист е, на мен лично на 5 ден проблемно секцио ми махна всички конци с едната си ръка с риск да ми се отвори прясната рана, защото беше твърде заета с другата ръка да говори по телефона!  Sick  Неин колега после се хвана за главата, като ми видя шева. Спирам! И не се извинявам за лиричното отклонение!

# 21
  • Мнения: 192
Здравейте, момичета. Аз пак да ви запитам за личен лекър. Някой има ли впечатления от др. Чалъкова. Каква е като човек и специалист ? Има ли големи опашки пред кабинета? Какво е работното и време и може ли да я откриеш по всяко време при нужда.  Hug

# 22
  • Мнения: 61
Здравейте,относно училищата,наистина в "Патриарха" вече приемат заявления,а относно "Бачо Киро" явно ще се чака до януари,а някой знае ли какво трябва да се носи като документи?
Имам малка надежда пак от слухове,че децата,които са в детска градина "Първи юни"(под стадиона) също ползвали някакво предимство при записването в "Бачо Киро". ДАНО  Praynig !!!
Не мисля да подавам заявление в друго училище,само ако не го приемат в "Бачо Киро" тогава ще мисля.
И аз съм вече в Коледно настроение.Баткото вчера писа за пореден път писмо до Дядо Коледа,този път включи и брат си,който искаше зелена кола,но понеже батко е още предучилищна и пише бавно думите буква по буква и аз му помагам, та докато напишем писмото малкия вече искаше синя кола... Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета. Аз пак да ви запитам за личен лекър. Някой има ли впечатления от др. Чалъкова. Каква е като човек и специалист ? Има ли големи опашки пред кабинета? Какво е работното и време и може ли да я откриеш по всяко време при нужда.  Hug

Здравей,за д-р Чалъкова нищо не мога да кажа,но се сетих за д-р Тишкова,която работи с д-р Точков,на ул."Ален Мак"(близо е до Триъгълника) има табела на д-р Тишкова,но мисля че кабинетът й е в поликлиника.

# 24
  • Мнения: 414
Здравейте,
Подарявам на нуждаеща се мама (или бъдеща такава) помпа Авент (много използвана, но изправна) и блуза за кърмене размер "М", подходяща за сезона. Моля, който се интересува, да ми пише на лични.
Хубав ден на всички!  Hug

# 25
  • Мнения: 873
Здравейте, момичета. Аз пак да ви запитам за личен лекър. Някой има ли впечатления от др. Чалъкова. Каква е като човек и специалист ? Има ли големи опашки пред кабинета? Какво е работното и време и може ли да я откриеш по всяко време при нужда.  Hug

Здравей,за д-р Чалъкова нищо не мога да кажа,но се сетих за д-р Тишкова,която работи с д-р Точков,на ул."Ален Мак"(близо е до Триъгълника) има табела на д-р Тишкова,но мисля че кабинетът й е в поликлиника.

Аз също подкрепям тази комбинация от лекАри. Ние също я ползваме
 Peace
Мерси за темата, Моник!
Я споделете къде ще карате Нова Година.
Ние днес решихме да ходим на вила и сега се чудя къде да търся, то всичко е заето вече сигурно.
:

Ние ще сме на Чифлика, в къща "Хубави неща". Мися,че по къщите за гости все още има места. Цените са приемливи. а по хотелите  е  #2gunfire

Моник  bouquet

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
kg, аз сложих блога и вече няколко години никой не е възразявал. Ако дори и единия изгубен живот на всеки лекар беше на твой близък, толкова ли великодушно щеше да реагираш пак?

MONIQUE, няма за какво да се извиняваш.

# 27
  • Мнения: 263
кг, надявам се усети колко неуместно, грубо и недодалано беше изказването ти. Да направиш забележка на майка, загубила детето си, че е сложила информация за това, е върховна наглост за мен. Да са ти живи и здрави дечицата, но според мен ги дължиш не поради професионализма на "лекаркара", а заради късмета си. Съветвам те да бъдеш по-внимателна в изказванията си за в бъдеще, ако искаш да бъдеш добре дошла тук.

За Нова година мислим да заформим е голямо парти вкъщи с много гости, дечица, изненади, вкусно хапване и, надявам се, мнооого сняг. За мен това е най-приятната форма на празнуване, а и обичам да посрещам гости Simple Smile

# 28
  • Мнения: 487
Нито ще се извинявам,нито ще се чувствам виновна!Това е форум и никой не е длъжен да ме приема някак-добре или зле.Не съм ви на гости.Изказах съболезнования на Моник,и виждам,че тя като потърпевша ,не ме е нападнала ,за което и изказвам моето уважение.
Това ми направи впечатление явно защото тепърва влязох в търновската тема и не съм чела предишните.Въпросът за Паньова нека се разисква колкото си иска,но смятам ,че  казано по този начин " ако сте решили да идете при нея, посетете преди това блога на MONIQUE " в заглавния пост ,просто не е редно.

# 29
  • Мнения: 822
kg, че какво се палиш тогава?
И коя си ти, че да определяш какво е редно и какво - не?

Досега никое от момичетата тук не е изразила мнение, че трябва да махнем блога на Моника, още повече, че не сме малко и пострадалите от "грижите" в РО.

Плюй си в пазвата да те не стига и не се излагай повече.

За НГ - нищо специално не сме мислили, вероятно ще сме си вкъщи.  Party  За вила - не знам, май по-отрано трябва да се резервира нещо...

Общи условия

Активация на акаунт