Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 225

  • 38 220
  • 743
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048







ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   










ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







   






ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048



http://www.youtube.com/watch?v=fe-V14DnmAA

За всички които обичат Енгин, едно клипче направено с любов. Приятно гледане.

# 3
  • Мнения: 23 213



Честита ни нова тема - 225 по ред

Мариянка, благодаря за създаденото с много любов и уважение,
както към Е.А.  така и към нас - списващите и четящите,
ново виртуално кътче .

# 4
  • Мнения: 2 293


Мариянче, Марта, здравейте в новата ни тема! newsm51
Да е пъстра, богата на новини и снимки и позитивна!

Ето и Керим се е запътил насам...
Сигурна съм, че Булут и Низипли също няма да закъснеят...

# 5
  • Мнения: 2 293


А закъде сме без нашите хора?

# 6
  • Мнения: 917
Цитат
   
    Търпение, Валя, търпение...   Grinning Наблюденията ми показват, че през последните години турските кинопроизводители много  добре защитават авторските си права в Интернет. В мрежата се пускат само промотрейлърите, филмите се "качват" почти след година.
  Мисля, че "информационното затъмнение" около снимачния процес е инспирирано от задалата се голяма конкуренция.
   Петнадесет са новите заглавия, с които турското кино ще отбележи своя 100-годишен юбилей. (Досега, годишно се снимаха само по 4-5 филма, и то - с огромни бюджетни затруднения.) Този път, одобрените с конкурс, заглавия са получили солидна държавна субсидия от турското Министерство на културата, което е патрон на честванията. Сред премиерните, догодина, филми ще бъде първият турски хорър, както и две фентъзи ленти.
   "Навалицата" от родни филми в киноафиша на февруари-март 2014 година, ще премине в люта битка за призовите места в класацията Box Office. Защото продажбите на билети определят приходите на продуцентите, а от там - и на дистрибуторите. Точно печалбите ще решат "дълголетието" на един или друг филм на големия екран.
   Най-именитите турски кинотворци са режисьори и сценаристи на 15-те "юбилейни" заглавия. Има от какво, и от кого да се притеснява Керем Дерен! Кратката рекапитулация на творческата му биография като сценарист на сериали показва: един успех ("Езел") и два провала ("Скала" и "20 минути"). Дано, игралното кино му се удаде повече и склонноста му към оригиналност не премине в оригиналничене...

 

Ангелче  Hug, много ти благодаря за тази информация!  smile3525
Отговори ми на доста въпроси, които си задавах. Прехвърлих информацията ти
 от старата тема за да я видят и другите момичета, които задават същите въпроси.

 Grinning
   

# 7
  • Мнения: 2 645
Привет момичета!
Честита нова тема!
Що се отнася до сценариста Керем Дерен-не може да се каже,че проектът „20 минути“е провал.Сериалът се продава успешно въпреки ниския рейтинг,който имаше и интересът към него не е спрял.Дори награди получава. Изминалият сезон като цяло беше слаб,а и по принцип дизитата са в криза.На фона на тези факти „20 минути“ изобщо не е провал.А във връзка с чакането,ами ще чакаме,друг избор нямаме.Но Енгин Акюрек не е животът ни,той е само нещо ,което ни обединява.Иначе има достатъчно филми,сериали,артисти.Не е задължително дори да са турски.За всеки според интересите му има достатъчно забавления.С Енгин Акюрек нито започва,нито свършва света,когато имаме възможност да гледаме нещо ново с него,тогава.Сега е достатъчно да се радваме,че със сигурност има нов проект,пък макар и да не е сериал.Общата оценка на предстоящите сериали така или иначе е слаба,т.че не е задължително да играе само за да е на екран.

                          

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 23:31 от Vivi

# 8
  • Мнения: 3 232
...

                          

Много кичозни колажи се носят из Интернет, ама този се бори за първенство.

Дами, спомняте ли си, че един от фейсовете на Енгин Акюрек, беше подел кампания срещу разпространението на снимки, уронващи престижа и достойнството на ЕА?
Нека тази кампания върви нон стоп при нас. Да не бързаме да публикуваме всеки нов колаж или клип, първо да преценим, дали отговаря на добрия вкус.

Тануша, чудесна идея да прехвърлиш анализа на Ангела и в новата тема, може само да я украси.  
Simple Smile

Последна редакция: сб, 31 авг 2013, 08:51 от ValentinaP

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 382
  newsm51 newsm51 Валя,Ангела

Скрит текст:
 
 


   Търпение, Валя, търпение...  Grinning Трябва да се въоръжим с него за година, че и - за повече... След толкова време, евентуално, вече ще сме гледали "филмът на филмите". Макар, да не е съвсем сигурно.  newsm78 Наблюденията ми показват, че през последните години турските кинопроизводители много  добре защитават авторските си права в Интернет. В мрежата се пускат само промотрейлърите, филмите се "качват" почти след година.
 Мисля, че "информационното затъмнение" около снимачния процес е инспирирано от задалата се голяма конкуренция.
  Петнадесет са новите заглавия, с които турското кино ще отбележи своя 100-годишен юбилей. (Досега, годишно се снимаха само по 4-5 филма, и то - с огромни бюджетни затруднения.) Този път, одобрените с конкурс, заглавия са получили солидна държавна субсидия от турското Министерство на културата, което е патрон на честванията. Сред премиерните, догодина, филми ще бъде първият турски хорър, както и две фентъзи ленти.
  "Навалицата" от родни филми в киноафиша на февруари-март 2014 година, ще премине в люта битка за призовите места в класацията Box Office. Защото продажбите на билети определят приходите на продуцентите, а от там - и на дистрибуторите. Точно печалбите ще решат "дълголетието" на един или друг филм на големия екран.
  Най-именитите турски кинотворци са режисьори и сценаристи на 15-те "юбилейни" заглавия. Има от какво, и от кого да се притеснява Керем Дерен! Кратката рекапитулация на творческата му биография като сценарист на сериали показва: един успех ("Езел") и два провала ("Скала" и "20 минути"). Дано, игралното кино му се удаде повече и склонноста му към оригиналност не премине в оригиналничене...
 
   

Вале Hug за какво ти е някаква официална информация,друго си е да гадаем и да ловим слухове Mr. Green
Ангела smile3501 smile3501 обичам да чета  постовете ти  и много  благодаря за информацията,която споделяш с нас smile3525
От моите скромни наблюдения мога да кажа,че игралния филм "Сънят на пеперудата"беше излъчен мисля февруари и преди месец го пуснаха в интернет , т.е. почти година след заснемането му,което беше миналото лято Peace

# 10
  • Мнения: 917



Да ни е честита новата тема МОМИЧЕТА,
да си я изпишем с много настроение и уважение една към друга.   bouquet

# 11
  • Мнения: 23 213


Момичета лека нощ !

Желая ви хубави сънища !

До утре !

# 12
  • Мнения: 2 293



Един прекрасен клип...

# 13
  • Мнения: 2 293

Лека нощ, Марта... txtloves

# 14
  • Мнения: 3 232
Аниста,  Hug не съм по анализите, но думите ти потвърждават казаното от Ангела. Значи, може да гледаме филма догодина по същото време в Интернет, ако не заминем до Турция за някоя прожекция.  Simple Smile

Колкото до новините, всички ги искаме, разликата е само, че аз ги искам от официален източник, а някои други - от където дойде.  Simple Smile Аз съм по-претенциозна демек  Wink

Общи условия

Активация на акаунт