Бабо Марто ти ела и на майките от ИБ кажи, че вече идва пролетта!

  • 35 137
  • 705
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 802
От "Искам Бебе" минахме през "Бъдещи майки" и се събрахме тук 43 момченца и 41 момиченца





Родени 2009
Огнян на мама Atadar
Ясен на мама Alcho




Родени 2010
Михаил на мама Petiofi83
Елица на мама Alcho



                                        
РРодени 2011  
Габриела на мама Forest veil
Яна на мама Atadar
Радостин на мама Me4koni
Константин на мама Аника_Б
Николина на мама *Teddy*
Светослав на мама Lady_V
Калоян на мама ЕлБиЕн
Ясен на мама Maria_1980
Красимира на мама Бенджолина
Калоян на мама SlunchoO
Зара на мама A_vagabond
Александра на мама jiorjita
Калоянна мамаJacobiana
Елеонора на мама Simona_S
Миа на мама Смуси
Георги на мама magnet_for_happiness




Родени 2012
Слав на мама Pospalancho
Борислав на мама Месечинка Виторога
Димитър на мама Pettesa
Ивайла на мама Roxanna
Пламен на мама F.A.T.E.
Tеодор на мама toni_St
Даниел на мама R@li
Ема на мама Benitabeni
Васил на мама Doni_M
Иглика на мама Ivap
Преслав на мама Плодче
Елисавета на мама Звездичка
Ема Мария на мама Mecani
Андриан на мама Beauty_
Алексей на мама Шехина
Анна на мама Карри
Рая на мама Imam nadejda
Лиян на мама Libra
Ваяна на мама Eti_1988
Борис на мама *Starlet*
Бонбонката  Simple Smile на мама Sarnia
Самуил на мама Linko5
Денчо на мама Danaeka
Белослава на мама Женя 83
Калин на мама la vie est belle
Виктория на мама Bubu_123
Сияна на мама Stanitani
Магдалена на мама Niq_23
Константин на мама Elzabet




Родени 2013
Радослав на мама Stelico
Владимир на мама rendence
Лия на мама Sigma
Калина на мама V.A.V.A.
"Той" на мама Бамбарадамбара
Деница на мама Desitkad
Стефан на мама РоЗиТо
Дафина на мама Ponyo
Елиана на мама ˙·٠• АлЕкС •٠·˙
Петър на мама Arhinora
Ирен на мама rainy...
София на мама Ant
Дара на мама Ku4o
Анна на мама Dharma
Атанас на мама Arven_89
Андрей на мама Veseto*
Ивон на мама Плодче
Георги на мама Veselyshko
Никола на мама лилка
Борис на мама pepitta_84
Христиан на мама Tonichka
Лилия на мама magnet_for_happiness
Спас на мама Мишки
Цветозар на мама bbb.
Йоана на мама Bibo_86
Андрей на мама BellaS




Родени 2014
Радина на мама zuzi_79
Ивейн на мама Звезден^Прах
Антоанета на мама баба Яжка
Влади на мама S@NDR@
Вилизар на мама Flower Fairy
Дариа на мама magyg
Кристиан на мама Cherry Mam







Нашето албумче


Захранване:
http://www.n1.tesa99.com/zahranvane.pdf


Старите ни теми:
Скрит текст:

В Искам бебе ние за запознахме,но и в Родени заедно останахме
От ИБ се преместихме в Родени и сега с хлапетата чакаме Дядо Коледа засмени
Искам бебе ни събра, заедно в Родени сме сега
Тук в Родени се събрахме, които в ИБ за дете мечтахме
В Родени вече става тясно, но за всички от ИБ винаги ще има място
Великден мина и замина, а ние чакаме нови мами в нашата дружина
Лято, плаж, море + бебе ... това ни чака мацките от ИБ
За море или планина, мамите от ИБ стягат куфарите си сега
Лато вече не остана, някой от мамите от ИБ предяслена треска ги обхвана
Златна есен на вратата чука, мамите от ИБ се събраха тука
С мамите от ИБ бързо времето лети, в шеги и закачки и приказки сладки
Първи сняг на вън забръска, с мамите от ИБ що ще чинем ний зимъска
Дядо Коледа бързо ти при нас ела, мамите от ИБ те чакаме с усмивка на уста
Януари вече е наполовина, много попълнения от ИБ чакаме в нашата дружина
Пухкав сняг на вън се сипе и за мамите от ИБ времето с децата шеметно отлита
За мамите от ИБ любовта голяма се казва БГ мама

