Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 219

  • 38 679
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 642


Една хубава мелодия с хубави моменти на хубави герои от хубав филм сниман в един красив град!

# 16
  • Мнения: 1 007


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=639608466050405&set= … ype=1&theater

Ето още един превод на английски, който е по-ясен - от фейса на Engin Akyurek USA Fans:
Енгин Акюрек бе забелязан оня ден в Бебек-Истанбул и отговори на няколко въпроса за вестник. За разлика от много други актьори вместо да каже: Преглеждам много проекти, той заяви: "В момента имам един проект и освен него нямам нито предложения за проекти, нито сценарии."
Той беше много дружелюбно настроен и искрен: "Ще бъде глупаво от моя страна да ви кажа, че съм засипан с проекти от които трябва да си избера." После се качи в колата и продължи да се наслаждава на деня.
Скрит текст:
Engin Akyurek was seen Bebek/Istanbul the day before yesterday and answered question for newspaper. Unlike any other actors instead of saying I am looking into many project he said "I have one ongoing project other than that no offer of projects or scenarios so far "
He was very friendly and genuine " It will be absurd for me to say I have drowned in project and I am going to pick one" Then he get into his car continue to enjoy his day .

Мариянка, благодаря много, много, много  Hug
 txtloves

# 17
  • Мнения: 2 645
Здравейте,само да кажа,че съм съгласна с написаното от Таня. newsm10
Не ви чета редовно,но и аз като Mr.D.,който и да е той,чета скандалите ви.И до известно време се забавлявах на ваш гръб,но вече ми е жал,не ми е смешно.И преди е имало момичета на различно мнение,имало е спорове,дискусии,симпатии,антипатии.Но днес тук блика от омраза и злоба.Жалко за някои,че хабят интелекта си в такава форма.
Кой на кого е длъжен да дава обяснения за личния си живот,да казва кой кой е.Някой казал повече за себе си и ще го изядете с парцалите.А той по-лош ли е от този дето не е казал нищо,пък има претенции.И много от тия с претенциите пишат с различни никове.И се чудя колко ви е готино в реала,пък не можете да се откъснете от виртуала.В тази тема лъжец номер 1 не е Марица.Нейното име е друго.И в момента е марионетка на определени хора. Няма да е лошо да се замислите върху написаното от Марта.За всички ви ще е добре. Peace

Оказва се,че за момента Енгин няма други предложения.Странно е,като се има предвид колко силен е интересът към него от страна на зрителите.Но да се надяваме,че това ще се промени или че думите му са пак като следствие от някаква стратегия да се пази всичко в тайна докато не се подпишат договори. Пожелавам мир на всички!

                  

# 18
  • AMS
  • Мнения: 6 435

Прекрасен Енгин!!!  txtloves


Последна редакция: сб, 27 юли 2013, 20:23 от di...va

# 19
  • Мнения: 1 007
Здравейте,само да кажа,че съм съгласна с написаното от Таня. newsm10
Скрит текст:
Не ви чета редовно,но и аз като Mr.D.,който и да е той,чета скандалите ви.И до известно време се забавлявах на ваш гръб,но вече ми е жал,не ми е смешно.И преди е имало момичета на различно мнение,имало е спорове,дискусии,симпатии,антипатии.Но днес тук блика от омраза и злоба.Жалко за някои,че хабят интелекта си в такава форма.
Кой на кого е длъжен да дава обяснения за личния си живот,да казва кой кой е.Някой казал повече за себе си и ще го изядете с парцалите.А той по-лош ли е от този дето не е казал нищо,пък има претенции.И много от тия с претенциите пишат с различни никове.И се чудя колко ви е готино в реала,пък не можете да се откъснете от виртуала.В тази тема лъжец номер 1 не е Марица.Нейното име е друго.И в момента е марионетка на определени хора. Няма да е лошо да се замислите върху написаното от Марта.За всички ви ще е добре. Peace

Оказва се,че за момента Енгин няма други предложения.Странно е,като се има предвид колко силен е интересът към него от страна на зрителите.Но да се надяваме,че това ще се промени или че думите му са пак като следствие от някаква стратегия да се пази всичко в тайна докато не се подпишат договори. Пожелавам мир на всички!


Благодаря за поста, присъединявам се към казаното. Надявам се, че всеки който има някакъв проблем с разни хора, ще го решава другаде. Тук темата е само Енгин Акюрек.

Последна редакция: сб, 27 юли 2013, 19:52 от AureliaFelix

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 903


Таня, коригирай се , моля, в изводите, които правиш. Грозно е да измисляш неказани определения.
Никой не е казал, че някой е психично болен. Върни се и прочети постовете.

Аз не съм психиатър, но  за сметка на това имам  добра памет:


Преди време и без  да се извинявам в момента, че говоря пак за психология, бях написала, че Марица има психологически проблем, по-точно се опитах да й направя профил, само въз основа на писанията й, които облъчваха темата.
Има хора за освидетелстване и то знаем кой е. Боже, тази жена е възпитател на деца.
Не искам да мисля какво изопачено възпитание ще получат и как непрекъснато ще бъдат под обстрела на манипулации.


