Balea, Alverde, Catrice, Essence - 11 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 63 727
  • 705
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 17 546
В предишната тема някой питаше за фдт на Алверде. Три вида съм ползвала и трите са изключително леки, по-скоро тониращ крем, но освежават тена. За талк не знам нищо обаче и дори не ми е ясно как се познава, че в някой фдт-ни има талк. Но той е минерал и не виждам с какво би бил вреден.

Благодаря за темата!  bouquet

# 2
  • Мнения: 77
Някой ползвал ли е компактния фдт на алверде? Чудя му се  newsm78
http://3.bp.blogspot.com/-qT1r1DPh83s/UTPFSd9clGI/AAAAAAAALMs/UN … s640/DSC09332.JPG

# 3
  • Мнения: 10
От преди няколко дни,и нещо не съм очарован от аромата,иначе върши работа,като за 2,55лв.,някой има ли отзиви изобщо за дезодорантите на Балеа?

# 4
  • София
  • Мнения: 22 735
Благодаря за новата тема!  Добре заварили! Simple Smile  bouquet

И какво сега, в понеделник май ще тичаме до шоурума на Essence?!  Grinning newsm78

# 5
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Благодаря за новата тема!  Добре заварили! Simple Smile  bouquet

И какво сега, в понеделник май ще тичаме до шоурума на Essence?!  Grinning newsm78


тичай бързо ,че бяха останали само две бройки  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 22 735
Благодаря за новата тема!  Добре заварили! Simple Smile  bouquet

И какво сега, в понеделник май ще тичаме до шоурума на Essence?!  Grinning newsm78


тичай бързо ,че бяха останали само две бройки  Peace



О. сега едва ли работят! А утре - абсурд! Simple Smile Понеделник е моя ден!  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 974
Момичета, в ДМ има ли Catrice или са само в Лили?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 155
От преди няколко дни,и нещо не съм очарован от аромата,иначе върши работа,като за 2,55лв.,някой има ли отзиви изобщо за дезодорантите на Балеа?
Аз имам део спрея с кокос и тиаре и просто няма такъв аромат Heart Eyes издържа много време, аз съм много доволна Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 22 735
Момичета, в ДМ има ли Catrice или са само в Лили?



Търси ги само в Lilly.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 888
Ползвала съм фон дьо тен на Alverde, не бях очарована, стои леко изкуствено на кожата и не се слива с тенът, трудно се нанася и има силен аромат, който не ми харесваше. Проблема с продуктите на Alverde e, че 1 месец след като се отворят се развалят от натуралния състав. А и в ДМ трудно се намира неотваряна опаковка на козметиката на Alverde и от други марки също. При условие, че има тестери, всичко е опустошено, гнуслива съм и вече ги избягвам за декоративна козметика.

В  Lilly срещу военно-медицинска академия няма такива отваряни продукти, всичко е с предпазни стикери и се следи за хигиената в магазина, което е много важно за мен.
В Lilly до Пирогов са по-немарливи и вечно са им прашни продуктите - део спрейове, стикове, душ гелове, лосиони и т.н.

# 11
  • Мнения: 19
Аз имам део спрея с кокос и тиаре и просто няма такъв аромат Heart Eyes издържа много време, аз съм много доволна Peace

И аз съм много доволна от спрея Peace , но не мога да намеря душ-гела от серията - дали изобщо се внася у нас?

# 12
  • Мнения: 888
Аз имам последен запас от макаронения део спрей с шоколад и смокиня, много е хубав, жалко че същият лосион отдавна ми свърши, а вече го няма по магазините. И лосионът с пъпеш миналото лято беше уникален.
Това лято с това манго не ме впечатлиха Balea.
Търся део спрей, който да ухае на чисто и нещо като сапун, такъв беше белият Nivea преди 10 години.  Оригиналният Dove леко се доближава на това което търся, но не е същото.
Део спрея на Balea sensitive, дали няма подобен аромат?

# 13
  • Мнения: 3 638
HAPPY_QUEEN кой е този серум? Снимка може ли   bouquet

# 14
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
За да не е само запис, сякаш мярнах от 30+ серията серума в предишните постове. И цената отговаря. С Годжи бери е серията, но има и флуид с друго нещо зърне...  не се сещам и и доматен крем в същата серия. Виж на dme.de > марки> alverde > кремове> 30+

Общи условия

Активация на акаунт