Последна редакция: пт, 14 мар 2014, 13:29 от F.a.t.e.

# 1
  • Мнения: 2 358
Не мога да публикувам в старата тема, все ново мнение, ново мнение  и накрая Нова тема  Joy
ето какво писах там :

Браво на Кокоската  Mr. Green
Сигма чаша с 2 дръжки дадох към 6-тия месец, а може и по-рано, а вече пие от чаша  за възрастни, но ние никога не сме използвали шише с биба (освен първия месец).
Влади също не ходи самостоятелно, така че какво се косиш. Той ходи за пърстче, а от наколко дни прави по няколко самостоятелни крачки като първото клипче на Кокоска. Като го гледам не мисля че скоро ще се пусне самостоятелно, въпреки, че е относително стабилен.

Да ви се оплача Влади ме направи на маймуна на площадката, почна да се тръшса, да реве, да пищи, аз го държа в ръце, а той се гъне като червей и пищи все едно го коля. Направо изпаднах в ужас, какво е това отвратително поведение и тръшкане  #Crazy, от там го хванах и той като не успях да го набутам в количката, го носих до вкъщи.  Тези дни ще види площадка ама през крив макарон - ще си седи вкъщи и ако баща му иска да си вземе отпуска да го извежда, аз такъв лигльо няма да извеждам. А всички от площадката се събраха в кръг около нас и гледат какво му правя на горкото дете  #2gunfire

# 2
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
записвам се без да съм чела в старата тема, че в петък както обикновено всичко трябва да се свърши и подивявам Crossing Arms Crossing Arms

# 3
  • NE
  • Мнения: 10 999
Фейти Благодаря за темата.  bouquet Ма мноу хубави тези Пижо и Пенда. Heart Eyes

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Здравейте, мами  Hug
Фейти, разкошна тема, благодаря  Heart Eyes
Меци, мнооого ти благодаря, спаси ни с този Топи - крем. Положението вече не е трагично, но определено има още какво да се желае. Благодаря ти  Hug
Ренденце, ужасно преживяване си имала, дано не се повтаря скоро ! Ти как се чувстваш ?
Цвете, много неприятна работа е това с жлъчката  Confused Дано да минава бързо, това което ти предстои  Hug Беше ме питала кога пуснах кучето при Наско, ами няколко дни след изписването, но ние не живеем с нея, само последните 3 седмици, че сме още при родителите ми  Crazy
Поспаланче, дано вече Слав да е по - добре  Praynig Измъчихте се тази зима  Tired Пиши как сте, че ви мисля.
Деско, много сладък, ходещ Кокос  Mr. Green Нацелувай я по сладките бузкии  Heart Eyes
Зузи, няма да се бесиш, ей ме на, аз още съм жива  Mr. Green Нашите колики продължават ма*ка му и в комбинация с никнещ зъб е направоооо ужас. Последните 3 дни имам 4 часа и 43 минути сън, вече съм като зомби  #Cussing out
Хайде, пак имам повикване  Joy
Гуш ви, мацета  Hug