Извинявай, Димана, но за мен  понятията  "психично болни" и "хора  за освидетелстване" са едно и също. Ти самата си казала, че Марица е за освидетелстване - т.е. Изводът ми е съвсем правилен като за човек, който не е специалист ( но все пак се предполага, че повечето хора в темата биха направили подобен извод, защото не пишем във форум за психиатри).  Може би е добре да помниш  какви ги твориш,а не след това да се възмущаваш и да ми даваш непоискани съвети.

# 22
  • Мнения: 1 097


В нов дом не се ходи с празни ръце. Новия дом за да се запази чист и светъл,трябва преди всичко мислите ни да са чисти и светли.

Чисти като тези прекрасни очи,които ни изпращат послания с поглед

# 23
  • Мнения: 849

Дали знаеш думата и нейните значения в практиката на съответните институции? Но нейсе!
Изводите си остават за теб, но не са правилни!
Имаше апел от доста хора да не пренасяме споровете от онази тема в тази. Аз съм ти отговорила в предходната тема. Всички искат примирие, а продължаваме. Нека тук вече говорим единствено по темата.

Последна редакция: сб, 27 юли 2013, 20:27 от dimana-nova

# 24
  • Мнения: 4 133
Здравейте,

Димони,
добре дошла отново в темата.   bouquet

По време на онлайн гледането настроението и атмосферата бяха супер в темата, пишеха се по много постове и може би нямаше достатъчно време да се вглеждаме във всеки дребен детайл или намек.

Но малко след края на сериала нещата започнаха да се променят и то към по-лошо. Има момичета, които прекарват повече време в темата, отделят й повече внимание и я развиват по някакъв начин, който невинаги се харесва на всички, но важното е, че има развитие. Една от тях е Марица, която прекарваше доста време в темата и явно започна да се привързва и да я чувства своя.

Тя си има определено мнение по доста въпроси , което съвпада с мнението на няколко други съфорумки и се забелязва откровено неприемане на чуждото мнение, на различното от тяхното. И се почват спорове, иронични подмятания, призиви някои да напуснат темата. Те смятат за свой дом и много пъти са казвали, че не уважаваме гостоприемството им. И то не го уважаваме, когато сме на различно мнение от тяхното.

Но тази тема не е ничий дом, тя е публична и всички са равни тук. Дали Марица ще пише всеки ден по 30 поста, някои като Деляна ще влизат по-рядко и ще напишат два, те имат равни права.

Получи се едно обсебване на темата, незачитане на чуждото мнение което доведе и до тези негативни емоции.

Единственото, което искам е всеки спокойно да може да изказва мнение, дори когато то не съвпада с това на Марица, Милка, Любов и тн, защото ние сме много различни хора, различни характери и е логично да имаме и различни мнения. Призивите за напускане на темата също са грозни, както и ироничните нападки.

Надявам се новият проект на Енгин да разсее тези емоции.

# 25
  • Мнения: 849
Дейзи, изчисти си кутията. Изпращам ти едни материали, които ти обещах, но не можеш да ги получиш.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 117


Дейзи, ти четеш ли всичко в темата. Достатъчно. Стига си правила портрети на този или онзи. Говорим и пишем само за Енгин. Замисли се.

# 27
  • Мнения: 4 642
http://www.ayakligazete.com/Section/content/11/5251
Предполагам, „е е класация за хубави очи. Но нашият герой го няма!? Берен е към 3-та минута.
Дейзи, толкова лаконична и точна хронология си изказала. И с чудесен тон.  Ако пак ти се нахвърлят - моля не го коментирай! Да не наливаме вода във воденицата!

# 28
  • Мнения: 1 007

Единственото, което искам е всеки спокойно да може да изказва мнение, дори когато то не съвпада с това на Марица, Милка, Любов и тн, защото ние сме много различни хора, различни характери и е логично да имаме и различни мнения. Призивите за напускане на темата също са грозни, както и ироничните нападки.


Моля, прекратете тези обяснения тук. Спокойно може да използвате "лични", в случай, че има нещо за доуточняване.
Благодаря!

# 29
  • Мнения: 3 240
Днес е велик ден! Имаме нова снимка и отговори на журналистически въпроси.  Grinning Grinning Grinning
Това е събитие, което чакахме дъъъъъъъъъъълго! Аз лично съм много щастлива.
Няколко думи, но изречени от Енгин! Най-после!
Вярно, че искаме повече за неговата кариера, но на годината мълчание и тези думи са добре дошли!

Дива, ти най-после разбра как се вирее в темата - сърчица и колажи! Браво!  Hug Hug Hug

Димана, Елинор, бързах да разчета новината, радвам се, че сте го забелязали.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт