Енгин Акюрек/в очакване на „Kara Para Yalan Aşk”, нови и стари проекти/Тема 230

  • 40 002
  • 728
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 050








ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







   






ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: вт, 08 окт 2013, 18:06 от mariana51

# 1
  • Мнения: 3 217



Аз да се запиша с едно видео,в което се споменава нашето момче.За какво става въпрос-не знам.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 050

# 3
  • Мнения: 23 215


Честита нова тема, момичета !

С нов облик сме на първа страница - пазим и помним старото,
чакаме с надежда - новото !

Завинаги в сърцата ни ще останат

"Каква е вината на Фатмагюл"   "Ако бях облак"  "Карайълан"

както  и всички изиграни роли от талантливият Енгин.

Винаги ще пишем с възхита за Керим Ългаз, Мустафа Булут, Низипли ...

Ще чакаме новите  проекти на Енгин вече с нетърпение, защото единият вече е факт " Малък септемврийски проблем"

Нека тук да си споделяме всичко свързано с нашето момче,

 с нужното уважение и любов !

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 34 050


И към момента, есента с Текин.

# 5
  • Мнения: 4 966
Добре заварили в новата тема! Simple Smile



Да си пожелаем много нови проекти за нашия любимец! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 097

Честита нова тема,момичета.Дано я изпълним с много нови снимки и вести.Ние идваме с Керим. Той тъкмо си почиваше между снимките

# 7
  • Мнения: 4 133
Здравейте.  Simple Smile Simple Smile

Честита нова тема.

Дано я напълним с много новини и нови снимки на Енгин.  newsm03

И едно прекрасно изпълнение на Никол Шерцингер.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 34 050


Гледам тази снимка и съм изпаднала в един размисъл. От 6 октомври. Останахме с впечатление, че снимките са приключили. А си снимат пред хотел "Фахри", кафенето под "Чинара" - може да е от сценария нещо..... Може предните снимки да са част от сета. Възможно е да снимат още... Офффф. Всичко е възможно.
....................
Сойе написала в туитъра си: "Енгин ще е на екран през януари...."
https://twitter.com/ipeksoie 

# 9
  • Мнения: 1 097

Харесва ми

# 10
  • Мнения: 4 133



Аз да се запиша с едно видео,в което се споменава нашето момче.За какво става въпрос-не знам.

Велианка, благодаря за видеото.   bouquet Ако знаехме и за какво става въпрос щеше да е чудесно.  Mr. Green ама този турски много сложен.  ooooh! ooooh!

Туба е много красива наистина.  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 0



Аз да се запиша с едно видео,в което се споменава нашето момче.За какво става въпрос-не знам.

Велианка, благодаря за видеото.   bouquet Ако знаехме и за какво става въпрос щеше да е чудесно.  Mr. Green ама този турски много сложен.  ooooh! ooooh!

Туба е много красива наистина.  Heart Eyes


Ако гледаш с очите на мъж бързо ще разбереш,че ти трябват най-малко 500 мл твърд алкохол за да харесаш това мургаво девойче с определено селска физиономия! tooth tooth tooth

# 12
  • Мнения: 4 133



Аз да се запиша с едно видео,в което се споменава нашето момче.За какво става въпрос-не знам.

Велианка, благодаря за видеото.   bouquet Ако знаехме и за какво става въпрос щеше да е чудесно.  Mr. Green ама този турски много сложен.  ooooh! ooooh!

Туба е много красива наистина.  Heart Eyes


Ако гледаш с очите на мъж бързо ще разбереш,че ти трябват най-малко 500 мл твърд алкохол за да харесаш това мургаво девойче с определено селска физиономия! tooth tooth tooth

Това за селската физиномия си е лично твое мнение, но не и всеобщото. Simple Smile Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 966


Малко Булут... разкошен.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 34 050


"Малък септемврийски проблем" - снимат в ресторанта - в Battleships Fish. Студ - бая са облечени....
.....................
Току що е публикувана. Явно продължава поредният етап от снимките.

Последна редакция: вт, 08 окт 2013, 21:02 от mariana51

Общи условия

Активация на акаунт