ШЕСТИ КЛАС привършвам аз - тема № 35

  • 43 326
  • 747
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 942
Добре дошли в новата ни тема!
Архив - темите на набор 2000:
Преди училище:
тема 1 - Предучилищници, тема 2 - Предучилищници, тема 3 - Предучилищници
Първи клас:
тема 4 - Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас, тема 5 - Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас, тема 6 - Първокласници, тема 7 - Първокласници, тема 8 - Първокласници, тема 9 - Първокласници, тема 10 - Първокласници, тема 11 - Първокласници, тема 12 - Първокласници, тема 13 - Първокласници, тема 14 - Първокласници, тема 15 - Първокласници, тема 16 - Първокласници, тема 17 - Първокласници във ваканция
Втори клас:
тема 18 - Второкласници ура!!/Набор 2000/, тема 19 - Второкласници, тема 20 - Второкласници, тема 21 - Второкласници, тема 22 - Второкласници, тема 23 - Второкласници, тема 24 - Второкласници
Трети клас:
тема 25 - Раничката стегнах аз, вече съм във ТРЕТИ клас, тема 26 - Раничката стегнах аз, вече съм във ТРЕТИ клас, тема 27 - Таблицата зная аз, вече съм във ТРЕТИ клас, тема 28 - Всички пазят тишина в ТРЕТИ клас не е шега
Четвърти клас:
тема 29 - Четвъртокласници Успех, тема 30 - Четвъртокласници
Пети клас:
тема 31 - Петокласници сме ние и от учене не се боиме!, тема 32 - В ПЕТИ КЛАС всичко ново е за нас, тема 33 - ШЕСТОКЛАСНИЦИ ,
Шести клас:
тема 34 -В ШЕСТИ КЛАС внимавам в час

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ:
История славянобългарска
Разни общи неща:
Министерството рече и отсече - за ваканциите 2012/2013
Изпитни материали и решения - от сайта на Министерството
Учебници, помагала и други полезни неща
ВЪНШНО ОЦЕНЯВАНЕ, ТЕСТОВЕ, КАНДИДАТСТВАНЕ В ГИМНАЗИИ:
Тестовете на школа РЕГАЛИЯ
Тестове - за любознателни деца и амбициозни майки
Математика:
Математика за всеки
Формули по математика
Състезания по математика, информатика, информационни технологии  … ка през 2011/2012
Най-добрият математически форум www.math10.com - 6-кл нужда от п … мощ по математика
Видео уроци по математика - за майките, на които не им се занима …  обясняват задачи
Национален образователен портал - програми за 6 кл.
Математически конкурси
Български език и литература:
Полезен речник
Как се пише
Да пишем правилно
On-line тестове по български език за 6 клас
Читанка - търсачка за текстове
Английски език:
Неправилни глаголи в английския език
on-line тест
ИТ:
ИТ за 6 клас (изисква регистрация)
История и география:
Най-важните дати и години
Тестове по История (помагало)
Българско възраждане и не само
Тест по География
Човекът и природата:
Опити, презентации и тестове по ЧП, Физика, Химия, Биология
Музика в 6 клас:
Badinerie - Бах
Tritsch-Tratsch-Polka - Щраус син
Radetzky March - Щраус - баща
Мagyar tánc 5 - Брамс
Граовско хоро
Еленино хоро
Hava nagila
Калинка
Santa Claus Is Coming To Town
Дилмано Дилберо
Хубава си моя горо

(давайте още полезни неща, ако знаете)

Последна редакция: пн, 08 апр 2013, 22:43 от Sash

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Привет,първа съм  Flutter....Относно великденските почивки,не ги виждам в графика,затова и попитах в предишната тема...и  разбрах,че са от 1.05-6.05.13

# 2
  • София
  • Мнения: 6 210
Саш, мерси за темата  Hug!
Линковете в първия пост често са ми били полезни.

Аз продължавам да съм във ваканция, сигурно й се радвам повече от детето, но ставането сутрин ми разгонва фамилията! А дребното е на зелено тази седмица, което значи поне половин час повече сън  Mr. Green.

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
запис по нощите и от мен.
дивакът е на зелено от днес, в Хисаря. питам как е : "бива" с отегчен тон. да видим...

# 4
  • София
  • Мнения: 6 210
Елит и нашите са там! Кажи сега, че са в Аугуста  Laughing?

# 5
  • Мнения: 2 450
  За да съм полезна в новата тема-линк към сайта на школа "Регалия".Ползвам оттам тестове за 6 клас!  http://www.regalia6.com/ucRegalia/regalia_files/test_6kl.htmlм

# 6
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
там са... ама не съм разбрала да учат в едно училище Thinking
колко ли хлапета са събрали там Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 6 210
Мисля, че не учат в едно училище, но хотелът е огромен и наистина сигурно са събрали много деца!
Завиждам им! Много харесвам Хисаря, а и ще се разходят до доста места - Старосел, Карлово, Калофер, Сопот... Учителката им по история е с тях и ми се струва, че ще научат или поне ще се подсетят за много учени вече неща.

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
дано.
днес трябваше по път да ходят до Казанлък - музеи, гробница... не са били - директно в хотела.
ама са си за завиждане иначе Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 6 210
Може да е било дъждовно времето. На РС учителките казаха, че ще решават в движение как да организират посещенията, нали автобусът и екскурзоводката са с тях постоянно. Ако е дъждовно сутрин - ще учат и ще играят, а следобед ще обикалят забележителности например.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 942
Roo Roo, много благодаря, полезно нещо. Добавих го, като открих нов раздел. Ако знаете други интересни и полезни, давайте да ги добавим там.

Вени***, ЕлиТ, да не излезе, че седите на един чин по родителските срещи и да не сте знаели това  Joy

Doli, не бях забелязала, че във ваканциите не са включени и официалните празници. Всъщност тази информация се оказва доста ненужна и неактуална. Сега и покрай изборите ще има пак някакви почивни дни сигурно. А може и заради матурите да има. Сещам се за един полезен календар, който съм виждала в блога на едни навитаци  Laughing. Там има интересни съвети как да съчетаваме официалните почивни дни и с минимум взети отпуски да ги сливаме - много полезно. Ето линк.

Последна редакция: пн, 08 апр 2013, 22:27 от Sash

# 11
  • Мнения: 2 037
там са... ама не съм разбрала да учат в едно училище Thinking
колко ли хлапета са събрали там Crazy

И нашите дребосъци са там. Така като ви чета, направо се радвам, че моето малкото си е вкъщи - с бесни тийнове в един хотел няма да е лесно  Grinning
Да се държат туристите от Израел, редовни посетители на хотела.  Joy

През май месец има не повече от 15 учебни дни.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Sash,много полезен линк   bouquet

# 13
  • Мнения: 266
Привет и от мен в новата тема  Grinning

Относно почивните дни през м.май - скоро четох във вестника , че ще учат 16 дни, а ще почиват 15 д.  Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 416
И завършвайки шести клас да му мислят в седми  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт