СЕДМИ клас - първи срок - 4 тема

  • 27 888
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607

   След студентски изпит:
- Предадох бял лист.
- И аз предадох бял лист.
- Ей, да не си помислят, че сме преписвали!
 newsm18
 - Вашата методика при писането на дипломата?
- Ctrl+C - Ctrl+V


РОЖДЕНИ ДНИ НА НАШИТЕ ДЕЦА
Скрит текст:
       

 Януари:                                                          Февруари:                               
Влади - 01.01.2000 г. на albena_vlady
Десислава -  05.01.1999г. на icds                                         Никол- 23.02.1999г. на raja_nikol   
Коко - 11.01.2000 г. на Judy
Ксения - 24.01.2000 г. на Nastasja
Марина- 08.01.1999 г. на Jarrita
Виктория- 11.01.2000г. на НеПоКоРна

 Март                                                                           Април
Румяна - 10.3.1999г. на Ranick                                  Николай - 01.04.1999г. на slon                       
Гицка - 18.3.1999г. на gargamela                             Даниел - 03.04.1999 г. на ВечеПетя                         
Михаил - 19.03.1999 г. на didi*74                             Христо - 06.04. 2005г. на Моли Уизли
Девойка - 23.03. 2000 г. на Lady_A                           Мишо -  24.04.1998 г. на Dorothy   
Петър - 29.03.1999 г. на blanc                                   Цветан-11.04.1999 г. на G.D.
Давид-03.03.1999 г. на tzarina                           
 Цветомир-15.03.1999г. на duh4enceto

 Май                                                                                Юни
Йордан - 14.05.1999г. на paleto                                 Теодора - 03.06.1999г. на nezito
Борис -  23.05.1999г. на Вълничка (морска)              Любомир - роден на 03.06.1999г. на debora R
Йордан - 30.05.1999г. на Енита                                 Кристиян - 18.06.1999г. на tanya.d
Влади - 31.05.1999г. на raliar                                     Калина - 22.06.1999г. на nevena_68                                     
                                                                                      Георги - 23.06.1999г. на roos
                                                                                      Естела - 27.06.1999г. на Gabie

  Юли:                                                                            Август

Ивайло - 01.07.1999г. на камелия                              Йоанна - 05.08.1999г. на ptica
Лъчезар - 02.07.1999г. на Боби1973                         Ралица - 06.08.1999 г. на Verdad             
Красен - 05.07.1999г. на noni2009                             Кристина -  08.08.1999г. на ilianka/ILIANAD /           
Виктор - 23.07.1999г. на yanitab                                Пепи-09.08.1999г.наМама Раче                         
Стефани - 25.07.1999г. на jakinik                               Рая - 24.08.1999г. на Мама Цоцоланка
Яна - 25.07.1999г. на Дидк@                                      Трифон - 27.08. 1999г. на Моли Уизли             
Мария-17.07.1999г. на mary cherry

 Септември:                                                                   Октомври

Мария и Магдалена - 07.09. 1999г. на sandra72
Георги - 24.09. 1999г. на elia_gg                                 Петя -15.10.1999г. на dessita74
                                                                                      Стела - 22.10.1999г. на mistela   
                                                                                     Ралица - 27.10.1999г. на ДъраБъра   
                                                                                                       

 Ноември:                                                                    Декември

Адриана - 20.11.1999г. на utro77
Богдана -  30.11.1999 г. на anibor                              Виктория - 08.12.1999г. на vimares
Георги - 30.11.1999г. на rosirai                                   Боряна - 28.12.1999г. на jedira   
                                                                                      Симеон - 09.12.1999г. на Деска
                                                                                      Дамян - 10.12.1999г. на gold__     
 
             


Министерство на образованието и науката МОН 
тестове ТЕСТОВЕ
помагало ПОМАГАЛО
тестове по БЕЛ ТЕСТОВЕ
правила по български език ЗАПЕТАЯ 
математика, физика, химияДОМАШНО
български и литература ИСКАМ 6  
математика МАТЕМАТИКА ЗА ВСЕКИ
речник Речник на литературните термини 
Формули по математика
БЕЛ
Записки

АРХИВ
6 клас 6 клас, 6клас , 6 клас втори срок , 6 клас втори срок -2 , 6 клас втори срок -3 , ШЕСТИ КЛАС края, ШЕСТИ клас за седми - лятото......, Септември ще бъде май - щурмуването на СЕДМИ клас да започне сега!, СЕДМИ клас - първи срок, СЕДМИ клас - първи срок - 2 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 3 тема

# 1
  • Мнения: 8 567
 Мерси, маме!  bouquet

Сега ще си допиша, че бързах веднъж и аз да съм първа. Joy

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 295
И аз мерси!  bouquet

Раичке,и моя днес има същата задача за домашно от Коалата.Леееко му подсказах,че продължението от точка H трябва да е на другаде и се усети и я реши. Tired

# 3
  • Мнения: 6 492
Да се запиша и аз. Simple Smile Мерси за новата тема!  bouquet
Относно молбата да кача пробните изпити на Веди-разбира се,стига да им ги дадат. Първия ПИ ще е по математика на 1.12.  Peace

# 4
  • Мнения: 8 567
Да се запиша и аз. Simple Smile Мерси за новата тема!  bouquet
Относно молбата да кача пробните изпити на Веди-разбира се,стига да им ги дадат. Първия ПИ ще е по математика на 1.12.  Peace

Олелееее, пак ще се скъсаме да решаваме, на 2-ри е на СМГ.  Joy

ПП. Да питам, правят ли децата разни опити по химия и биология, поне с микроскоп гледат ли, моят много иска, но в училище няма.

