Серенити Бей 2014

  • 45 291
  • 452
  •   1
Отговори
  • Мнения: 248
Здравейте, миналата година почивахме във въпросния хотел и с интерес следях темата "Серенити Бей 2013". Тази година пак там ще почиваме, в момента правим резервация и виждам, че още няма тема за това лято. Така, че заповядайте да обсъждаме въпросите, които ни вълнуват.

# 1
  • Мнения: 10 687
Запис, просто да следя  Mr. Green
Миналата година почивахме в Серенити и останахме супер-доволни  Hug
Тази година сме се насочили на север, към Топола Скайс, но все още нямаме резервации, така че нищо не се знае  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 231
Аз бях решила да изкарам едно юнско море там с бабата и децата, но прочетох доста лоши отзиви и вече се разколебавам май.

Отрицателните коментари са за чистотата, гъчканицата  в ресторанта, липсата на места за паркиране, мръсния плаж, боя за шезлонги сутрин.
Незнам, дано не е точно так, моля да ме успокоите  Mr. Green

Имам и въпрос за децата. Има ли детски кът, водна или друга пързалка, забавления за деца изобщо, какви са  newsm78

В какво помещение ще ми препоръчате да се настаним (2в+2д 2г и 6г) И с каква гледка, така, че следобед да можем да си почиваме, т.е. да не е над ресторанта или басейна.

Оф капризна съм, но пък ми се струва изгодна офертата  Laughing

Малко снимков материал ако някой покаже ще е супер  Peace

Иначе се чудех още за Казабланка Обзор, Сириус Бийч (КиЕ), Аква Азур (КиЕ)
Има и други естествено по-добри, но вече в друг ценови диапазон ( а не ми се иска да давам много пари, че агуст ще ходим пак, а може би и юли  Mr. Green)

# 3
  • Мнения: 248
ronisum,
Миналата година бяхме 9-14 юни. Беше много спокойно. Никакъв бой за шезлонги на плажа, то почти нямаше хора. Времето беше ок - 25 градуса - с малки деца на 1г и 6м бяхме и не искахме да е много топло. В ресторанта също винаги си намирахме маса. Въобще всичко беше много спокойно. През високия сезон може би не е така. Беше чисто. Да, проблем с паркирането има - паркинга е малък, за мен това е единствения минус и това, че няма къде да се разходиш вечер, освен с кола.
Има детски кът - детска стая, не я видях, не съм я ползвала. Има детска дискотека - моите на 1г и 6м се забавляваха на нея. Иначе има анимация, но за по - големи деца. Има детски басейн. Иначе има доста площи, където децата да играят. В съседство на хотела открихме място с пластмасови играчки - къща, пързалка, люлка и ние там се забавлявахме.
За помещението - задължително апп. Мисля, че в студио няма да ви настанят. Ние резервирахме парк, защото ме притеснява да не се чуват аниматорите. Апп море са над ресторанта и басейна. Детето на 6г ще може да го оставяте на аниматорите - всеки ден има организирани игри и забавления.
Сега хотела не е уау, винаги съм казвала, че ми харесва съотношението цена/качество. Миналата година за по 60 лв на ден - ОИ с чадър и шезлонг, заслужава си според мен.

# 4
  • Мнения: 10 687
Ние бяхме в седмицата от 17 до 23 юни. Времето беше супер, макар морето да беше все още малко студено  Grinning
Бой за шезлонги или в ресторанта за маси, потвърждавам, не е имало  tooth
Апартаментите са просторни, не се чува от другите стаи както е в някои хотели.
Винаги си паркирахме без проблем пред хотела.


