Ще имам близнаци! Тема с продължение 29

  • 31 932
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250
Добре дошли на всички бъдещи двойни и тройни мами!
Лека бременност и най-прекрасните бебенца накрая!  



Ето какво става в коремчетата ви:








Линкове към предишните теми:



Линкове към бебешките  теми:



Последна редакция: ср, 22 май 2013, 22:24 от Five magnificent

# 1
  • Мнения: 765
Браво, Файв! Мерси за новата тема!

май съм първа, за пръв път ми е, каква емоция!  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 6 142
Five magnificent , мерси!   bouquet

bebe_may, честито! Да са живи и здрави Елисавета и Захари!   bouquet Много ми харесват имената.  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 12 231
 Hug
Канари ако искаш ми се обади  Simple Smile

Последна редакция: ср, 22 май 2013, 22:34 от Aila

# 4
  • Мнения: 250
А, за нищо Simple Smile Успях навреме да се включа, по принцип следя кога наближава 50 страница, нещо се отплеснах днес.

Честита радост(и грижа) на Надежда и Bebe_may, много се радвам като има бебевалеж. А днес деня ми не беше много късметлийски, зарадвахте ме определено. А Захари като прочетох и се сетих за Захари Бахаров, преди да си пусне 10-те косъма да растат ми беше сред доста симпатичните водещи.

Канари, аз имах и двата пъти запушени канали и ми бяха на камъни гърдите. Помогна само гореща вода от 2-3 бойлера, водата беше толкова гореща по едно време, а аз не я усещах изобщо като такава. Но след това много ми олекна и кърменето потръгна.

С новата тема да има още радости.

Последна редакция: ср, 22 май 2013, 22:40 от Five magnificent

# 5
  • Мнения: 765
Моята възглавница за кърмене беше такава, мека и съвсем удобна:


Също и бебето спеше вътре често, ето така:

Последна редакция: ср, 22 май 2013, 22:38 от tralala81

# 6
  • Мнения: 7 803
и аз съм с такава възглавница, с тези твърдите не се сприятелих миналия път

# 7
  • София
  • Мнения: 1 714
Цоп и аз ... Утре най-добре...че вече наистина е неудобно,а аз съм смазана.

# 8
  • Мнения: 89
Записче и от мен
мерси за темичката   bouquet

# 9
# 10
  • Мнения: 3 638
Запис и от мен в новата тема  Simple Smile

Честито на всички майки за прекрасните и големи бебенца и много радост с тях!  Heart Eyes  bouquet

Канари, малко търпение и ще отминат трудностите в първите дни  Hug Не се притеснявай за спада в теглото, нормален е, а и при майки, които са получавали и вливане на течности или медикаменти при раждането, може да има и по-голяма загуба на тегло при бебенцата, защото и те са "поели" повече течности.  Peace

Надежда, , чудесно е това, което споделяш за насърчаването на кърменето!

Ние сме в чужбина и нямам много нет, но ще се опитвам да следя!  Hug

# 11
  • Мнения: 6 624
Здравейте,

Май емоциите и болките са ми в повече, та няма заспиване. Да ви споделя какво се случва с нас.  На всеки 3 часа ми слагат бебетата на гърдите, единия засуква и си суче, но другия не ще та не ще. Галям зор, бутаме му зърното в устата, но плюе. Но ще го науча аз със упоритост. А до момента още не ми е тръгнало нищо, акушерките пробваха, стискаха ме, но още няма. Въпроса е сега да ги научим да сучат, пък те после ги дохранват докато не ми тръгне коластрата или млякото.

Канари мила, това което ти се случва са най-големите ми страхове, но съм сигурна, че с помощтя и съветите на момичетата тук, както и педиатрите в клиниката, нещата ще се наредят. Стискам палци!

А да ви кажа, че купона вкъщи се е вихрил до преди малко, таткото наистина е на седмото небе.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 714
И при мен е така-едната категорично откаЗва,мъчиха я всички Sadднес ще помоля и консултантката дая помъчи.че и от шише не ще кърмата ми...инатливка

# 13
# 14
  • Мнения: 2 483
Kanari, кърма не ще, а АМ пие ли?

Общи условия

Активация на акаунт