Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 219

  • 38 675
  • 724
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048







ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   










ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







   






ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: сб, 27 юли 2013, 17:58 от mariana51

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=623668980986966&set= … ype=1&theater

Ето и превода от английски - от Engin Akyurek Universal Fans Club:
"Енгин Акюрек, дълго време беше на курсове по актьорско майсторство в Англия. На въпрос на репортера, за разлика от много други актьори, той не отговори, че е затрупан с няколко нови проекта, които разглежда. Вместо това той каза "Аз имам филм който предстои. Освен него нямам други проекти и други предложения." Енгин Акюрек беше много искрен и продължи: "Ще бъде глупаво от моя страна да кажа, че съм затрупан с проекти или, че избирам най-подходящия." Той се качи в колата и си тръгна.

# 3
  • Мнения: 258
Защо има две теми с еднакви номера - 218?  newsm78

# 4
  • Мнения: 23 212


Нова тема - хубаво е винаги да има местенце / дори и само виртуално / където да се срещнеш с хора имащи твоите интереси !

Да се надявам, че новата тема ще бъде наистина приятно място за отмора и споделяне само на позитивни неща, защото реала ни предоставя ежеминутно всякакъв негативен материал.

Нека тук бъде мястото за среща с таланта на Енгин - да коментираме ролите които е изиграл и с какво ни е обогатил.

Нас си няма какво да "разискваме" - за толкова време заедно, смятам, че достатъчно сме се опознали.

На пишещите и четящите - приятни минути и часове заедно !

# 5
  • София
  • Мнения: 903


Да се надявам, че новата тема ще бъде наистина приятно място за отмора и споделяне само на позитивни неща, защото реала ни предоставя ежеминутно всякакъв негативен материал.

Нека тук бъде мястото за среща с таланта на Енгин - да коментираме ролите които е изиграл и с какво ни е обогатил.

Нас си няма какво да "разискваме" - за толкова време заедно, смятам, че достатъчно сме се опознали.

На пишещите и четящите - приятни минути и часове заедно ![/b][/color]

Присъединявам се напълно към думите на Марта.   bouquet

Въпреки че много се съмнявам всичко това да се случи.

# 6
  • AMS
  • Мнения: 6 419
Честита, нова тема, момичета!!! newsm18 newsm18 newsm18
Благодаря на домакинята!!!   bouquet
Нека я изпишем с истинските си имена/никове!!!



"Аз имам филм който предстои. Освен него нямам други проекти и други предложения. Ще бъде глупаво от моя страна да кажа, че съм затрупан с проекти или, че избирам най-подходящия."


Благодаря на Енгин за тези думи!!! Чаках ги толкова дълго!!! Адмирации за откритата позиция!!! Именно такъв го харесвам най-много!!! Дано каже в интервю повече!!!

# 7
  • Мнения: 23 357



В оригиналната новина не се говори за филм. Думите на Енгин са : "Имам участие в пиеса, което продължава, извън това нямам нито проект, нито предложения."

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048


"Ще бъде глупаво от моя страна да кажа, че съм затрупан с проекти или, че избирам най-подходящия."



Бъдете оптимисти. може да не е затрупан, може да има само един проект "Джевдет бей и синове".
Нека чашата да е наполовина пълна, отколкото наполовина празна.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048



В оригиналната новина не се говори за филм. Думите на Енгин са : "Имам участие в пиеса, което продължава, извън това нямам нито проект, нито предложения."


Оригинала е на турски - там пише - външен проект, каквото и да значи това.

Последна редакция: сб, 27 юли 2013, 20:38 от mariana51

# 10
# 11
  • Бургас
  • Мнения: 405
Привет в новата тема !
 

# 12
# 13
  • Мнения: 917


                       

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=639608466050405&set= … ype=1&theater

Ето още един превод на английски, който е по-ясен - от фейса на Engin Akyurek USA Fans:
Енгин Акюрек бе забелязан оня ден в Бебек-Истанбул и отговори на няколко въпроса за вестник. За разлика от много други актьори вместо да каже: Преглеждам много проекти, той заяви: "В момента имам един проект и освен него нямам нито предложения за проекти, нито сценарии."
Той беше много дружелюбно настроен и искрен: "Ще бъде глупаво от моя страна да ви кажа, че съм засипан с проекти от които трябва да си избера." После се качи в колата и продължи да се наслаждава на деня.
Скрит текст:
Engin Akyurek was seen Bebek/Istanbul the day before yesterday and answered question for newspaper. Unlike any other actors instead of saying I am looking into many project he said "I have one ongoing project other than that no offer of projects or scenarios so far "
He was very friendly and genuine " It will be absurd for me to say I have drowned in project and I am going to pick one" Then he get into his car continue to enjoy his day .

Общи условия

Активация на акаунт