Крем за около очи - V тема

  • 99 340
  • 741
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 303

Обещах и споделям-
]http://www.hk.boots.com/en/no7-protect-and-perfect-intense-eye-cream-15ml.aspx]
За тъмни кръгове и торбички под очите. Peace

На тази фирма много ми похвалиха и серума:

# 586
  • Мнения: 1 262
Крем за очи против бръчки на Биотен - много хубав - подхранва добре без да е мазен, но не е и прекалено сух, не щипе, не люти - идеален.  Heart Eyes

# 587
  • Мнения: 2 846
Крем за очи против бръчки на Биотен - много хубав - подхранва добре без да е мазен, но не е и прекалено сух, не щипе, не люти - идеален.  Heart Eyes


На мен този също ми харесва. Simple Smile

# 588
  • Мнения: 202
много ми похвалиха в една аптека ето това:
http://www.lierac.bg/dioptigel-1.html
дали някой има впечатления от Вас newsm78  bouquet

# 589
  • Мнения: 18
От няколко дни съм с този серум
Скрит текст:
който ползвам самостоятелно - странно се чувства кожата ми, леко ми лепне около очите и ми се опъва кожата, дали е подходящ за 30г.?


Серумът е хидратиращ и стягащ - оттам идва това опъване. Ако кожата ти позволява, може да опиташ да нанасяш отгоре крем, за да се тушира опъването. То и по принцип е препоръчително серумите да не се ползват самостоятелно. А дали е подходящ зависи от нуждите на кожата и състоянието на околоочния контур.  Peace


 Reiny, благодаря  Hug
Ще опитам с крем над серума, въпреки че сякаш свикнах и не ми е така опънато и лепнещо Simple Smile

# 590
  • Австрия
  • Мнения: 2 321
много ми похвалиха в една аптека ето това:
http://www.lierac.bg/dioptigel-1.html
дали някой има впечатления от Вас newsm78  bouquet

Имам впечатления. На моите торбички не се отразява.. за съжаление. В интерес на истината, пробвах кремчето в разстояние на 3-4 дни, сутрин и вечер, но мисля, че е достатъчно, за да се прецени въздействието..  Peace

# 591
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Нищо особено не е Диоптигел, ползвала съм го.

При това аз имам само леки сенки под очите, ако не съм си доспала и други проблеми нямам.
Щом при мен не действа, представям си при хора с по-сериозни торбички как ще е.

# 592
  • Мнения: 1 986
И аз не забелязвам някакви забележителни резултати от Диоптигел, но в съчетание с тази маска на Гернетик, както и Шуслерови соли нр. 8 и нр. 10, успявам да намаля подпухналостта на клепачите, макар и не на 100%, но в пъти по-добре от преди.

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Привет, момичета!
Препоръчайте ми някакъв крем 30+, да не е гелобразен, против бръчки, че дори, ако оказва влияние на фини такива, би било чудесно. В момента ползвам на Рок и Плантерс, но искам нещо различно. Нося очила и от присвиването на очите вече се забелязват фините линии, в съчетание с това, че минах 30те, положението никак не ми харесва. Като цена - около 50 лв.

# 594
  • Мнения: 1 206
Дриймър, аз мисля да си взема това http://www.otc.bg/sc/product.php?ProductID=3687

# 595
  • София
  • Мнения: 20 208

 Reiny, благодаря  Hug
Ще опитам с крем над серума, въпреки че сякаш свикнах и не ми е така опънато и лепнещо Simple Smile


 Hug
Опитай и после да споделиш дали го чувстваш по-добре. Ако продължава да не ти е комфортно, може би просто не е "твоят" серум.  Peace

# 596
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Взех си Uriage Isoliss. Дано да ми хареса.

Скрит текст:

# 597
  • Мнения: 1 206
Крем за очи против бръчки на Биотен - много хубав - подхранва добре без да е мазен, но не е и прекалено сух, не щипе, не люти - идеален.  Heart Eyes



Подкрепям с две ръце, супер го е описала Ейлиън, кожата е сочна/както беше споменато някъде от не помня кой Flutter/, подхранена, перфектен е за под грим. Сега си взех и дневния от същата линия, има фактор 15, да видим как ще е. Смущава ме цената, прекалено ниска за качеството.. Опитвала съм и скъпи, и по-бюджетни брандове, които ми се струва работят само на повърхността, верно, прикриват, озаряват, но бръчиците само се тушират визуално. След снемане на грима, околоочният контур е пак в изходно положение. Докато с това кремче, поне на първо четене, кожата е обгрижена. В нета има малко инфо изобщо за Биотен, знам че е Гръцка марка, иновативни са, с натурални съставки работят. С ББ крема не се разбрах изобщо, както и с околоочния с хайвер.

# 598
  • София
  • Мнения: 4 789
Взех си Uriage Isoliss. Дано да ми хареса.

Скрит текст:

На мен много ми харесва. И коректорът ми перфектно си пасна, направо удължи трайността. Достатъчно ми хидратира, а и някак много хубаво ми се изглади кожата с него. От предишния ми крем на korres и diopticalm беше станал някак странен, все едно потъмняла леко кожа с едни дребни релефни точици ( не знам как да го опиша, не е милиум) и първи фини линии. С това кремче за през деня и едно на Алверде вечер направо светна и се опъна кожата.

# 599
  • Мнения: 3 499
Единият ми горен клепач от време на време подпухва, особено сутрин. Смятам да си взема този крем -  http://www.enzo.bg/dior/capture-sculpt-10-ochen-khidratirassh-i- … hki-vidove-kozha/ Някой да има впечатления от него? Приемам и други предложения за крем, подходящ и за горни клепачи. Другият ми вариант е ФИЛОРГА - OPTIM EYES, но ми се вижда лекичък, не съм сигурна, че е подходящ за зряла кожа.

Общи условия

Активация на акаунт