PrettyBox & Pinks Beauty Box - 3

  • 47 252
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Тук споделяме информацията за бюти-бокс кутиите в България/ и не само/
Предишни теми -
ТЕМА ПЪРВА
ТЕМА ВТОРА


Повече информация за кутиите - http://beautybox.pinks.bg/  и http://prettyboxbeauty.com/
Pinks във фейсбук - https://www.facebook.com/pages/Pinksbg/140603902661825?fref=ts
Prettybox във фейсбук - https://www.facebook.com/PrettyboxBulgaria?fref=ts


# 1
  • Мнения: 31 197
  bouquet
Още чакам. Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 841
И аз чакам, но и волята си изпитвам така  Laughing

# 3
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Моята най вероятно утре ще пристигне . За днеска не се надявам Simple Smile

# 4
  • Мнения: 220
И аз за днес се надявам (и още не съм погледнала скритите текстове  Crazy). Че заминавам, и няма да си я видя поне една седмица, ако не я получа днес Sad

# 5
  • Мнения: 2 355
И моята кутия пристигна.
Скрит текст:
За пръв път ми е, но ми се струва малко слаба като че ли newsm78

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3
И моята кутийка пристигна  Mr. Green
Тоя път да похваля куриерите, доставка навреме Crazy
Относно съдържанието:

Скрит текст:
Със смесени чувства съм - за мен това е най-слабата им кутия досега. Вишито е голямата им издънка - в момента същите мостри от кутията се предлагат свободно в аптечната мрежа, при това абсолютно безплатно Tired Мострите на парфюмчетата са в доста неудобни опаковки - отворят ли се веднъж, трябва веднага да се използват, иначе всичко заминава на вятъра. В предишните кутии парфюмните мостри бяха в идеални дозаторчета Thinking Душ гела на Биодермата е доброто попадение. На Ует енд Уайлд при мен се паднаха сенките - интересен зелено-кафеникаво-златист цвят, все още не мога да преценя, защото не съм ги разпечатала...

Да видим следващата кутия как ще бъде и дано повече няма
Скрит текст:
Виши-миши,
че аман от тях Mr. Green Crazy

# 7
  • Варна
  • Мнения: 23
Аз пък не издържах и погледнах.Долу-горе съм доволна.

# 8
  • Мнения: 35 968
Скрит текст:
на БУ-тата тестерите им са такива по принцип
да, дано да няма повече виши, искам нещо ново и интересно

# 9
  • Мнения: 38
 #2gunfire Скрит текст, скрит текст....Само гледам телефона...Дано са хубави нещата, аз ще се сдържа да надниквам засега.

# 10
  • Мнения: 3 342
И аз очаквам кутията - сигурно утре, защото обикновено я получавам на втория ден след изпращането.

Естествено, изобщо и не опитах да удържа любопитството си и погледнах скритите текстове.

Скрит текст:
И за мен слабият момент в кутията са продуктите на VICHY и мострите на парфюмите.
Харесвам обаче продуктите на БиоДерма и ще ги използвам със сигурност. Любимият ми продукт от кутията е олиото на Kerastase, а и 15 мл. не са никак малко - за мен това е приятната изненада този месец. Като цяло не съм разочарована - кутията ми харесва.

# 11
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Следващата кутия ще е двойна и не се съмнявам, че ще е добра. Трябва да променят продуктите малко, но и в чуждите кутии много продукти се повтарят..

# 12
  • Мнения: 3 638
Аз няма да чакам куриера и вече погледнах кой какво е получил, няма смисъл да го чакам, като го пратих в офиса, а пък у дома сме се тръшнали с детето от поредния гаден грип  Twisted Evil Само ще звънна на колежката да отвори и да каже кой продукт ми се е паднал от декоративната козметика  Laughing
Скрит текст:
По мое мнение, кутията не е от най-добрите. Аз също не съм фен на Виши, никак даже, единствения плюс е, че ще имам възможност да изпробвам наведнъж кремовете с 6 мл., тъй като моята кутия не съм я почвала и мострата на фон дьо тена Дермабленд, който отдавна искам да пробвам. Мострите на парфюмите са най-големия минус тази кутия - много мразя такива мостри, ще ги тествам на китката и ще ги хвърлям. Мостри като тези в миналата кутия са къде къде по-удобни за ползване, че и стигат да се пръснеш няколко пъти. Аз съм много трудна на парфюмите, почти никой не ми харесва и обичам мостри с цъскало - тествам и като не ми хареса давам на приятелки да тестват и те.
Доволна съм от продуктите за коса, макар че ми се искаше балсама и шампоана да са травел размер като миналия път. Биодерма ги харесвам, а атодерма го имаме. Купувам за щерката, но явно изписан по грешка, защото въобще не й повлия добре - но как хубаво влияе на сухи и лющещи се ръце и в такъв малък размер, може и в офиса да си го оставя вместо крем за ръце за екстремни моменти през зимата.
Ще изкоментирам и пастата за зъби - много ми харесва  Laughing Не я знам тази паста, но като тръгна на път, много се дразня като трябва да прибера в багажа и голяма туба с паста за зъби, ще си я пазя за пътуване и тъкмо няма да давам пари за травел размери от дрогериите  Heart Eyes
Олях се малко с коментара  Embarassed
Иска ми се да видя притито какво са подготвили, ако направят 2-3 силни кутии, обмислям да се абонаирам, макар че хич не ми се дават 200 лв. на куп.
Там има ли вариант да прекратиш абонамента, ако качеството се влоши и не си доволен от кутиите, които получаваш?

# 13
  • София
  • Мнения: 70
Аз пък не дебна момента на изненадата и видях какво какво има.
Скрит текст:
не съм особено очарована, но ...
Сега си я чакам.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 797
Скрит текст:
Отвратително мирише този гланц. Като нещо горяло...И при вас ли е така?

Общи условия

Активация на акаунт