# 5
  • Мнения: 2 231
Направо сте светкавични с отговорите   bouquet

Е благодаря за успокоението  Mr. Green  Heart Eyes
Мисля 8-9 дни да останем в периода до 20.06, т.е. може би 10-20 юни, и това ми звучи добре, че още е спокойно и няма бой за маси и шезлонги  Mr. Green

Значи сигурно все пак за там ще резервирам  Hug
Водата в морето ясно, че е хладна (макар юни 2012 си бше доста топла даже на север), но кажете в басейните тогава става ли за къпане температурата или и там е студена?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 296
Запис и аз в новата тема.   bouquet Благодаря!
Ние сме от 21 юни, не съм чела много мнения, но от няколко места много ни го препоръчаха, та ще видим...  Grinning

Рони, 2+2 настаняват само в апартамент.  Peace
Не правят изключение да настанят в студио 2 възрастни и 2 деца.
Ако все пак решиш там да резервираш, с нетърпение ще чакам отзивите ти!  Wink

# 7
  • Мнения: 248
Eva, и ние сме от 21.06:)

Водата в басейните според мен беше хладна за деца на годинка. Само крачетата за малко топяхме.  Ние си носихме малък басейн на плажа и го пълнихме, но тогава бяхме малки. Надявам се тази година да успеем да ги цопнем в басейна.

# 8
  • Мнения: 2 231
Ева, ми то моите отзиви ще са твърде закъснели, щото ние ще си тръгнем примерно на 20  Mr. Green
Нищо де, да пожелая приятно изкарване на всички, които са се запътили на там, и не само..... Аз ако все пак се навия ще Ви пиша да се похваля Peace

# 9
  • Мнения: 1 292
За паркирането не се притеснявайте.Паркинга е на 100 м. от хотела.Единственото неудобство е ,че трябва да се обаждаш на рецепция когато трябва да излизаш и прибираш с колата,но поне е на сигурно място и не се плаща,както е на други места.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 020
Ние бяхме септември месец. Бой за шезлонги не е имало, но имаше дежурни почиващи, които държаха да са на първа линия.
В ресторанта бой за места не е имало, също, но големите компании слизаха в 6 часа за да вземат голяма маса и пред сцената, за да се с добра видимост за вечерната програма.
В края на почивката ни разбрахме, че си има голям паркинг за почиващите в хотела, но така и не се възползвахме. Мисля, че ако отидете и паркирате и до края на почивката не излизате с автомобил, спокойно може да се ползва въпросния паркинг.
Детска водна пързалка няма, има басейн.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Въпросния паркинг може да се ползва, дори и всеки ден да излизате с колата.  Peace

# 12
  • Мнения: 10 687
Ние паркирахме пред хотела, паркинга не сме го ползвали.
Места винаги имаше, но беше юни все пак  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 672
Благодаря за темичката!   bouquet
Ние миналата година бяхме там и тази живот и здраве също от 21.06. Много сме доволни от всичко. Бяхме от 27.07. там. Места на паркинга имаше- не на този пред хотела, а другия. Още когато спирахме колата дойде пиколо, което ни помогна да натоварим багажа на количка, даже и я качи до стаята, след което съпроводи мъжа ми до паркинга. В ресторанта винаги е имало места въпреки, че както писах бяхме края на юли. Доволна съм от чистотата в ресторанта и въобще в хотела. Не се натрупваха празни чинии по масите, персонала обикаляше непрекъснато и ги събираше. На плажа ходехме скъм 9-9.30 и винаги е имало шезлонги и чадъри. Естествено не на първа линия, но и ние не обичаме там. Въобще много сме доволни. Стаята ни беше точно над входа на хотела откъм морето и гледахме вечерната анимация от терасата. Не мисля, че е шумно с изглед море. Да, през деня се чува като има зумба, водна аеробика и др., но като затвориш вратата и не се чува мисля. Поне на мен не ми е направило впечатление, а и те следобед до 4 мисля аниматорите почиваха. Сега пак съм запазила изглед море, защото е несравнимо, а и от терасата виждаш всичко, което се случва като анимация. Басейните четох в другата тема, че се затоплят и според мен водата беше топла в тях.
Сега се надявам само да сме живи и здрави и да сме там след малко повече от 5 месеца!  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 622
Айде и аз тук Simple Smile Запазих за август в Серенити- за пръв път ще почиваме там. С две деца сме- на 7 и на една. Обикновено ходим на север, но сега реших да разнообразим, много се надявам да ни хареса  Praynig Мъжът ми от сега мрънка, че ще умрем от скука и няма къде да се разходим  Rolling Eyes В тази връзка ще се радвам да споделите близки дестинации за вечерни разходки   bouquet
Още да попитам въпросната анимация за деца- за дете на 7 ок ли е? И как става записваш ли се, какво  Crazy Много питанки имам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт