На море в ТУРЦИЯ - тема 30

  • 84 399
  • 739
  •   1
Отговори
# 135
  • софия
  • Мнения: 505
Момичета ,обещах ви прясна информация от Анталия.Полета е кратък има -няма 1ч и 15м.Времето е слънчево но не е много топло така както ние сме свикнали.На плажа и на басейните около баровете в хотела е пълно с хора.Даже имаше изгоряли от слънцето,обаче на мен си ми е хладно.Ако съдя по това  че и бебета и малки деца бяха по бански и се къпеха значи е добре за плаж.Цял ден ходя като ветропоказател да разбера къде има интернет връзка докато накрая се предадох и си поисках от рецепцията  Thinking оказа се че за всяка стая е различна паролата.Забравила съм си джапанките и реших да си купя от хотела--- джапанките тук струват 65 долара  #Crazy #Crazy #Crazy.Ако имате въпроси питайте.

# 136
  • Мнения: 2 134
Джапанките дизайнерски ли са ?!!!!
Разходи се наоколо, ще намериш .По-важно е почивката ви да е ОК,
хубаво изкарване.

# 137
  • софия
  • Мнения: 505
Какви дизайнерски такива на пазарите ни струват 8-9лв максимум  Joy Joy питах два пъти ,помислих че не съм разбрала.

# 138
  • Мнения: 134
magi mei, центъра на Белек не е далеч от вашия хотел- около 30 мин пеша или за по-бързо минават тракторо-влакчета  Laughing и за 1 евро или 1 долар ще ви отведе до центъра (ако сте 4 човека по-добре май с такси  newsm78 ). Там ще си намериш джапанки на доста по-нормални цени, естествено с пазарлък  Wink .

# 139
  • София
  • Мнения: 350
magi mei как е моя любим хотел (един от любимите)? Нали си в Susesi (или както литературно ми го преведоха "с шепот на вода").

# 140
  • софия
  • Мнения: 505
Момичета изпратете ми резервен корем  Joy след като цял ден не бях яла в движение познайте като влязохме вечерта на вечеря и се озовахме сред 60-70 ястия за вечеря плюс сладкиши и плодове .Така и не успях да пробвам всичко.За мое съжаление  Дани Дон хотела е пълен до горе с руснаци.Ще се опитам да се разходя до центъра ,много ми се иска пазари нали си знаете жени сме все пак.На мен ми е хладно ,и мисля утре сутрин да вляза при топлите басейни  докато се климатизираме.Иначе обслужването е на ниво -може би има един промеждутък между 4-5 в който има за ядене само толумбички и ние уцелихме точно тогава да се настаним ,а детето беше умряло от глад по пътя и ми скъса нервите.

# 141
  • София
  • Мнения: 1 841
magi mei Hugблагодарим за информацията от място. Така сме по спокойни като знаем, че имаме наш човек в Анталия, и инфото е достоверно Peace
Горещ и слънчев ден ви пожелавам и чакаме още включвания Simple Smile
А ако на някой не са му достатъчни само мненията и иска сам да види какво е времето може да го направи чрез уеб камерите на живо. Като тези 4 от Алания, които поне засега показват слънчево време и то в 7 сутринта Simple Smile
http://alanya.bel.tr/Kamera/8/

# 142
  • Мнения: 130
Привет от Дидим! Да започна първо с ТА и пътя - изключително, любезни, приятни, мили и усмихнати хора - и шофьорите и водачката ни - Мелвин! Пътувахме приятно макар и дълго. Понеже пристигнахме по-рано решиха да ни заведат до храма на Аполон, за да не скучаем в хотела. Абе с една дума - Благодаря им за отношението. Хотелът (Палм Уингс) е потънал в зеленина, персоналът е невероятно усмихнат, непрекъснато се опитват да ти помогнат. Нас даже първия ден, докато се чудехме накъде е ресторанта ни отведоха с една от голф количките до там Simple Smile Вчера духаше много силен вятър, но днес като гледам ще става за плаж - слънчево и топло е. На мен ми е достатъчно топло, въпреки че има хора и с дълги ръкави Simple Smile Цените в хотела са леееееееко високи - масаж- 45 евро например. Храната: изключително разнообразна - салати - 7-8 вида, предястия и сирена 10тина вида, основно - поне 3 вида месо и риба, десерти - по няколко вида баклава, няколко вида торти, тарталети, сладки, полдове, еклери... направо онемях от това разнообразие. Засега толкова, довечера отново със снимки ще се включа  Hug

# 143
  • софия
  • Мнения: 505
Момичета спокойно времето е много слънчево и приятно ,даже докато си решавах кръстословицата ми изгоряха ръцете.Дано да е така до края.Днес ще се опитам да намеря пазара в центъра.

# 144
  • софия
  • Мнения: 505
Пазара го намерих лесно ,но се оказа доста скъпо  Shocked сигурно заради руснаците.Обаче за мой късмет намерих и Българин продавач ,много мил и любезен и той ми каза че днес  има градски пазар зад джамията ако има някой тук да знае.Ще го посетя със сигурност  Laughing.Времето е слънчево от сутринта и ако тръгвате към Турция си носете слънцезащитни кремове тук са по 20 евро.

# 145
  • Мнения: 130
В нашия хотел са по 27- 35 лирил слънцезащитните кремове. Тук е горещо и прекрасно времето Simple Smile Басейните са идеални за къпане, морето е малко студено, но и то става. Моето дете вчера почти не излезе от басейна Simple Smile А пързалките са върхааааааааааааааа Simple Smile

# 146
  • Мнения: 306
Ех момичета,как ви завиждам Simple Smile
Остават 20 дни и ние сме там. Надявам се да е хубаво времето.
Има ли някой който ще пътува на 24.05. за Анталия ?

# 147
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Привет на всички в темата. Hug
Виждам, че всички си помагате и аз да поискам помощ. Не мога са избера къде да почиваме това лято. Преди години съм ходила в Мармарис с автобус и беше голям утрепия. Сега сме с 3 деца и бих желала транспорта да е със самолет от Варна или София. Хотелът да има плаж, че да бягат децата на воля, а не да викам по басейните. Да има някакви детски площадки и занимания за деца, че моите са палави и нямат умора. Предполахам, че ще ни трябва апартамент, защото се 5 човека общо. Разглеждах някакви вилички на IC, но цените бяха безумни. Иначе вариянта с къщичка би бил добър за нас.
 Също ако може да ме насочите към агенция, че в нашия град незнам няма голям избор.(може и на лични)
Благодаря на всички предварително. Hug

# 148
  • Мнения: 35
Ех момичета,как ви завиждам Simple Smile
Остават 20 дни и ние сме там. Надявам се да е хубаво времето.
Има ли някой който ще пътува на 24.05. за Анталия ?
Ние сме от 23.05 в Ройал Драгон , Сиде....и аз вече нямам търпение  Simple Smile

# 149
  • Мнения: 63
Аз  ще пътувам на 24.05. за Анталия, до Белек.

Общи условия

Активация на акаунт