"Японското чудо" - тема 23

  • 54 999
  • 740
  •   1
Отговори
  • Бостън
  • Мнения: 13 632
Японско чудо





1 -ви ден

Закуска - горчиво кафе                                                                                 

Обяд - две твърдо сварени яйца 

Вечеря - парче месо, салата с лимон 


2-ри ден

Закуска - чаша горчиво кафе, парче сухар   

Обяд - две твърдо сварени яйца                                   

Вечеря - парче шунка, салата, чаена чаша кисело мляко 



3-ти ден

Закуска - чаша горчиво кафе   

Обяд - зеленчуци , плодове

Вечеря - две твърдо сварени яйца



4-ти ден

Закуска - чаша горчиво кафе                                 

Обяд - 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови 
                               
Вечеря - две твърдо сварени яйца, шунка , салата



5-ти ден

Закуска - чаша горчиво кафе
 
Обяд - риба печена с домат
 
Вечеря - прескача се 



6-ти ден

Закуска - чаша горчиво кафе                 
 
Обяд - две големи парчета пилешко месо                                                 
 
Вечеря - две твърдо сварени яйца и настърган морков 



7-ми ден

Закуска - чаша горчиво кафе 

Обяд - парче месо, плод

Вечеря - по желание 



Продължителността е 14 дни
Кафето може да се замени с чай без захар.
През първата седмица ще намалите теглото си
от 5-7 килограма. През втората седмица ? с по
500 грама всеки ден. Не трябва да се консумират
сол, захар и алкохол. От 7 до 14 ден диетата се
повтаря в същия ред. Стриктно изпълнената диета
гарантира 3 години запазване на постигнатото тегло.
Тези които не могат да издържат когато огладнеят
много да си хапнат един плод или зеленчук.


21 тема

22 тема

# 1
# 2
  • Мнения: 637
markizzz, твоят режим по-различен ли е?

# 3
  • Мнения: 14
да,третият ден за вечеря хапвам освен яйцата,месо и салата.Петият ден при мен е настърган морков с лимон,а за седмият ден тук пише по желание,незнам вие какво хапвате,но при мен е позволено да се хапва всичко... Grinning

# 4
  • Мнения: 14
съжалявам.но сега се загледах тук е дадено на ден 4 два пъти яйца.според мен вечерта се пропускат.поне при мен е така и на ден 6 за обед освен месото има и салата

# 5
  • Мнения: 637
markizzz, така, както я обясняваш, това е първият вариант, който съм срещала преди около 7г. в един сайт, но сега, уви, не успях да открия. newsm78

# 6
  • Мнения: 637
Намерих я:  Party http://www.dnes.bg/index/2005/02/21/iaponsko-chudo-dietata-na-st … ne-zeleuegyr.2133
Надявам се, че няма да ми изтрият поста!  Praynig

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 231
Днес ми е пети ден, свалила съм 1,5 кг. Много малко ми се струват надявах се на 3 поне, а имам да свалям 15.😿

# 8
  • Мнения: 637
yana_kuncheva и за мен е 5ти ден, а съм свалила само 800 грама!  Важното е, че вървим надолу. Няма как за една седмица да унищожиш всичко излишно. Следи сантиметъра, той е най-верен.

# 9
  • Мнения: 14
 judie аз съм я правила преди десетина години и знам.че има ефект.но за жалост я загубих.помня я наизуст само до третия ден...и сега като влязох се удивих колко интерпретации има.При моя вариант дори първия ден вечеряш салата с лимон без месо...както и да е толкова за вариантите.успех ви желая и на двете и не се отчайвайте и аз имам мн да свалям.днес ми е осми ден и мисля колкото издържа да я направя.снощи си хапнах доста и се почувствах ужасно.малко по малко ще успеем.както казва съпругат ми пътят е дълъг.но все от някъде се започва.първата крачка е важна...доволна съм засега от себе си.че психически издържам.но определено при мен бремеността си казва тежката дума.преди да родя гледката за една седмица такъв глад щеше да е перфектна.но...реалността е друга...

# 10
  • Бостън
  • Мнения: 13 632
Абе хора, наистина ли мислите, че 3 салата повече или по-малко или +-2 яйца и 1 морков могат да имат драматичен ефект върху крайния резултат  newsm78

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 231
Да попитам само как изкарвате вечерта на 5 ден. За вечеря дали мога да хапна някой зеленчук. На обяд ядох риба с домати от консерва.

# 12
  • Мнения: 14
Да попитам само как изкарвате вечерта на 5 ден. За вечеря дали мога да хапна някой зеленчук. На обяд ядох риба с домати от консерва.
аз лично на вода карам само и обядвам малко по-късно като час.Според мен ако не си гладна по-добре не яж и пий мн вода,за да не ти стане лошо.Иначе в някои варианти е позволено,успех.

# 13
  • Мнения: 637
Днес нямах възможност за печена риба, затова си взех пилешка пържола с малко задушени зеленчуци. Ако не смъкна, няма и да кача. Иначе от понеделник съм свалила по 1 см от всяко бедро, а колегите  днес ми направиха комплимент,че съм отслабнала Simple Smile Simple Smile

# 14
  • Мнения: 14
ето го и моят отчет за днес 10 ден-от последния път.в който се теглих не съм свалила нищичко.т.е за 3 дни. малко ми стана криво да си призная,но ще видим накрая като я приключа какво ще стане.По дрехите усещам доста голяма разлика,но кантарът мълчи...сега съжалявам,че не си измерих точните мерки в началото...да ви кажа леко съм отчаяна,незнам как ще ги свалям тези килограми  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт