107-мо ОУ-кои ще са учителите на първокластници 2013/2014г.?

  • 4 510
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 512
Може ли да ми дадете мнение за тях?
А знаете ли дали само в това училище, математиката се учи по друга система или има и други такива училища?
Ще имам първолак и му търся училище, ще ми се да е с математическа насоченост. Друго, което ме интересува, дали има извънкласни занимания, разни танци и др.

Последна редакция: чт, 25 апр 2013, 10:23 от Фран Джонсън

# 1
  • Мнения: 819
Това училище многократно е коментирано!Поразровете се в старите теми,има посочени и някои от преподавателите,които ще поемат тази година първокласниците!
Сещам се за Албена Димитрова(руска паралелка).Имайте предвид,че дори и да ви приемат, изобщо нямате право на избор на преподавател.За допълнителните дейности разгледайте сайта им и по-специално проект "Успех"

# 2
  • София
  • Мнения: 512
Прочетох старите теми, не пише нищо за учителите, които ще поемат сега първокласниците или поне аз не намерих.

Благодаря все пак

# 3
  • Мнения: 222
От колко часа ще се заредите да подавате документи? Ако някой знае миналата година каква е била организацията нека да сподели

# 4
  • Мнения: 5
Здравейте,ще бъда много благодарна за отзиви за учителите,които сте водят 1-ви клас тази година в 107у-ще.То дано въобще да се класираме там,но да съм подготвена предварително.Благодаря

# 5
  • Мнения: 819
Учителките,които ще водят 1 клас за учебната 2013-2014 са:
Антоанета Янева
Марияна Кирязова
Албена Димитрова
Румяна Гьорева
Г-жа Албена Димитрова вероятно ще води паралелката с руски език

# 6
  • Мнения: 143
И аз също бих искала да разбера, ако има някой мнения за учителките. Или специално за Антоанета Янева. Благодаря.

# 7
  • Мнения: 222
Здравейте, Ние сме едни от щастливците приети в 107 и класна ще ни я Кирязова. Моля ако някой има впечатления да сподели. Макар, че знам, че колкото родители има толкова са и различни мненията, но все пак ще се радвам на споделени коментари

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте ,
Ние също сме от щастливците приети в 107 ОУ с класен ръководител Марияна Кирязова.
Моля Ви, дайте мнение за г-жа  Кирязова Simple Smile Прегледах от последната до първата тема, няма нищо свързано с тази тема. Благодаря Ви !!!!!!!

# 9
  • София
  • Мнения: 162

това успях да изровя от стара тема от 2009.
не е много - лаконично, но обнадеждаващо.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381890.msg12452038;topicseen#msg12452038

дано се включат майки с по-пресни впечатления

# 10
  • Мнения: 357
Здравейте, опитах да започна нова тема, както съветва системата с червени букви за теми, по които не е писано повече от 120 дни. Дадоха ми линк към тази, а сега и тук същото предупреждение.
Виждам, че търсите мнения за конкретни преподаватели за първи клас в 107-мо. Вече предполагам имате лични впечатления и бих искала да ви помоля да ги споделите.
Вече са минали и родителски срещи. Ще се радвам да чуя впечатленията ви от преподавателите, отношенията в училището, следобедните занимания за първокласниците. Как намирате самата програма?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 724
записвам се да чета. Междувременно към приетите- защо се насочихте към 107-мо? Има ли занимания по спорт и други извънкласни дейности?

# 12
  • Мнения: 5
Моля, пишете как са вашите първокласиници вече като е започнала годиниата.
Особено ме интересува за руската паралелка. По колко часа имат руски, сериозно ли е?
Също как премина самото кандидатстване? Трябва ли да се чака с дни?
Какви са шансовете да ни приемат ако не сме от района?
Благодаря!

# 13
  • Мнения: 115
Здравейте,
ако е удобно, бихте ли споделили как мина подаването на документи миналата година - първокластници 2013/2014г. Сега е наш ред да се ровим и да събираме информация за училищата, опашките и всичко свързано с първи клас.  bouquet

# 14
  • Мнения: 21
Тази година все още не са обявени условията за прием в първи клас. Като правило записването започва в първия ден на пролетната ваканция, за да не се пречи на учебния процес. Тази година може да има промяна на условията за прием, тъй като миналата чакането е било убийствено (записването започна на 29.03., а родители имаше още от 26.03.) Което, според мен, е безумие. Информация за записването едва ли ще има по-рано от началото на март.

Общи условия

Активация на акаунт