# 5
  • shumen
  • Мнения: 18 019
Фейт,благодаря за новата тема.
Ренди,не се ядосвай.Ние също сме в такъв период и се тръшка по земята и реве.Случвало ми се е дори да ме питат какво го правя,че така се дере и тръшка.
Деси,браво на Дени.Да се отпуска все по уверено сама.
Сигме,Дени ми се пусна чак на 1,3 месеца сам и аз също се бях ошашкала,ама сега ела да видиш каква е фурия.
Аз чаша с накрайник дадох малко префи годинката,но с нея много се полива и май от шише е по-добре да пие още.
Аз да се оплача-при нас от понеделник в ДК почват да готвят със изкуствено мляко и премахват промо-менюто на 2,30 и ще сме на нормално на 3,60.Малко ми идва скъпичко,но ще пробвам дали ще яде и ако не май ще спирам ДК или ще минавам на държавната,ако е по-евтина.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 698
 Grinning

# 7
  • Мнения: 39 315
Фейти мерси за темата   bouquet

Дани, по евтина е ДК.1,30 е май. Аз взимам от частната и всичко се изяжда.

Ренди, не го носи тоя разбойник. Верно че сигурно не е повече от 10 кила, ама все пак трябва да с пазиш.

# 8
  • София
  • Мнения: 23 165
на обяд ли изяжда всичко  newsm78
аз нещо не мога да ги наглася тия 3 неща, супата все ми остава.

# 9
  • Мнения: 39 315
Всичко изяжда.
Като казвам всичко- значи всичко  Peace

Оф, ти друго си ме питала- трите яденета на три пъти.

# 10
  • Мнения: 1 497
F.a.t.e., мерси за темата  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 802
Аз сутрин давам закуска хоум мейд  Mr. Green на обед основното от кухнята, следобед крема и за вечеря супата. Никога не съм давала всичко на веднъж  Crazy Той дет се вика с триста зора яде едното  ooooh!
Иначе нали за това намалиха порциона в ДК, за да може и трите неща да се изяждат наведнъж, както е в яслите и градините  Whistling

та като сме подхванали храната да питам и тук. Давайте идеи за закуска и следобена закуска. Моето чаве вече кремове не ще да вижда и се чудя следобед как да го залъгвам и с какво. Сутрин пак ми е постно менюто  Mr. Green кус-кус или каша, щото попари не харесва  ooooh!

# 12
  • Мнения: 39 315
Кисело мляко с бисквити и плод.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 307
Зузе, естествено че си направила всичко възможно  Hug Като не става, не става  Hug

Сигме, аз шише с мек накрайник взех. Дадох още към 8 м, но освен да си чеше венците за друго не го ползваше. Сега тук от известно време пие и вода от него  Mr. Green

Пони, аз преди 1 седмица обяснявах на майка ми, че сме много далеч от прохождането, защото тя освен по мебелите по друг начин не ходеше (за ръчичка и сега като я хвана да ходи ме бута  Mr. Green) И както си мислех, че е много далеч, се пусна и направи няколко крачки. Та нищо не се знае. Не е нужно да я стимулираш по какъвто и да е начин да ходи, то детето ще си тръгне, като е готово. Пък и тя е малка още  

Ренди, да не е този бебешки пубертет  newsm78

Бамби, аз основното и 1/2 десерт давам на обяд, а супата и останалия десерт на вечеря. Но то на нас следобедната и вечерята ни е една. То с толкова сън през деня, няма време за ядене  Rolling Eyes

# 14
  • shumen
  • Мнения: 18 019
Стели,аз сега взимах от частната и ядеше,ама когато той си иска и каквото си иска.Днеска например на копривата ми направи бойкот и не е близна и яде картофи от нашите.От държавната вземах един месец,но беше още малък и бяха само пюрета,но почти нищо не ядеше и тогава минах на частната.Сега ще пробвам така,а другата седмица ще видим ще яде ли и дали ще вземам.
Бамба,аз давам като Фейт-на обяд основното,следобяд-десерта,а вечер-супата+кисело мляко с бисквита,понеже супата ми е 100 грама.

Общи условия

Активация на акаунт