Дългото чакане след трансфер 18

  • 63 195
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 589
Sil, няма смисъл да се измъчваш и да се тормозиш. Сега единствената ти задача е да вярваш и да се радваш на положителния тест. На мен док ми беше обещалположителен тест, а, имам си две прекрасни деца.

Стига чете и гледа....

# 736
  • Мнения: 81
Sil, няма смисъл да се измъчваш и да се тормозиш. Сега единствената ти задача е да вярваш и да се радваш на положителния тест. На мен док ми беше обещалположителен тест, а, имам си две прекрасни деца.

Стига чете и гледа....

Благодаря, от сърце!  Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 49
Момичета звънях на доктора -каза че май няма бременост  и да продалжавам да пия хапчетата . Cry Cry Cry Няма да спирам да се боря .Ще ми трябва малко време да съберем парички и ще пробвам пак.Успехи на всички останали.

# 738
  • Мнения: 2 585
Силве, жалко  Sad. А защо да продължаваш да пиеш хапчетата  newsm78, то няма логика newsm78.

# 739
  • Мнения: 49
Ми незнам ,каза да ги пия докато ми дойди МЦ.

# 740
  • Мнения: 6 730
той МЦ обикновено идва като се спрат хапчетата Rolling Eyes
а кой е този доктор, който ти казва "май" на 0,100 чхг?

# 741
  • Мнения: 49
той МЦ обикновено идва като се спрат хапчетата Rolling Eyes
а кой е този доктор, който ти казва "май" на 0,100 чхг?
 
  Александров от Щерев-може би иска да ми даде малко надежда  -знам ли.Но защо да пия хапчетата при положение че няма бременност -не знам.

# 742
  • Мнения: 835
Sil, няма смисъл да се измъчваш и да се тормозиш. Сега единствената ти задача е да вярваш и да се радваш на положителния тест. На мен док ми беше обещалположителен тест, а, имам си две прекрасни деца.

Стига чете и гледа....

Благодаря, от сърце!  Heart Eyes
Наистина е супер индивидуално,не исках да ти мътя главата... напротив стискам силно палци Hug

# 743
  • Мнения: 212
Момичета , моля за съвет , цикала ми дойде  7 дни  след като спрях лекарствата и продължи около 5дни , но днес на 8-мия ден започна едно леко червено зацапване newsm78 , да ли е нормално , защото много се притесних . На някой случвало ли му се е?
Извинявам се , че пиша в тази тема .......

# 744
  • Мнения: 6 395
Аз бях така, беше ми по-продължителен и на пресекулки първият цикъл... Rolling Eyes

# 745
  • Мнения: 212
Аз бях така, беше ми по-продължителен и на пресекулки първият цикъл... Rolling Eyes
Благодаря ти мила за бързия отговор   bouquet , така ме успокои , така се шашнах.
Понеже съм решила да правим опити до  следващото ми инвитро , да ли има някаква надежда или от всичките тези хормони няма голям шанс за естетвено забременяване

# 746
  • Мнения: 81
Sil, няма смисъл да се измъчваш и да се тормозиш. Сега единствената ти задача е да вярваш и да се радваш на положителния тест. На мен док ми беше обещалположителен тест, а, имам си две прекрасни деца.

Стига чете и гледа....

Благодаря, от сърце!  Heart Eyes
Наистина е супер индивидуално,не исках да ти мътя главата... напротив стискам силно палци Hug

Много благодаря, всичко тук значи много за мен!  Hug

# 747
  • Мнения: 835
Хей момичета някой ако иска да пусне нова късметлииска темичка

# 748
  • Мнения: 520
Не знам как  Sad

Заповядайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=708335.new#new

Последна редакция: вт, 12 мар 2013, 12:46 от Djudjeto

Общи условия

Активация на акаунт