Търновските мамчета и малките им коледарчета

  • 62 262
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
За детските площадки  newsm44 http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=997648

# 46
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 250
 smile3525
Еее момичета страшни сте,много много благодаря!!!!!!

# 47
  • Мнения: 1 813
Ей ooooh!Колкото и да се зверя, не мога да разбера къде, аджеба, се намира тази площадка за фитнес. newsm78- то ясно, че е в Колю Фичето- ама къде?

# 48
  • Мнения: 142
Здравейте момичета
искам да преместя малката в друга детска градина,може ли някоя да ми помогне с инфо какво трябва да направя?

# 49
  • София
  • Мнения: 78


За снимките за карта за градския транспорт - имайте предвид, че ще ви трябва такава и към края на януари  Peace
[/quote]

Защо ще ни трябва снимка и края на януари? Къде извадихте картите и какви документи Ви искаха?

# 50
  • Мнения: 822
Защото тия карти важат от ноември 2012 до януари 2013, и после за цялата 2013 трябва наново да вадим.  Tired
Мястото, където ги издават, е Автогара Юг, документите - акт за раждане на детето и снимка.

На нас досега не са ни я искали в автобус.  Rolling Eyes

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Защото тия карти важат от ноември 2012 до януари 2013, и после за цялата 2013 трябва наново да вадим.  Tired
Мястото, където ги издават, е Автогара Юг, документите - акт за раждане на детето и снимка.

На нас досега не са ни я искали в автобус.  Rolling Eyes

А нас си ни таксуваха, щото си нямаме карта  Sad

# 52
  • Мнения: 1 813
Защото тия карти важат от ноември 2012 до януари 2013, и после за цялата 2013 трябва наново да вадим.  Tired
Мястото, където ги издават, е Автогара Юг, документите - акт за раждане на детето и снимка.

На нас досега не са ни я искали в автобус.  Rolling Eyes

А нас си ни таксуваха, щото си нямаме карта  Sad
E още един начин 'държавата' да събира пари.Идиоти!

# 53
  • Мнения: 263
Момичета, не мога да си спомня кой се интересуваше от детска йога, но случайно попаднах на такава информация. Ходя на йога в център "Хармония" (http://centerharmony.alle.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81/) в к-с Слънчев дом и разбрах, че в събота сутрин има детски занимания. Предполагам повече информация ще има във ФБ профила им. Дано съм била полезна  Peace

# 54
  • Мнения: 3 029
Здравейте и от мен, чудя се аз защо не пишете, а то имало нова тема Simple Smile

Подарявам детско креватче и детски обувчици. Реших първо тук да питам дали някой няма нужда, че сте ми по-близо. Креватчето ни е подарък и никой не е спал на него, обаче от местене и скачане на децата по него има забележка, в единия край дъската се е счупила и сега е подсилено, на снимките се вижда. Мисля, че има и решетка отпред. Подарявам го с матрачето. Намира се в село Ресен, не съм сигурна дали може да го разглобим, но цяло не можем да го пренесем, тъй като колата ни е малка.

Обувките са носени, някои повече, други по-малко, но поне са здрави и могат да свършат работа поне за игра да се ползват. До към 22-ри номер са.

Ако някой ги иска или има въпроси да ми пише.

креватчето


забелжката


подсилено с винкел


обувките


Усмихнат ден ви желая.

# 55
  • Мнения: 1 385
Момичета, здравейте! Получих ваучер за немски език от БТ, но имам голям проблем с това къде да гоизкарам, защото ми се иска наистина да карам курса, а не просто да го претупам. Можете ли да ми препоръчате някоя школа? Мислих и варианта за онлайн изучаване, ама май сега има някакви забрани за дистанционното обучение ooooh!

# 56
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Момичета, здравейте! Получих ваучер за немски език от БТ, но имам голям проблем с това къде да гоизкарам, защото ми се иска наистина да карам курса, а не просто да го претупам. Можете ли да ми препоръчате някоя школа? Мислих и варианта за онлайн изучаване, ама май сега има някакви забрани за дистанционното обучение ooooh!
Европата имат добро име.Но където и да идещ ще стане наистина претупано,защото са много часове на седмица и се взема много материал и така 9-12 месеца,ако имаш отсъствия или се откажеш по някое време плащаш целия курс.И в същото време ходиш на работа,гледаш си домашните задължения,децата и време за учене вкъщи няма да има.Аз също съм подала документи в борсата за английски,никой не ми е звъннал все още и се чудя дали въобще да се захващам с това.

# 57
  • Мнения: 1 385
Ох, ами да има ги тея неща. Аз поне деца нямам, но затова пък съм до 7 на работа, че понякога и повече ми се налага и съм и студентка, но се надявам да успея да ги съчетая нещата. МАй накрая ще видя къде ми е най-удобно и близко и ще се запиша там, то май верно е все тая  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 192
Здравейте, кажете ми хубав и евтин магазин за платове !

# 59
  • Мнения: 61
Здравейте, кажете ми хубав и евтин магазин за платове !


Има платове на килограм,до преждите на Мармарлийска,колко е хубав магазина не мога да кажа,но предполагам ще е евтино.А иначе се сещам и за един магазин в старата част,малко след железния мост ако не се лъжа.

Общи условия

Активация на акаунт