Велев,Шейново

  • 59 576
  • 301
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 27
Вчера бях на преглед за първи път при доктора - бременна съм в 6 месец. Прегледа ме на ехограф и с доплера изследва кръвопотока, както и си поговорихме относно придружаващите ми заболявания. Цената на прегледа беше 50 лв. Много сдържан, но изключително приятен човек. А по мненията и на много мои познати - и прекрасен лекар.

# 181
  • Мнения: 199
И аз се интересувам от актуална тарифа при него за нормално раждане. Дали се плащат само тези 900 лв. официално за избор на лекар или ще ми иска и на ръка. Още не съм си избрала лекар и той е единият към който бих се насочила. Но не искам да се изненадам неприятно от цени, защото повече от 1000 лв. за раждането трудно мога да отделя. Би било неприятно да се свържа с него, да ми каже по-висока цена, която не мога да си позволя и после да се насоча към друг лекар в същата болница.

# 182
  • София
  • Мнения: 215
Greenlife, и аз съм се насочила към същия лекар и имам същия въпрос ,дано някой се включи да отговори.Преди време едно майче беше ми писала на лични,че не е поискал нищо допълнително освен тази регламентирана сума ама знае ли човек.

# 183
  • Мнения: 2 123
Значи ако преди и години, когато писах тази тема имах колебания дали това е моят доктор, то сега 5 месеца след като родих и второто си дете при него мога да го препоръчам с 2 ръце. Доктор Велев е наистина прекрасен специалист, който не пренебрегва детайлите, не претупва и води изключително добре ражданията! Като екс шеф на Патологията има поглед и върху нетрадиционните проблеми, съпътстващи бременността. Вярно е, че не фамилиарничи и не реагира прекалено емционално в комуникацията с пациентките, но лично според мен - това е правилния и по-добриятт начин на общуване. /вместо едва ли не да си пиете кафето заедно, а в сюблимен момент да вземе погрешно решение - както се случи с мен при първата ми бременност и "следящата ме тогава "докторка""/
Цените в Шейново: мисля, че последно беше 600лв - избор на доктор, които се внасят в касата на болницата. От тях Велев взима някъде към 250 и персонално на него се доплащат май още 250. Раждане във ВИП зала - 150лв /който има възможност - препоръчвам с 2 ръце - комфортно, ново, чисто, самостоятелно, с възможност пи теб да бъдат близките, които искаш./ И първия, и втория път с мен беше съпруга ми, а сега при раждането на дъщеря ми - и майка ми. Чудесно е тези моменти да бъдат споделени с хората, които обичаш и да бъдат запечатани на лента.

# 184
Здравейте момичета,
Интересува ме как става записването при д-р Велев и ако може телефона. Улицата я разбрах на Иречка, ама как да се свържа с него. Някой записва ли часове или лично с него трябва да говоря?
Благодаря Ви предварително.

# 185
  • Мнения: 2 471
Здравейте момичета,
Интересува ме как става записването при д-р Велев и ако може телефона. Улицата я разбрах на Иречка, ама как да се свържа с него. Някой записва ли часове или лично с него трябва да говоря?
Благодаря Ви предварително.

За частният му кабинет ли питаш? Защото в Шейново няма прием.

# 186
  • Мнения: 7 113
Телефонът на кабинета на Констатнтин Иречек е 0887/619145. Има служителка, която ще ти даде час.

# 187
Благодаря ви момичета, за частния кабинет ме интересуваше.  Hug

# 188
Мочета, знаете ли дали в новия кабинет има 4Д? Бременна съм в 6 месец и ме интересува дали да си търся и друг доктор за ФМ или направо при него и двете?
Благодаря ви

# 189
  • Мнения: 2 471
Мочета, знаете ли дали в новия кабинет има 4Д? Бременна съм в 6 месец и ме интересува дали да си търся и друг доктор за ФМ или направо при него и двете?
Благодаря ви

Зa какво ти е 4D? Мазнейкова има такъв, но не ми е ясно за какво държиш точно на 4D? Феталната морфология не се прави само на този апарат.

# 190
  • Мнения: 462
Мочета, знаете ли дали в новия кабинет има 4Д? Бременна съм в 6 месец и ме интересува дали да си търся и друг доктор за ФМ или направо при него и двете?
Благодаря ви
Има, да ... Simple Smile

# 191
  • Мнения: 19
Цитат
Телефонът на кабинета на Констатнтин Иречек е 0887/619145. Има служителка, която ще ти даде час.
javascript:void(0);това е жена му:)

# 192
  • Мнения: 212
  animal085 само се записвам.
Следя темата за Велев с интерес.... мисля да го посетя скоро и всички неща, които споделяте за него ме интересуват.

# 193
  • Мнения: 6
здравейте ,мили майки .... и аз имам вьпрос относно д-р Велев. реших да раждам при него ,отидох в болницата показах му високия ми риск за даун ,назна4и ми амнио и каза 4е 6те се видим на 17 април.... а аз ве4е полудявам бавно..бавно. искам да Ви попитам добър ли е на амниото. правех си нов тест за даун ,но този път не в св софиа ,а в маи4ин дом и от 1;78 ми излезна 1;299. звънях му да му кажа ,но не мога да се свържа с него , а и 4асове няма свободни ... малко не съм в темата ,но съжалявам ,просто съм объркана ...
  извън темата искам само да питам ...опасно ли е ако 4ХГ м е високо в 4-и месец съм и ми е 59.
Благодара на вси4ки отзовали се ....

# 194
  • Мнения: 5 228
Успокой се. Велев е един от най-добрите в амниото, преди в Шейново само той правеше.

Общи условия

Активация на акаунт