Прием детски ясли Варна 2013/2014г.

  • 59 420
  • 1 091
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 781
Пепс   bouquet
На нас не си остава още много в яслата - максимум 5 месеца. Дано имаме късмет за градина  Praynig

На всички чакащи за ясла - Успех  Simple Smile

# 2
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
БЛУ,подала съм документи за чиста ясла.Как да имам търпение,като директорката ми каза,че евентуално другата пролет могат да ни вземат.Колкото и да съм търпелива ми идва в повече,като гледам със какви входящи номера са приели последно децата без предимство.Аз също искам да пусна малката на ясла заради комуникацията със децата,а и виждам,че и е интересно сред децата.Аз съм почти сто процента убедена,че няма да ни огрее,но такъв е животът,да живеят предимствата.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 913
Записвам се в новата тема, пък дано се похвалим, че са ни приели я на ясла, я на ОДЗ. Нямам претенции. Съвсем умишлено миналото лято си взех номерче с идеята това лято да ни приемат.  Peace

# 4
  • Мнения: 31
следя си я темата.На късмет да ни е

# 5
  • Мнения: 42
Късмет на всички Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 036
iv.elina, защо мислиш, че няма да ви приемат на есен?

# 7
  • Мнения: 254
 Успех на всички!
 
Цитат
Подкрепям предимство за близнаци. В повечето случаи това са деца след АРТ.
Не подкрепям за породени.
Не подкрепям родители студенти - лекции можеш да пропуснеш, но на работа трябва да отидеш.
Деца с увреждания - да, точно заради интеграцията. Деца с астма - не. Изобщо, внимателно с децата с ТЕЛК.
Родители с ТЕЛК - да.
Но на първо място съм изключително много "за" вдигането на възрастта за приемане на деца в ясла - поне навършени 1г и 6м. И за двама работещи родители. Ако има безработен родител, има начин да се разбере дали е безработен по негов избор или е активно търсещ. А яслите са в подкрепа на работещите.
А за деца в яслена възраст има и друга опция - детегледачка по програма на АЗ.
Този пост на Блу абсолютно се припокрива с моето мнение Peace

# 8
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
Успех на всички  Peace

# 9
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Ще броим пилците наесен.Успех на всички.

# 10
  • Мнения: 2 259
Успех.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 188
Здравейте! 

Моля да ми препоръчате частна детска ясла във Варна. Намирам стари мнения, а ми се налага спешно да запиша детето на ясла. Благодаря ви!

# 12
  • Мнения: 31
На скоро ми го пратиха.Нямам отзиви или мнение https://www.facebook.com/DetskaZanimalnq/info

# 13
  • Варна
  • Мнения: 154
Здравейте! Имам един въпрос. Брат ми живее във Владиславово, има ли в района чиста ясла и ако няма може ли да кандидатства за друг район? Племенницата е на година и четири месеца.

# 14
  • Мнения: 8 893
Здравейте! Имам един въпрос. Брат ми живее във Владиславово, има ли в района чиста ясла и ако няма може ли да кандидатства за друг район? Племенницата е на година и четири месеца.
Има право да кандидатства за Русалка /Младост/, Иглика /Трошево/ и още една или дори две, но не се сещам за имена, a нещо сайта не ми се отваря.

Благомира, ако те устройва детегледачка - нашата май е свободна.

Общи условия

Активация на акаунт