# 5
  • Мнения: 6 492
Във Веди има и на 2.12. ,просто по график моята дъщеря е на 1.12. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 18 043
Мерси, маме , за темата!  bouquet

Момичета, пуснах въпросния тест. Моля да не се коментират тук грешките, за да не бъде разпознат евентуално тестът. А и след малко ще изтрия мейла. За уточнение - към 1  упражнение няма въпрос за правописна грешка. Цялото изречение от втората снимка, което е маркирано, с повторението барабар и с крайното просто изречение, метнато там ни в клин , ни в ръкав,  умирам да разбера какъв смисъл носи..Третото маркиране е отново на тип грешка, допусната и по-напред. Детето носеше и тетрадка с преразказ за домашно, нея не мога да снимам, понеже си я взе. Там какви поправки на верни неща имаше.. И това е подготовка по БЕЛ в столично училище, имащо претенциите да е в топ 10. Учителката е казала на децата, а и на родителите на родителската, че при старание от тяхна страна в 7 клас даденото  ще им е предостатъчно за отлично справяне с изпита. Е, аз не бих се доверила в подобен случай на такова твърдение.. Уважавам безкрайно онези учители на децата , които си знаят работата и си я вършат като хората. Но това не може да  ми попречи да имам резерви, при това оправдани, към учители от показания тип.

# 7
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Маме, благодаря за новата тема  bouquet
при нас първите пробни изпити са на 02.12 по математика и на 16.12 по БЕЛ Peace
интересно ми е какви резултати ще покаже моята щерка, а и като цяло групата също ми е интересно Thinking
вчера са се обадили в училището им ,че има бомба и днес съм си вкъщи с децата Laughing

# 8
  • Мнения: 8 567
Момичета, пуснах въпросния тест. Моля да не се коментират тук грешките...

Е то какво да коментира човек....
Без думи съм.

Крушката си имала опашка, както се казва.

Последна редакция: чт, 22 ное 2012, 11:26 от нова

# 9
  • Мнения: 17 987
И аз мерси!  bouquet

Раичке,и моя днес има същата задача за домашно от Коалата.Леееко му подсказах,че продължението от точка H трябва да е на другаде и се усети и я реши. Tired

 Joy

Това Раичка- така викаме на дребната когато слуша, т.е. рядко, та така мило ми прозвуча  Heart Eyes

# 10
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
Хайде и аз тук
Маме благодаря за темата  bouquet
Теста по бел съм го изтървала, но явно е голям бисер. Много показателно е за образованието ни Sad Можем само да сме благодарни на всички онези учители, които си вършат съвестно работата си, въпреки мизерните им заплати

# 11
  • Мнения: 5 352
Запис и от мен. И едно съвсем неангажиращо мнение - в условията на тотална демокрация преливаща в анархия всеки е свободен да пише и изразява свободно мнението си. 
Спокойна съм, че сред вас мога да споделя неща които ме вълнуват без да получа коментар от типа  защо и как. Точно това прави темата толкова продуктивна - споделяне без излишни коментари засягащи лична позиция , начин на работа , възпитателни средства.
На преподаващите мами в темата - казвала съм го, и пак ще го напиша - късмет  е за нас, че ви имаме  в един толкова важен за нас и децата ни момент.  Hug
Мамич - благодаря ти, че бдиш и над нас ( как ти остава време newsm78 newsm78)

# 12
  • София
  • Мнения: 18 043
Момичета, пуснах въпросния тест. Моля да не се коментират тук грешките...

Е то какво да коментира човек....
Без думи съм.

Крушката си имала опашка, както се казва.


Аха, а после се чудим защо масово децата допускат точно тази грешка. Rolling Eyes Детето се оплакало още миналата година, че преподавателят допуска грешки. Показало тетрадката на майка си, а тя казала, че най-вероятно самото дете е преписало грешно от дъската. А сега си скубе косите, че се е предоверила на казаното в училище, неглижирайки оплакването на детето. Проблемът в този случай и подобни нему  се задълбочава, тъй като на контролни се поправят и верни неща и съответно оценките са незадоволителни. И ако в 6 клас това е без значение, в 7  е от особена важност, наред с овладяването на материала с помощта на човек, който наистина го владее... И като това не учителят в училище, вариант остава търсенето на спасение навън - в школа или на частен урок.

# 13
  • Мнения: 43
Извинявайте , че пак се вмъквам в темата.Но искам да попитам къде мога да видя тестовете по БЕЛ и Математика за които коментирате? Пробните изпити изнесени ли са някъде ? За тези който не са от София? Благодаря Ви.

# 14
  • Мнения: 17 987
Русалке, това млад преподавател ли е или от "старата" школа  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт