Прием за детски ясли гp. Варна - 2014 г.

  • 45 822
  • 748
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 036
ВАЖНО: ИМА НОВИ ПРАВИЛА ЗА ПРИЕМ В ДЕТСКИТЕ ЯСЛИ В СИЛА ОТ 01.12.2013г.
МОЛЯ, ИНФОРМИРАЙТЕ СЕ В САЙТА ЗА ДЕТСКИТЕ ЯСЛИ (ЛИНКЪТ ПО-ДОЛУ В ЧЕРВЕНО).
ОТ ТАМ МОЖЕ ДА ИЗТЕГЛИТЕ И ЗАЯВЛЕНИЕ ЗА ПРЕРЕГИСТРАЦИЯ, ЗА ТЕЗИ, КОИТО СА СЕ РЕГИСТРИРАЛИ И ИМАТ НОМЕР.
ПРЕРЕГИСТРАЦИЯ МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ ДО 12.02.2014г. СЛЕД ТАЗИ ДАТА НОМЕРАТА БЕЗ ПРЕРЕГИСТРАЦИЯ ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИТИ ОТ СИСТЕМАТА.
Регистрирането на нови входящи номера и заявления за прием ще стартира в края на м. февруари 2014г. Датата ще бъде публикувана предварително в раздел „Новини” на сайта за приема.

ТЕМА 1
TEMA 2
ТЕМА 3
ТЕМА 4
TEMA 5

Информационен сайт за прием в детските ясли на територията на община Варна

ПРОЦЕДУРА ЗА ПОСТЪПВАНЕ НА ДЕЦА В ОБЩИНСКИТЕ ДЕТСКИ ЯСЛИ, ЦЕЛОДНЕВНИ ДЕТСКИ ГРАДИНИ И ОБЕДИНЕНИ ДЕТСКИ ЗАВЕДЕНИЯ НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА ВАРНА



УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

Последна редакция: ср, 26 мар 2014, 09:20 от Редактор*

# 1
  • Варна
  • Мнения: 909
Хоп , троп , с червените ботушки пристъпвам аз  Mr. Green

Пепсилайт, благодаря за темата   bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 321
Запис да ви следя Simple Smile Весели празници на всички, много любов и топлина!  bouquet

# 3
  • Мнения: 96
Привет момичета! Весела Коледа и Щастлива нова година! Пожелавам на всички дечица да бъдат здрави и приети в желаната ясла  Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 25 242
И аз се записвам.

# 5
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Весели Празници и от нас и успех на всички.

# 6
# 7
  • Мнения: 69
Запис и от мен и Весела Коледа на всички Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 241
Здравейте момичета, четох четох и не ми стана ясно дали при пререгистрацията освен Заявлението е необходимо да се представят и останалите документи като служебна бележка от работодател и копие от трудова книжка?  Embarassed

# 9
  • Мнения: 96
Здравейте момичета, четох четох и не ми стана ясно дали при пререгистрацията освен Заявлението е необходимо да се представят и останалите документи като служебна бележка от работодател и копие от трудова книжка?  Embarassed
Нищо друго не се представя. Попълва се само ново заявление и ти връщат старите документи.

# 10
  • Мнения: 677
запис и от мен  bouquet

# 11
  • Варна
  • Мнения: 53
Весело посрещане на Новата 2014 г. и нека всяко детенце бъде прието в желаната ясла Simple Smile

# 12
  • Варна
  • Мнения: 241
Здравейте момичета, четох четох и не ми стана ясно дали при пререгистрацията освен Заявлението е необходимо да се представят и останалите документи като служебна бележка от работодател и копие от трудова книжка?  Embarassed
Нищо друго не се представя. Попълва се само ново заявление и ти връщат старите документи.

Благодаря много за отговора! Ще следя с интерес темата, тъй като и нашият татко работи в чужбина и ще ми е интересно да разбера как ще се процедира Simple Smile

# 13
  • Мнения: 44
Здравейте,
ще следя темата, че вече ми е на дневен ред.
Още през Ноември подготвих бележка от работодателя и такава за данъци с идеята да подам заявление за ясла. Ама какво се замотах и дойде Декември и новината за новата схема. Разглеждах сайта и информацията за новите изисквания. Навсякъде пише за пререгистрацията на номерата, а на мен не ми стана ясно какво става с децата, които тепърва ще кандидатстват с нови заявления. Сега докато тече пререгистрацията мога ли да подам заявление за номер и да си чакам реда? newsm78

# 14
  • Мнения: 547
Здравейте,
ще следя темата, че вече ми е на дневен ред.
Още през Ноември подготвих бележка от работодателя и такава за данъци с идеята да подам заявление за ясла. Ама какво се замотах и дойде Декември и новината за новата схема. Разглеждах сайта и информацията за новите изисквания. Навсякъде пише за пререгистрацията на номерата, а на мен не ми стана ясно какво става с децата, които тепърва ще кандидатстват с нови заявления. Сега докато тече пререгистрацията мога ли да подам заявление за номер и да си чакам реда? newsm78
Не. Чакаме февруари. Peace

Срокът за пререгистрация на заявленията е от 01.12.2013г. до 31.01.2014г. Регистрирането на нови входящи номера и заявления за прием ще стартира в края на м. февруари 2014г. Датата ще бъде публикувана предварително в раздел „Новини” на сайта за приема.Оттук

Общи условия

Активация на акаунт